Мені 23 роки, я завжди був замкнутим. А в деякий момент став боятися дввчат, коли проходять повз одна або группа дівчат відразу починається сильно битися сердце, потіти в руках, червоніти. Боюсь дівчат саме молодих. Був у психотерапевта, сказали що соціофобія. Як далі жити, коли це заважає не тільки створенню стосунків, але і спілкуванню з дівчатами на роботі.
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Так решайте проблему. Психолог в помощь. Мы не кусаемся. Хотя, иногда бывает
Швабристка• 25 февраля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Шукати теж тиху замкнуту дівчину
Скорее надо найти очень добрую, для которой общаться и расположить замкнутого человека - это не проблема. Мне именно наличие в моей жизни таких людей помогло немного улучшить свою коммуникабельность и стать менее замкнутой. Я думаю, что у автора в жизни были просто люди, которые вот так искалечили психику, как было у меня.
ГейСюда• 25 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Тільки комусь сонечко, а комусь сонячний удар.
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляSmirnofff
Справа в тому що я не високий, близько 175. Тому це одна із причин чому я комплексую
Таких замороченных, как я, что хотят мужчину выше, не много. Это тоже больная тема для меня и мы обговаривали ее с подругами, рост важен для большинства, но на него забивают, если с остальным порядок.
ГейСюда• 25 февраля 2024
Ответ дляSmirnofff
Відколи 175 це низький зріст??
Джинци на Флісі• 25 февраля 2024
Ответ дляГейСюда
Кто дурак и на солнце без кепки, тому и удар. Всегда нужно не забывать шевелить мозгами.
Ответ дляШвабристка
Так, це зі шкільних часів. Завжди був сильно сприйнятливим, і все близько до сердця приймав, всі образи. Тому зараз в мене діагностована фахівцем депресія, але добре що хоч пити і курити кинув. Я рік назад бабусю побачив повішану, потім батько на війну пішов, а недавно і собака померла. Немає в мене більше нічого, і радості в житті також
Кондуктор маршрутки• 25 февраля 2024
Ответ дляSmirnofff
дуже вас шкода за все що бачили і пережили, тримайтеся!
Дівчат звісно боятися непотрібно, але ж с*ки бувають ще ті, особливо у віці 18-25 , поки дурість в діпі грає. Впевнена, що ви ще знайдете свою людину. Не замикайтесь у собі, будьте відкриті і щирі до оточуючих. І головне, ніколи не показуйте дівчатам, що боїтесь їх, це відштовхує.
Тихих скромних хлопців почнуть цінувати ближче до 30, навіть ті хто в 20 був лярвою
Взагалі, то маєте друзів? Можливо серед дівчат є такі що з вами нормально спілкуються і взагалі проявляють інтерес?
Швабристка• 25 февраля 2024
Ответ дляSmirnofff
Ну и еще, как бы это банально не звучало, но постарайтесь принимать себя таким, какой вы есть. Например, да, вы стеснительный в общении с девушками, но вы не поверите, есть девушки, которым нравятся стеснительные мужчины. Для меня было большим удивлением, когда я услышала от других людей, что им нравится в окружающих такое качество, как стеснительность. Я всегла считала это большим и огромным недостатком и это триггерило меня стать еще более закомлексованой, потому что я не принимала себя вот такой стеснительной, как я есть. Но когда я услышала, что это кому то другому нравится во мне, то стала проще относиться к этому и меня перестало это так триггерить. А черные периоды в жизни бывают у всех, надо это принять и все равно искать силы идти дальше.
Ответ дляКондуктор маршрутки
Булі, і проявляли інтерес до мене. Називали симптичним. Але мені важко зробити перший крок і пересилити себе. Я розумію що я виглядаю як школяр, а не як 23 річний хлопець. Але сильно мені важко дається спілкування з дівчатами, починається запаморочення, і мені стає важко дихати і я не можу себе заспокоїти
Ответ дляШвабристка
Понимаете, в нашей жизни и обществе стеснительность для девушки это не порок, а для мужчины который должен быть сильным это уже конец. Показывать слабость нам нельзя