Позаземний розум• 25 февраля 2024
Чоловік каже, що машина нам не потрібна?
До одруження в нього була машина, потім продав, коли ми купляли окреме житло. Зараз э можливість придбати, але він не хоче, каже немає необхідності. За 15 грн на маршрутці пів міста проїжджає. Живемо в Києві, за містом родичів немає. Нам по 37.
Я-ваш шанс• 25 февраля 2024
Так а питання в чому? Вам краще знати чи потрібна вашій сім‘ї машина
Бабуся Бетман• 25 февраля 2024
Вы хотите, чтоб мы его убедили в обратном?
А зачем вам машина? Она экологию загрязняет, в нормальных странах люди на велосипедах и общественном транспорте ездят.
Царевна в уггах• 25 февраля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Свобода переміщення, комфорт, економія часу.
Петриківна• 25 февраля 2024
Вообще, если развивать тему, то машина добавляет комфорта с одной стороны, но и добавляет сложностей с другой. Опять же ответственность на дороге. И для каждого свое перевешивает.
Я тоже не испытываю желания сдавать на права. Живу в районе где все под рукой. Если нужно куда-то поехать, то маршрутка или такси.
А муж мой не представляет жизни без авто.
Плакулька• 25 февраля 2024
А питання в чому? В нас машина мастхев , багато подорожуємо, це комфорт, в першу чергу
Леннон_Жив!• 25 февраля 2024
Ответ дляШукаю трусики
в Европе машина у каждого
Там, у невеликих містах, це єдиний засіб пересування.
Щедрик ведрик• 25 февраля 2024
Я працювала в Київі, жила в Дніпрі :)
Коли приїзжала в Київ по роботі, ставила машину на парковку на весь час перебування і пересідала на метро. Мені некомфортно взагалі за кермом у столиці - парковку фіг знайдеш, все забито, в центрі пробки шалені, а як не пробка - то всі несуться як божевільні за 100.
В офіс, щоб нормально на авто доїхати і запаркуватися - то треба о 6.00 виїзжати з готелю, а назад - після 20.00. Ну то мені ок може, бо в мене командировка і я тимчасово, без родини і без особистих інтересів. А для місцевих не варіант мені здається взагалі, бо хочеться ж раніше додому, до дітей
Карусель-весель• 25 февраля 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Прямо таки ,
Ви просто не в тій Європі були) сарказм) подруга в Італії з 2008 р, заміжня, з чоловіком мають 2 перукарні у центрі Риму, машину беруть напрокат, коли їм треба кудись поїхати)
Крайня невістка• 25 февраля 2024
Скажіть йому, що я сказала, що потрібна
. Що він собі придумав?))
Невгамовна Бу• 25 февраля 2024
я не знаю, что бы я делала без машины, особенно когда срочно надо поехать куда-то или привезти тяжелое...да и в плохую погоду с ребенком на кружок не тащиться 3 квартала под дождем, сел 5 мин и на месте...дешевле чем такси в 2-3 раза точно выходит. Но вы в Киеве, там метро рулит, если рядом)
Тумба-юмба• 25 февраля 2024
Ответ дляПетриківна
Какие сложности?
РокерША• 25 февраля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Да, я согласна с вашим мужем. Что дальше?
І я підтримую проживаючи в Києві машина не по рібна,якщо вистачає для пересування громадського транспорту.
РокерША• 25 февраля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Ризик аварії,поломки, залежність від наявності пального. Де свобода?
Тумба-юмба• 25 февраля 2024
Ответ дляРокерША
Я не о себе. Я об авторе).
У нас с мужем 4 машины на двоих)
Ласунка• 25 февраля 2024
Ответ дляШукаю трусики
в Европе машина у каждого
А в Америке даже по две! Буржуи!
РокерША• 25 февраля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Просто наверное не любит водить, как мой, а я ужасная трусиха
Аналогічна ситуація. Чоловіку 55, я трошки молодша до війни міг купити авто за три з плати.
Тумба-юмба• 25 февраля 2024
Ответ дляРокерША
А на общественном транспорте нет риска аварии, поломки и зависимости от наличия топлива?