Ошеламиссимо• 27 февраля 2024

Чи може приватна клініка відмовити в обслуговуванні?

автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Мій перший пост для вас.
Я вгадала
Де ви вгадали? Я кажу чуть дитину не угробили. Ви при тямі?
Нє, по голівуі погладить треба було, ще й гонорар в кишеньку дать😂

Даха-сваха• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
А що являється порушеннями порядку - де вказується? Я буду з ними розьиратися. Попросити щоб в статуті показали?
Що знову 😆
Chaterbox• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Водила дитину новонароджену. поставили не той діагноз, лікування призначили невірно. Більше двох міс хворіла дитина з ускладненнями. Я прийшла і рознесла все в пух і прах.
І Ви ще маєте бажання лікуватися в цій клініці?
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
Ну то якщо два місяці з ускладненнями, то ж треба було тоді стаціонар мабудь.
Ну через них, бо час було втрачено! Ясно що я потім до інших лікарів перейшла в вншому, нормальному закладі
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Ну то нащо вам тепер знову до тої клініки? Щоб ще невірно лікували? Радійте, що відмовляють. Шукайте інших лікарів.
Ну з лишаєм вони ж здатні впоратися, якими б вони не були…
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Так навіщо вам далі обслуговуватися в такій поганій клініці?
Бо зараз лишай! У мене тим більше. Мене не угроблять, із лишаєм 99% впораються
Зяблик протестант• 27 февраля 2024
Можуть відмовити. Так само як і Ви передумати і піти перед прийомом. Це не державна установа, свої правила. І якщо невірний діагноз, навіщо вдруге з ними звязуватись? Не бачу логіки взагалі. По темі - мені особисто при всіх недоліках краще ходити в звичайну поліклініку, були теж нехороші випадки, нічого серйозного, але в державній зазвичай лікарі меж доброзичливі і більше професійні
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
А звідки в новонародженого лишай?
Та дитині даа роки скоро) лишай - у мене!!!
Chaterbox• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
То може й з лишаєм підете в інший нормальний заклад?

УжеВотДа• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
А в цю клініку вертаєтеся, щоб час від часу меблі трощити (чит. в пух і прах) і гарчати ще з порогу до ресепшена?
Непонятно• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
А підстави?
Будь-які. Це приватні послуги.
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Лишайним відмовляють
Так вони ще ж не знають)) я просто сказала - до дерматолога
Даха-сваха• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ви також здатні з ним і самі впоратись. Клотримахол або важка артилерія щоб точняк Тридерм мазь. І не треба ні з ким сваритись знову
УжеВотДа• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Миші плакали, кололися і ...
Донька подруги• 27 февраля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Автор настроена поругаться. Не мешайте)
Непонятно• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Вам ледь не угробили дитину, а Ви все одно дитину хочете там лікувати? Автор, Ви троль?
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Звідки у однорічки лишай?🤦‍♀️
Я не казала що у дитини, боже. У мене . У мене якась пляма. Авітаміноз. У мене є страхрвка, мені просто треба лікар який випише мазючку, щоб по стоаховій мені іі дали. А не платити за прийлм десь і за мазь. Просто це - єдиний мед заклад у нас в смт. Щоб в Київ не їхати.
А якщо щось стається серйозне, то ясно що не до них. Я і сама не больно і хочу.
Сладкий лимончик• 27 февраля 2024
получается вы пришли в клинику, разгромили там все, истерили, а теперь, когда вас занесли в черный список и не принимают, что хотите, пожаловаться в минздрав?) в другую клинику идите, и ведите себя там прилично, тогда хоть там примут
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляfialka123
А в другую клинику можете обратиться?
Можу
Но це їхати до києва
А цей - під домом

УжеВотДа• 27 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Автор настроена поругаться. Не мешайте)
І поділитися лишаєм з навколишніми
Робот Вертер• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
И вы туда хотите продолжать ходить? Почему сидели два месяца? На 5-7 день уже понятно: есть улучшения у ребенка или нет. Десятки болезней под симптомы могут попадать. В первые дни это может казаться одним, а через неделю совсем другим. Может стоило ещё раз обратиться к врачу?
Ms. Любмая жена• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Правильно сделали что разнесли их! Так как подавать на них в суд за некомпетентность нет смысла, вы не докажете это. Они выкрутятся. Хотя если денег на хорошего адвоката не жалко то стоит их наказать. Говорю так, потому что сталкивалась с подобным и считаю, что эти частные клиники просто развод на деньги. Просто бизнес!
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
То ви хочете щоб вас там знов прийняли?
Ну а чому ні? Ну серйозно?
Вони допустили серйозну помилку. Мені мовчати?
Сладкий лимончик• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
а чем они аргументируют отказ?
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
То ви хочете щоб вас там знов прийняли?
Чи гонорар в карман ще дати?)
Сладкий лимончик• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Чи гонорар в карман ще дати?)
так не идите туда. не поняла эту фразу про гонорар. теперь еще и бесплатно лечиться планируете там?)
УжеВотДа• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Мазючку? Медстрахування? У вас? А франшиза на приватні?
Не смішіть
Chaterbox• 27 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ну а чому ні? Ну серйозно?
А якщо знову допустять помилку?
УжеВотДа• 27 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
а чем они аргументируют отказ?
Мій перший пост
автор Ошеламиссимо • 27 февраля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Гонорар це зверху суми, що платиоа тоді (давно) за аонсультаціі по дитині.

Ну з дрібницями так, хочу. Чому ні.
Тим більше то педіатр бездарна. А зараз - деоматолог. І для дорослого. (Для мене). Чому ні