мегамоСГ• 27 февраля 2024

Капсула на роботу для plus sіze

Дівчата, підкажіть що придбати щоб виглядати доречно і досить "по-діловому"?
Треба якийсь мінімальний обсяг речей щоб комбінувалися між собою, але щоб не кидалося в очі що воно одне й те саме кожен день (досить скромний бюджет і треба щоб усе можна було швидко спакувати для переїзду).
Зріст 168см, вага 85кг
vihola• 27 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
тут переважно чиїсь жінки, приходять показувати вбрання, доглянуті, стрункі і ’пафосні’, тому на них рівнятися не можу
Виберіть собі базові кольори, або молочний, беж карамель, шоколад. Або чорний, графіт, сірий, блакитний.
Тоді до першої капсули біла сорочка +молочна блуза, руде або коричневе взуття і сумка така ж, бежева,чи хакі.
Або біла і блакитна сорочка чорне взуття і сумка така ж темно синя ще може бути, руда.
Плюс яскравий джемпер, ви не показали обличчя, волосся, невідомо який колір буде пасувати.
До коричневої капсули більше підійде зелений, синій.
До сірої синій, або червоний.
Але це необовʼязково, джемпер може бути теж базового кольору.
автор мегамоСГ • 27 февраля 2024
спробую вирватися в обласний центр, може vovk чи arber пошукаю
Пупс• 27 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Гляну на сайт vovk - там дійсно є одяг великих розмірів. Тільки ось ціна за одяг із синтетичної тканини зовсім не бюджетна.
автор мегамоСГ • 27 февраля 2024
Ответ дляПупс
він ще й не відповідає розмірній сітці, це тільки міряти вживу
vihola• 27 февраля 2024
Взуття можна взяти однотонні лодочки на низькому каблуку з гострим носком і глибоким вирізом. Вони роблять ніжку елегантною і подовжують. Без декору і ремінців.
Чорні гарно пасують до чорних колгот, нюд до тілесних.
vihola• 27 февраля 2024
Сумку лаконічну, зараз шопери знову модні. Якщо треба носити документи то якраз зручно.
vihola• 27 февраля 2024
Колготи тонкі, не блискучі, тілесні максимально до схожі до кольору шкіри.
Бо, наприклад, я колись любила 40 ден, можна довше поносити) і щоб під засмагу, при тому, що сама білошкіра. Зараз це мені виглядає смішно).
Пупс• 27 февраля 2024
А магазини із секондом у вашому місті є? Наприклад Хумана? Може там спробувати пошукати якісь базові речі - наприклад блузки чи сорочки?

Для офісу верхів має бути більше ніж низів, їх треба міняти щодня.
В секонді трапляються блузки фірми Marks & Spencer - вони гарно сідають на такі фігури як у Вас і підходять для офісу.
vihola• 27 февраля 2024
Ответ дляПупс

Щоб купити в секонді щось нормальне, а не насмикати мотлоху, треба мати набиту руку.
Якщо автор раніше не любила одягатись, це буде важко зробити.
Пупс• 27 февраля 2024
Ответ для vihola
Воно то так...
Але з речами із секонду можна експериментувати - якщо не сподобається річ і в ній буде некомфортно, то її і викинути не шкода, бо вартує недорого.
А втому ж магазині vovk звичайна базова блуза із віскози коштує 1800 грн.
vihola• 27 февраля 2024
Ответ дляПупс
Воно то так...
Згодна)
vihola• 27 февраля 2024
Ответ дляПупс
Воно то так...
Але в секонді всеодно важко знайти базові речі.
Штани, пальто, піджак, гарні сорочки, свого розміру, сумку, взуття не думаю що автор знайде там.
Хіба джемпери, кардигани, може пощастить вузьку спідницю, яка тягнеться.
Пупс• 27 февраля 2024
Ответ для vihola
Згодна)
Сумку і взуття там автор точно не знайде.
Але навіть пару джемперів чи кардиганів дозволять урізноманітнити гардероб.
автор мегамоСГ • 27 февраля 2024
Ответ дляПупс

ні, секонду тут немає, але можна поїхати у райцентр чи обласний центр, це буквально кілька годин
Застряла• 27 февраля 2024
Ответ дляПупс
Згодна)
Про сумку і взуття👏
А знаєте чому немає нормального взуття і сумок?
Бо в секонді мафія. Продавці і охоронці секонду забирають собі і своїй родині, а потім хваляться, що хто набрав. І так в кожному секонді.
Ще маю одну знайому, яка працює в секонді, постійно мені хвалиться яку вона куртку з біркою взяла і т.д. Ледве приховую свою злість😡
Хотілося б щоб це якось врегулювали і вони не зловживали тим, що продавці секонду. В них там ціла схема, як це все винести, бо їм дозволяють тільки 1 кг взяти.