Кашка-маняшка• 26 февраля 2024
Ели ли вы суп из свинины и кукурузы?
Синди Кроуфорд• 26 февраля 2024
Суп ’Веселий пердунчик’
Кукурудза, капуста,варені яйця, заправляти сметаною
Щас ухожу• 26 февраля 2024
Так , в китайському ресторані в Портмунді, там додатково ананас був точно, і ще щось
Душка-свекрушка)))• 26 февраля 2024
В Германии. Называется Пицца-суп. Но там еще грибы, перец сладкий, томаты. Мне не сильно нравится, а сын в восторге.
Жинси на дитину• 26 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Суп ’Веселий пердунчик’
Полуницю потім можна, власне, й не мити.
Фісташкова кава• 26 февраля 2024
Ні і мені важко уявити поєднання цих смаків. Вірніше, я уявила, але як на мене, це не найкраще поєднання. З куркою буде більш гармонійно.