Відірву та викину• Изменено 26 февраля 2024

Суглоб колінний і бедро

Дівчата , вітаю. Мені 41 рік, три місяці тому почала робити вправи дома з Оленою Мандзюк , в основному упор на ягодиці ноги , стрибкіа там практично нема , але помітила що почали суглоби клацати більше, в мене і раніше таке проскакувало, але в бедрі і локтях були на певну вправу тільки , я її стала пропускати . А в колінах стало теж вже частіше клацати . Вага в мене мала 48 кг , ну тобто нагрузки тут нема на суглоб .Що робити ? Спорт не хочеться відміняти .це треба до якого лікаря чи остеопата ? Щось пити , колоти ? Знаю мукосат білоруський хороший для суглобів .одним словом , порадьте хто стикався з таким ?
Веккy• 26 февраля 2024
Ну вот упор и нельзя. Нагрузка

Веккy• 26 февраля 2024
Ваше это йога и пилатес и плавание
Tammy21• 26 февраля 2024
Остеопат не лікар, чітких доказів роботи хондропротекторів не має. Звуки при роботі суглобів -- варіант норми. При підозрі на ревматизм (як приклад), при наявності інших проявів, до сімейного.
автор Відірву та викину • 26 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Ваше это йога и пилатес и плавание
Дякую.плавання точно не моє інші варіанти розглядала для себе а тіло вони підтягнуть ? Хочеться рельєфу чи тільки для здоров´я вже? Пілатес там планки в основному чи я помиляюся?
Ответ дляTammy21
Якраз на днях йду до сімейного за довідкою в басейн з дитиною ходити Але наша традиційна державна медицина щось мені так .думала моде є вузько профільні спеціалісти і щось робити для профілактики .
Tammy21• 26 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Нє, ну якщо вам чисто психологічно заспокоїтися то можна звісно) Просто якщо підозрюєте реальну проблему, краще обстежитися.
Ответ дляTammy21
Дякую.ні ну роботи щось треба або не робити вправи :) бо клацати стало при згинах капец частіше , щоб ще проблем реальних не наробити , бо і так хватає тих болячок :)
Я вся ваша• 26 февраля 2024
Можливо вам не хватає змазки сустава, лікарі кажуть ’сухий сустав’. Потрібно пити/їсти желатин, холодець. Якщо болі не має, то аротизапальні ліки вам не потрібні. Візьміть направлення у сімейного на аналізи і поспілкуйтесь з травматологом. Мені колись назначили Терафлекс, але він дорогий і слабенький в порівнянні з препаратами з айхербу. Хоч тут і написали про недоказову дію хондропротекторів, в моєму оточенні всі його приймать і відзначають позитивний еффект. Ви в такому віці, коли не тількі фізичні вправи, а і додаткова допомога потрібна суглобам. Моя донька в 30 років при вазі 43 кг відчула проблеми з коліном, після приймання хондропротектору більше коліно не турбувало.
Ответ дляЯ вся ваша
Дякую.