Щас ухожу• Изменено 25 февраля 2024
Чоловік привів іншу жінку додому.. мені треба підтримка
В дві години ночі привів жінку, зараз спить з нею на підлозі. Відноситься до неї з трепетом, а до мене як до непотребу. Ми разом 6 років, є грудна дитина, от поки я гралась і вклада спати, він крутив шашні з іншою. Це просто на голову не лізе 🫣 я такого неочікувала. Пьянка що робить з людьми. Втратив сім’ю заради якоїсь чужої( зараз в одній кімнаті я з дитиною нюхаємо їх перегар і слухаємо храп(
Вирішила не терпіти таке, а на наступному тижні їхати світ за очі, добре що є родичі за кордоном, якось справлюсь. Підтримайте мене будь ласка. Мені дуже боляче, дивитись як він тулиться до неї і обіймає 😭 Боляче за дитину, яка буде рости без рідного батька 😭😭😭
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Просто спокойно отправить на фронт.
автор не военком,вот везде этот фронт надо втулить
тогдалия• 25 февраля 2024
Ответ дляДивне створіння
Я бы никуда не убегала на вашем месте если мужик пригодный.Сдайте его ТЦК,пусть валит.Прибьют-будет вам денюжка ещё бонусом.Будьте умнее и хитрее.
Так так не работает
Он у нас знайомі наскаржились. Їм в тцк сказали, що такі на фронті хлопцям не потрібні. Вийшло навпаки.
Юпитерная• 25 февраля 2024
Ответ дляНесу пургу
Вы думаете у всех запасные матрацы в квартире?
Но не коврах точно.У меня ночевали родственники, стелили на ковёр ещё пледы, другим матрас надувной и простынь, а это видно, что увалились по пьяни на ковер
Карамбулкул• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вона вже хазяйнує, ви на приколі? Як я буду права качати в нього вдома? Якщо я не пізнаю свого чоловіка, він кулаки показує і погрожує
Викликає те поліцію. Тим паче грудна дитина, і його на трохи заберуть у відділок, і з повісткою допоможуть, і факт фізичного насильства - одна з причин розлучення до року дитини. Дарма ви.
Ах, і чужу даму в комендантську могли б ще з квартири виставити заодно
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
чем они угрожают,они спят
Вони прокинулись в 6 ранку
ВсеПроВсехЗнаю• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вони прокинулись в 6 ранку
так это ж самое интересное
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
не перебільшуйте!
одне діло п’яна спляча красуня, а інше спроба нашкодити вашій дитині.
і перестаньте спекулювати дитиною.
ситуація вкрай погана, але ніхто шкоди вашій дитині не зробить.
і перестаньте спекулювати дитиною.
Вона кашляє, молю Бога щоб дитина не взяла хворобу
Бла бла бла• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
5 місяців. Черга, із-за поляків які дебош влаштували
Нет никаких очередей для автобусов
Любительница• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Будь ласка
Кіностудія Довженка відпочиває.
Несу пургу• 25 февраля 2024
Ответ дляЮпитерная
Правильно. У кого то и ковров нет.
Вы видите люди маргиналы, откуда у них в гостинке куча матрацов, пледов и т.д.
При чем тут ваше гостеприимство
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
О, хоч одна адекватна жінка зрозуміла що то трололо😁
Ваше право не вірити. Наче вже уходить, проводжає її
Не любовница• 25 февраля 2024
Поліція може хіба шо відвезти автора до жіночого притулку. Більше вони нічого не зможуть зробити. Квартира чоловіка, його не вижене поліція. І бабу його не виженуть, вона його ’гостя’.
тогдалия• 25 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Господи, в Украине 3/4 населения получают 12-15к максимум, что там насобираешь
Ну в квартирі автора охайно, не бомжатня. Дитячий килимок, качелька, біднотою не пахне.
Кнопкотиць• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
А шо робили 2 години?
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Свекрусі фото не висилали? Я б таки запитала, може, в їхній сім´ї так заведено, а вас не попередили
Вона пенсіонерка їй за 70 років і тел кнопочний
Мамина квіточка• 25 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Ахренеть 😳🤯. Шо , правда такое бывает ?
Мой дядя привел женщину домой и она жила года 4
Не алкаш
Дети подростки были на тот момент
Не алкаш
Дети подростки были на тот момент
Щас ухожу
• 25 февраля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Автор, у вас в Києві є якісь родичі чи друзі? Ну хоть хтось до кого можна звернутися за допомогою, щоб хоча б день- два перебути, поки толком зберетесь. Можливо навіть хтось з його родичів, хто стане на ваш бік ( оскільки на його може стати тільки повний дибіл)
Зберусь завтра швидко коли піде на роботу
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вони прокинулись в 6 ранку
Щось не сходиться . Як ви тоді їх фотографували?
Лепешечка• 25 февраля 2024
Ответ дляГл. Амурная
А родственникам и сотрудникам зачем эта херня?
Это личная жизнь, никто не имеет права вмешиваться.
Ну да , потом герой будет всем вокруг рассказывать , что жена сама ушла не знал чего. А то ещё и придумает, что мол жена гулящая и ребенок не его, потому и ушла. И будет радоваться жизни со своей шалавой.А все ему сочувствовать.
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
🤣🤣🤣🤣
Кнопкотиць• 25 февраля 2024
Ответ длятогдалия
Це- гостинка, не квартира
тогдалия• 25 февраля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Если вы не троллите, то правильно делаете, что с дитем никуда именно сейчас не бежите. Они проспятся, ведите себя уверенно, вас точно никто из квартиры не имеет право выгнать. Женщину выгнать, попросить уйти. Пригрозить полицией. Свидетельство о браке держите при себе. Свои и ребёнка документы соберите, вещи соберёте завтра и в путь, тут ловить уже нечего, такое если он начал чудить, отношений уже нет.
Доречі, ви праві, Авторе, одразу до купи зберіть документи прямо зараз. Бо може прокинутись і сховати.
І головне питання - у дитини є закордонний паспорт?
Поддакиваю иногДА• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
О, починає доходити до людей
тогдалия• 25 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
Може він в стані алко не усвідомлював що робить? Зараз проспиться, протверезіє, та може сам в шоці буде з ситуації.
І що?
Побуде в шоці, завтра знов нап´ється і знов таке утворить.
Кнопкотиць• 25 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Не алкаш
Дети подростки были на тот момент
Не алкаш
Дети подростки были на тот момент
А жена дяди?