Спілий баклажан• 27 февраля 2024
Перше побачення. Стиль одягу
Дівчатка, збираюсь на перше побачення в не знаю що надягнути святкове. Маю таке пальто і такі черевики на каблуку. Ще планую вузькі темні джинси і світер. Що скажете про мій лук?
Мені 33 роки, брюнетка середньої статури. Волосся трохи нижче плечей.
Захекалася читать• 27 февраля 2024
Оденьтесь как комфортно вам и в удовольствие.
Вы описали нормальный наряд
Спілий баклажан
• 27 февраля 2024
Ответ дляРедисочка
Куди йдете?
Не знаю куди поведе, домовились зустрітися біля входу в місцевий парк
Мочалкин блюз• 27 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Не «поведе», а запропонує щось. Ви ж не святкове цуценя на ремешку, щоб вас вести. Взагалі сама запропонуйте, як радше вам час провести.
МояХатаЗкраю• 27 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
На ночь глядя ?? Может он маньяк ???
Спілий баклажан
• 27 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
На ночь глядя ?? Может он маньяк ???
При чому тут сьогодні? Завтра після роботи домовились, але зараз прошу цю що надягнути
МояХатаЗкраю• 27 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Зачем в парк ? Пусть вас ведет в какой-то генделык и сначала вкусно покормит.
Подмигашка• 27 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Теперь понятно почему вы предложили одежду выше.
Спілий баклажан
• 27 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну ми домовились там зустрітись, обоє будем після роботи, голодні, то мабуть поведе кудись. Якщо ні, то запропоную
Спілий баклажан
• 27 февраля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Я б чулкі вдягла на поясі
Ні, я до теплих днів ношу теплі речі, бо потім буде капець з циститом, навіщо воно мені
Спілий баклажан
• 27 февраля 2024
Ответ дляРедисочка
Ви на тих каблуках можете йти? Не втомитеся? Я би кеди взула
Постійно ходжу на каблуках, тому звикла
Виправлялочка• 27 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Кроссовки или другая обувь, в которой удобно долго/быстро ходить.
Не узкие скинни, а нормальные джинсы. Ну какие скинни под такое пальто.
ОдинРазНадетое• 27 февраля 2024
Одягайте те, що носите зазвичай. Навіщо зі шкіри лізти, щоб сподобатися.
Він має побачити Вас справжню, Ваш справжній стиль одягу, зробити висновок, підходите Ви йому чи ні.
В жінок чоловіки закохуються і коли жінка в худі, а на голові жирна гулька...