Фуліганка• 27 февраля 2024
Кияни, де купуєте рибу?
Цікавить свіжа та заморозка але гарна.
І яку саме рибу берете, щоб буда смачна і бажано без кісток?
Крик душі.
Купила сьогодні в сільпо мінтай заморожений - обняти й плакати. З 900 грамів після розморозити залишилось 400 грам, разморозилось, а воно все як вата(((
Крик душі.
Нічна ненажера• 27 февраля 2024
Живую форель или карпа можно взять в супермаркетах, где есть аквариумы. Карасей люблю, их на ярмарках можно словить.
А охлажденную рыбу на Житнем, реже в Сильпо в Гулливере.
Я тертий жук• 27 февраля 2024
я живу за 100 м от ’Даров моря’. минтай не беру, лучше молочный хек
еще нравится из нежирных - кинг клип
Girly_girl• 27 февраля 2024
Дары моря на Павловской для меня самый лучший в этом плане магазин
Но в Сильпо тоже бывает хорошая свежая рыбка
Вимагаю спілкування• 27 февраля 2024
в форе беру или атб норвен заморозку. на рынке брала неудачно- старая
Наполеон Бонапарт• 27 февраля 2024
Дари моря на Тургенєвській. Шикарна риба на 2 поверхи.що жива..що морожена. Все свіже і нема такого як в ТЦ .що вона розлазиться.бо 100 раз розмерзалася і замерзала. Плюс там оселедці 15 видів. Морська капуста. Риба холодного і гарячого копчення. ікра...а такого вибору приправ на 1 поверсі я не бачила ніде
На ринку ніколи нічого не беру.бо старе і несвіже
Відповів всім• 27 февраля 2024
Дари моря на Павлівській.
Я ще туди за свіжим мʼясом бігаю. Якісне, не імпорт.
Просто красавица• 27 февраля 2024
Ответ дляВідповів всім
Дари моря на Павлівській.
Какое там мясо?Тоже наколотое,как и во всех маркетах?
Відповів всім• 27 февраля 2024
Ответ дляПросто красавица
Хороше мʼясо, свіже. Яловичина, свинина, курятина, індичка, кролятина, качка. Колись була баранина, але зараз не завозять. Сало генеральське бува якісне. Індичку купую рідко, тому нічого не можу сказати. Ідеально коли день завозу, зазвичай це вівторок в обід та четвер. Асортимент теж залежить від завозу.
Також часто бувають свинячі та яловичі легені, нирки, серця, голови. Я не купую, але це свідчить, що це наш виробник та невеликі хазяйства, а не імпортна розморозка.
Фуліганка
• 27 февраля 2024
Ответ дляlisa2101
На Дарнице напротив детского мира классный магазин открылся. А Вы в каком районе?
Я на правом
Посудомойка• 27 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Сейчвс там мерлуза по акции, без глазури, свежая-свежая.
В сільпо?
Посудомойка• 27 февраля 2024
Ответ дляlisa2101
А що там смачненького брали?
Подтяжка• 27 февраля 2024
Вже тут писала, полюбляю замовляти сібас і дорадо в метро, філешкі ідеальні, без кісток і не морожені. Ще лангустини в метро беру. А червону зазвичай в Ашані, рідше в новусі. А оселедець новус у фаворі, гарно маринують.
Фуліганка
• 28 февраля 2024
Ответ дляlisa2101
У меня родители на правом берегу - рынок Днепр. Папа всегда берет хорошую рыбу. Может, он точки знает уже. Это если Вам до Тургеневской далеко ехать. Ещё могу одну точку подсказать, но это в зависимости от района проживания.
Я на авто