Марічка• Изменено 25 февраля 2024

Як знайти людину? З чого починати?

Потрібна порада з чього починати пошуки. Ситуація наступна.
З чоловіком живемо окремо вже більше 10 років, але не розведені. З ним не спілкувалася, як і з його батьками, ніхто з їхного боку не проявляв ініціативу. Чоловік п´є, майже не працює. З початку війни точно без роботи. Періодично губить або пропиває телефон, так що актуального номера не знаю. Знаю де живе. Раніше, якщо мені було потрібно від нього підписати якісь папери на дитину - шукала через батьків. Свекор помер давно, вчора дізналася, що померла свекруха. За місцем проживання його не знайшла. Сусіди двері не відкрили, хоча чутно, що вони дома. Останній раз спілкувалися зі свекрухою восени.
Буду звичайно ще протягом якогось часу туди навідуватись. Але що мені робити, якщо наприклад протягом тижня-двох його не виловлю. Куди звертатись?
Анонім-ка• 25 февраля 2024
Подайте на развод🤯

Ушла и Пришла• 25 февраля 2024
Офіційно через поліцію
Не офіційно через місцевих маргіналів, пияків
автор Марічка • 25 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Подайте на развод🤯
І яким чином це мене звільнить від підписання документів з його боку?
Ёшки_Матрёшки• 25 февраля 2024
Знайти для чого?
Якщо для розлучення - то і шукати не потрібно.
Подаєте на розлучення, вказуючи його адресу проживання, і це вже не ваша задача отримає він повістку на суд чи ні.
Ёшки_Матрёшки• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Для чого вам потрібен його підпис?
ЗавЛабСнаб• 25 февраля 2024
Зачем его искать ?
автор Марічка • 25 февраля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Для чого вам потрібен його підпис?
Наприклад виїзд дитини за кордон з третьою особою
Ангелок з ріжками• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Автор, Вы что издеваетесь? за 10 лет не могли на развод подать??
Как с него возьмут подписи то уже не ваши проблемы
Трейдер кріпти• 25 февраля 2024
Якщо ви хочете розлучення то вам потрібно для початку звернутися до поліції а вже потім подавати документи на розлучення за вашим місцем проживання. Вас розлучать без проблем але не моментально.

автор Марічка • 25 февраля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Зачем его искать ?
Від цього залежить процедура пошуку?
Ангелок з ріжками• 25 февраля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Автору нравится хардкор по разыскиванию мужа в течение 10 лет для получения бумажки
ЗавЛабСнаб• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Від цього залежить процедура пошуку?
Это наводящий вопрос
Аноним_• 25 февраля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Похоже, что автору развод не нужен.
А нужна только его подпись.
Ангелок з ріжками• 25 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Похоже, что автору развод не нужен.
А нужна только его подпись.
Может ждёт, что загнется от пьянки, да наследство будет какое
автор Марічка • 25 февраля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Хто небуть розуміє, що наприклад, дозвіл на вивіз дитини має бути підписаний батьком не залежно від того в шлюбі батьки чи ні. Також є ще деякий перелік документів, де потрабні підписи обох батьків.
Ангелок з ріжками• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
За 10 лет его можно было уже и родительских прав лишить в связи с его образом жизни
Аноним_• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
А за нього ви не можете підписати?
автор Марічка • 25 февраля 2024
Мої мотиви залишимо в стороні, хтось конкретно зможе підказати куди звертатись?
автор Марічка • 25 февраля 2024
Ответ дляАноним_
А за нього ви не можете підписати?
у нотаріуса ні

Трейдер кріпти• 25 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Похоже, что автору развод не нужен.
А нужна только его подпись.
Їй подобається бігати за минулим чоловіком роками?
Я за вами бігла щоб сказати як ви мені байдуже?!
Ангелок з ріжками• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Куда ещё кроме полиции
мимАпроходила• 25 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Подайте на развод🤯
Это слишком просто для Автора
ЗавЛабСнаб• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Да есть такой момент, может позвонить в службу по делам семьи, ребенка, спросить что делать
Ms. Android• 25 февраля 2024
Порадтесь з адвокатом.Є свідки що не проживаєте разом 10років?Там якось через опіку і суд без участі другої сторони.Вас розлучать
Полонянка SexShop-а!• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Зараз не потрібен дозвіл батька для виїзду
автор Марічка • 25 февраля 2024
От я в захваті від порадниць. Да, не живемо давно, да не розірвала шлюб. Але людина зникла, якщо раніше були батьки, і я хоть віддалено розуміла що відбувається, то зараз він залишивля сам. І яким би він не був - він батько дитини, і я хочу розуміти що з ним.
Хочу барабульки• 25 февраля 2024
Ответ дляMs. Android
Автору не потрібно розлучення. Тільки підписи
Ms. Android• 25 февраля 2024
Або ще можна позбавити батьківських прав.Тим більше якщо алкаш.Нащо потім дитині щоб він на голову впав і щось вимагав
Анонім-ка• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Да как бы обычным.вы в разводе,в жизни ребенка он не участвует
ИМХОля• 25 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Звраз одного достатньо, поки війна. Ось тільки но мій син їздили з донькою відпочивпти, то дозвіла мого було достатньо. Але за 10 років можна було і розлучитися і позбавити батьківських прав. Але можливо це і зараз зробити.