27 февраля в 17:35

Вже обсудили LP з подарунком від рос фанів?

У Литві вже скасували її концерт
Летала_НаМетле 27 февраля в 17:35
А кто это?
12 1
Бриджит_Фрикандо 27 февраля в 17:36
Ответ дляЛетала_НаМетле
А кто это?
Якась певица ротом, наверное
Квітка папороті 27 февраля в 17:36
Утром уже обсудили, вы опоздали.
Кросівки оригінал 27 февраля в 17:36
Вже навіть їй в клментах натикали
автор Куратор дебошей 27 февраля в 17:36
Ответ дляЛетала_НаМетле
А кто это?
НеКонец-Света 27 февраля в 17:37
Ой, це спалювання відьом.
Всі хто за Україну той гарний білий і сексуальний ( нехай то буде навіть Пагін)
Якщо якимось боком до Росії, то будь він хоть Ейнштейн - спалять на вогні
Вот Она Я 27 февраля в 17:37
Ще вчора. Усім срать на неї
автор Куратор дебошей 27 февраля в 17:37
Вибачте, не бачила тему)
Летала_НаМетле 27 февраля в 17:37
Ответ дляКуратор дебошей
фото
Честно, вообще первый раз о ней слышу
3 4
Вареничніца 27 февраля в 17:37
Ответ дляЛетала_НаМетле
А кто это?
+1 зашла узнать что такое lp
2 2
Kidstaff Bot 27 февраля в 17:37
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
2 2
felinka 27 февраля в 17:39
Ответ дляНеКонец-Света
Ой, це спалювання відьом.
Всі хто за Україну той гарний білий і сексуальний ( нехай то буде навіть Пагін)
Якщо якимось боком до Росії, то будь він хоть Ейнштейн - спалять на вогні
Чому ні? В умовах війни - цілком показовий маркер як розуму, так і людяності особи.
Ніяких відьом. Все прозоро і зрозуміло.

Чи ви з тих, в кого ’все не так однозначно’?
2 34 1
liss 27 февраля в 17:43
Да она козлиха которой не интересна наша страна и до фени что у нас происходит , но в музыке она талантлива 🤷‍♀️
Олечка79 27 февраля в 17:45
Это теперь значит что нельзя ее слушать ? Я буду . Мне ее песни нравятся . Она не обязана любить нас и поддерживать . До нашей войны много ли вы все переймались чужими войнами ?
8 19 6
ГО_1983 27 февраля в 17:48
Шмонька
Santa_n 27 февраля в 17:49
Ответ дляОлечка79
Это теперь значит что нельзя ее слушать ? Я буду . Мне ее песни нравятся . Она не обязана любить нас и поддерживать . До нашей войны много ли вы все переймались чужими войнами ?
Хтось писав про її любов до нас?
Достатньо просто не підтримувати вбивць. Вона публічна людина і в неї має бути позиція, свою вона показала. Жодна нормальна людина не напялить на себе прапор країни-вбивці
1 25 1
Anonimka ya 27 февраля в 17:49
Ответ дляНеКонец-Света
Ой, це спалювання відьом.
Всі хто за Україну той гарний білий і сексуальний ( нехай то буде навіть Пагін)
Якщо якимось боком до Росії, то будь він хоть Ейнштейн - спалять на вогні
Так так і потрібно.
5 2
Lynx_1992 27 февраля в 17:50
Зайшла до неї на сторінку.
Одна сторька на підтримку Гази, і ще одна - ’Привіт моїм фанам з України, я вас підтримую і дякую вам за підтримку’.
Ну таке.. думаю, вона з тих, для кого музика внєпалітікі, а тому й не розуміє, а шотакого.
Олечка79 27 февраля в 17:52
Ответ дляSanta_n
Хтось писав про її любов до нас?
Достатньо просто не підтримувати вбивць. Вона публічна людина і в неї має бути позиція, свою вона показала. Жодна нормальна людина не напялить на себе прапор країни-вбивці
Она не украинка , она никому ничего не обязана .
2 5 10
prosto_aisha 27 февраля в 17:54
Шкода. Мені вона подобається. Дивно в росії лгбт не сприймають, а вона лесбі
HelloKitty18 27 февраля в 18:00
Ответ дляprosto_aisha
Шкода. Мені вона подобається. Дивно в росії лгбт не сприймають, а вона лесбі
Я була на її концерті в Києві, співала, казала, що всіх любить).
Трохи відбита від реальності, війна від неї далеко , а тут худі підігнали фанати, пофіг на неї, але ми запам´ятаємо хто нас підтримував у важкі часи.
Santa_n 27 февраля в 18:06
Ответ дляОлечка79
Она не украинка , она никому ничего не обязана .
Ви судячи з риторики теж не українка
2 1 7
Ива Купальская 27 февраля в 18:20
Терпіти не могла коли її завивання одного літа з кожного чайника лунало, бекаюче, як у вівці
А он, бач, і не даремно, вівця, вона і серед лгбт вівця
5 1
Олечка79 27 февраля в 18:23
Ответ дляSanta_n
Ви судячи з риторики теж не українка
Конечно нет, я ж не тримаю фронт в европи. Еще какие то вопросы ?
3 1
Santa_n 27 февраля в 18:30
Ответ дляОлечка79
Конечно нет, я ж не тримаю фронт в европи. Еще какие то вопросы ?
Какой нелепый комментарий про фронт
Олечка79 27 февраля в 18:35
Ответ дляSanta_n
Какой нелепый комментарий про фронт
Как и Ваш «патриотизм»
А теперь закончим
Вы меня утомили
3 3 1
hrystia 27 февраля в 19:58
Ответ дляКуратор дебошей
Вибачте, не бачила тему)
І я не бачила тему. Шкода( Була на її концерті.
Чомучка 28 февраля в 00:28
Ответ дляSanta_n
Какой нелепый комментарий про фронт
Ну а чого ви очікували від особи аля какаяразніца?
rodzynka.l 28 февраля в 22:52
Ответ дляhrystia
І я не бачила тему. Шкода( Була на її концерті.
вона вже вибачилась)