Парова машина• 27 февраля 2024
Почему кассиры такие озлобленные и презрительные?
Как не приду в магазин, постоянно смотрят из под лба, не поздороваются первые…. Особенно если берёшь «праздничные» товары, взгляд совсем неприятный. Чем так их люди раздражают ?
Соображалочка• 27 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Я когда после декрета пошла работать кассиром, я ловила кайф)
Та ви що… а я після шараги своєї відразу на першу роботу туди влаштувалась і працювала як раб на галерах. Не знаю про який кайф ви говорите.. монотонно однотипна праця + тріпають нерви оті клієнти + ще і недостачі можуть записати на тебе, хоча точно знаєш що нормально все рахувала, і 500грн нізвідки не могло щезнути. А старшим касирам просто бухнути захотілось і треба шукати за чий рахунок, от і все. А тоді за всю зміну стільки платили. Це жах, як згадаю то вздрогну. Ще і в туалет не вийдеш коли хочеш, бо «а що як черга набіжить»? То чому не повторюєш про поповнення мобільного КОЖНОМУ, навіть якомусь першокласнику що прийшов за жвачкою, стоїть п*діло таке за спиною і слухає що ти там і кому говориш. А підстави з охороною? Чи продаси чи не продаси алкоголь без акцизу, при тому заховають ту бутилку і запакують в той картон що хр *н витягнеш. А потім штрафують… хоча зуби заговорюють поки пробиваєш. А оті біганини на перекури твоїх сусідок котрі дружать із зав відділом, а ти не дружиш отже як у тебе черга набереться то нічого страшного. Оооооххххх ненавиджу.
Ответ дляСоображалочка
Вы не про АТБ говорите. Там нет такой должности старший кассир. И мобильный на кассах АТБ не пополняет
Соображалочка• 27 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Про сільпо