Пацан к успеху шел• 25 февраля 2024

Как вы удерживаете любовников чтобы они не нашли другую и не пропали?

Встретила парня, он не хочет серьезных отношений, только секс. Я впрочем тоже. Но я хочу его на постоянной основе. Как сделать чтобы он не пропал после нескольких встреч и не искал других любовниц. Может есть какие то хитрости?
Чорнобаївка• 25 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Я счет не веду. Если мне хорошо с человеком, на его отношения с женой мне ровно. Мне приятен мой быт с периодическими встречами с мужчиной ’для души’.
А если такой мужчина бросит все и пожелает быть с вами. Что тогда? Будите продолжать такие отношения? И будете ли искать нового любовника?

автор Пацан к успеху шел • 25 февраля 2024
Ответ дляРадість моя
Тут нужно опредилиться, что понимать под словом ’любовник’. Для меня это от слова ’любовь’. Если нужен спонсор или меценат - это никак не про любовника. Тогда тема должна звучать так: ’Как найти и удержать спонсора’.
Нет, он даже не спонсор. Он в плане секса меня устраивает
Майданщица• 25 февраля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Жду аргументы .
А я наоборот в зад люблю, а в рот не беру
Все буде• 26 февраля 2024
Вы хотите быть единственной любовницей? Может бы хотите быть женой, но без обязанностей? У вас был отец? Или вы хотите его победить на поле самовлюбленности? Тогда первая измените.
Кіма кепка• 26 февраля 2024
Ой автор зараз вам тут порозказують, ах-ах як можна і все таке.
Якщо відштовхуватися від того що він вас фізично приваблює, ви його хочете і вас від нього не нудить.
Поради:
Спочатку класний секс, без нього нікуди. Але для того треба дійсно самій любити секс і вміти і бути відкритою до побажань експериментів. Це не означає що ви повинні робити усе що він захоче. Але думати що ви вразите його віртуозною позою ’я зірочка’ не варто..
Класний секс на мій погляд це:
- класний мінет, і да чоловіки люблять закінчувати в рот.
- усі стандартні варіанти поз + с десяток не стандартних
- активність і фантазія в сексі
- стонм ахі вздохи, але не крики. Навчитися красиво стогнати, закусити губу та царапати його спину без слідів - це легко і результативно
- оргазм. ну в ідеалі мультиоргазм, або хоча б звичайний. Імітувати теж треба вміти, але постійно імітувати то вже тоді питання а нащо такий коханець.
- сквірт. Подобається не усім, але більшість у поєднанні із попереднім пунктом повісять собі багатотонну медаль ’я крут’
- маленькі збочення... Ну тут кожен сам собі вирішує. Але хоч щось із відносно ’отакого’ треба. Принаймні спробуйте. Я не кажу про те що шкодить здоров´ю чи реально небезпечним. Але перед тим як зафукати спробуйте. В АС, золотому дощі і такого типу речпх свій кайф є однозначно
- кількість сексу, затрахати його так аби сил на інших не було. ’Порожні’ яйця таки метод. У поєднанні із попередніми пунктами дієво

Друге то морально- психологічне.
-не залипати. Для того ього займайтеся своїм життям, якщо важко не залипнути - трахайтеся ще з кимось чи хоча б фліртуйте. Тоді не буде залипання.
- не влаштовувати скандалів, розборок і обидок. На куя в принципі скадалити коханцям. Якщо він робить їх щось ппц стремне, то один рас просто сказати, не дійшло - до побачення телебачення. Перевиховувати конось дурна справа. А дрібниці або добирати на стороні або забити і не звертати увпги. Ну не подарував квіти. Та і х...й з ним. На СЗ на перше побачення майже всі з квітами приходять. Тих віників якщо дуже треба для ЧСВ можна за тиждень пів квіткового магазину набрати, закрити гештальт і заспокоїтися
- хвалити - постійно і будь що. Оце вообще топчик, всі люблять коли хвалять. Побудьте трішки актрисою. Особливо топчик хвалити те чим він або дуже пишається, або навпаки соромиться. Короче постійний допінг для його ЧСВ - з того допінгу зіскочити складніше ніж з реальних речовин.
- уважно слухайте що він говорить. І робить то.
- розділяйте його хоббі. Подобається йому футбол - ви теж фанатка дебилів що шарик 90 хвилин ногами луплять, риболовля - без проблем. В принципі в будь якому стандартному чоловічому хоббі можна знайти цікавинку, а потім і дійсно цікаво стане.
- музика, кіно - те саме. Вам повинно подобатися те саме. Це ее означає що у вас не повинно бути своїх інтересів. Але спробувати вникнути в його не складно.
-не критикувати - ви завжди на його боці навіть якщо він коїть ’дичь’. Вам же з ним дітей не хрестити. Ну хоче він в гаражі мухомори вирощувати - ну підіграйте, покажіть шо ви ппц як в захваті від його ботанічних планів.яка різниця якою хуєтой він займається, не за ваш рахунок же (кримінал і реально небезпечне не обноворюємо, ми не про крайнощі, здоровий глузд потрібний).
- дотримуйтеся принципу разом добре і самій добре. Тобто не приховуйте що вам з ним добре і ви ради його бачити. Але при тому у вас насичене, цікаве і різноманітне своє життя коли він не поруч.
- дякуйте. За дрібниці особливо.
- дайте йому можливість показати себе альфа і захісником. Але обирайте те, що не складно. В дрібницях особливо. Наприклад топчик як він вас мужньо захистив від якої шавки гавкучої. Розкажіть як ви боїтеся собак, але коли він рядрм то вам так спокійно. Чи ще якусь подібну хуету вигадайте із серії - робити нічого важкого не треба, а альфачом себе показав. Короче створюйте для нього ’ситуації успіху’. Це теж допінг на котрий підсаджубться чоловіки.

Ну от власне все. В принципі якщо так робити (а по суті нічого складного) то він ваш якщо ее навіки, то принаймні надовго. А також він сам почне пропонувати мат підтримку.

автор Пацан к успеху шел • 26 февраля 2024
Ответ дляКіма кепка
Поради:
Класний секс на мій погляд це:
- активність і фантазія в сексі

Друге то морально- психологічне.
- дякуйте. За дрібниці особливо.

Ой, как вы все классно описали!У вас большой опыт?