Самая СоветЧиваЯ• 27 февраля 2024
Хто і як долає шмарлі у дитини???
Дівчата, це капець.... Тиждень дома, один день іде в садочок і на вечір шмарлі.... Ніякі промивання, полоскання не діють... Якщо перші два дні орошаємо і миємо ніс, то до лампочки, на третій день зелені шмарлі і спускається все до бронхів....сосудозвужуючі не використовую, бо вони не діють. Реально допомагає ізофра. Але я ж не можу нею користуватися тиждень, потім день- два перерви і знову користуватися??? Що робити???
ЯяяКакаджамбо• 27 февраля 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Так если не лечить в первые пару дней, то 100% это будет температура и две недели больничного. Пробовали так
Сопли это болезнь. Это реакция на вирус/бактерию. Они не требуют лечения. Вы можете убирать симптомы если они мешают-сморкать нос например,промыть самостоятельно или на ночь заказать сосудосужиыающие. Ну или днём если уж совсем нет сил терпеть.
Ответ дляніколи такого не було
І в садок не водила, а знову ці шмарклі, перші дні прозорі а уже чую почали зеленішати, уже на запах їх відрізняю. Теж тільки ізофра допомагає, доведеться капати 😫
Не можно ізофру. З кожним разом буде гірше, бо вбиваєте місцевий імунітет. Коли прозорі соплі густіють, то процес видужання. Більше пити, промивати фізраствором. Закапати його, та висморкати.
ХаДиДиШь• 27 февраля 2024
Ответ дляТам-тарарам
В садочку і не мають промивати носи дітям. Але мали б забезпечити нормальний температурний режим, регулярне провітрювання і вологе прибирання. А ще рухливі ігри на вулиці і регулярну фізкультуру, а не сиднем сидіти у групах. Тоді б було менше шмарклів і рідше треба було б ті носи промивати.
А навіщо промивати ніс дитині, яка здорова?
А якщо дитина хвора, то потребує лікування вдома.
Самая СоветЧиваЯ
• 27 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Дякую Вам 😊
Там-тарарам• 27 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Так і я ж про це говорю. В садочку свої заходи, щоб зменшити ризики захворіти дітям (провітрювання, вологе прибирання, регулярні прогулянки), а вдома - свої.
ХаДиДиШь• 27 февраля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Як саме вологе прибирання впливає на імунітет?
Прогулянки теж не дуже впливають, якщо вони короткі.
Там-тарарам• 27 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Вологе прибирання збільшує вологість повітря. У приміщенні, в якому волого і прохолодно, а діти одягнуті по сезону, соплі не густіють і не стать зелено-жовтими, і від того, навіть якщо вони є, діти не отримують ускладнення у вигляді бронхітів, ларингітів тощо. Прогулянки нормами визначені сан. нормами і правилами досить довгі і в будь яку погоду (окрім екстремальних температур). Вони сприяють покращенню імунітету. Інша справа, що в більшості садочків не дотримуються цих санітарних норм і правил.
ХаДиДиШь• 27 февраля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ну не збільшує миття підлоги вологість
Максимум просто умита підлога.
Прогулянки до одного місця, якщо гуляють півгодини
Максимум просто умита підлога.
Там-тарарам• 27 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Ну не збільшує миття підлоги вологість
Максимум просто умита підлога.
Ну і це краще, ніж пилюка повсюду. Зволожувачі в садках не поставлять. А гуляти мають не по пів години. Я знаю як має бути і за цими критеріями обирала в свій час садок. Мій син гуляв довго, не по пів години. В групі було не жарко і робили вологе прибирання досить часто, гігрометр показував 40%. Оскільки зволожувача там не було, то роблю висновок про ефективність миття підлоги.
ХаДиДиШь• 27 февраля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Якщо ви почитаєте про імунітет дітей в європі або Канаді і садочки, то зрозумієте, що там не має ніякого вологого прибирання.
Там-тарарам• 27 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Бо там дотримуються температурного режиму. Ви не розумієте, що чим спекотніше, тим посушливіше. Там діти гуляють за будь-якої погоди, включаючи дощ і сніг. Там не заклеюють вікна і є протяги, там стоять рекуператори або системи зволоження, там ніхто соплі не лікує ізофрою чи ще чимось. Тому там немає потреби у вологому прибиранні. Я б також хотіла, щоб у нас такі умови були, тоді не треба було тією ганчіркою возити туди сюди.
ХаДиДиШь• 27 февраля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ні, не дотримуються :))
ХаДиДиШь• 27 февраля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ніхто не миє підлогу, максимум після того, як діти підуть.
Протягів теж не має, гуляють по різному.
Але основне так, лікують просто промиванням