БезникаяЯ• 28 февраля 2024
Просто питання, яке не дає жити
Доброго дня.
У мене таке питання, як собі допомогти?
Купили квартиру ми ( люди продавали бо донька захворіла на рак лімфома чи щось з лімфовузлами) , але то була не єдина квартира в сім´ї, це новобуд і вона була для оренди чи щось таке, в них багато квартир так є, самі живуть десь інакше.
Тобто ми не купили останню квартиру і люди переїхали на вулицю, ні.
Ми не торгуватись. Вони сказали суму, нас влаштувала вона і ми купили.
Від тоді в моїх дітей постійно я помічаю ті лімфовузли. То з однієї сторони шиї, то з іншої, то підщелепний. Що саме головне по УЗД вони добрі, не один педіатр дивився, Зак завжди добрий, але вони мене переслідують.
Раніше діти тоже хворіли, але ніколи ті л/в не вилазили в них, а тепер постійно.
Чим я можу собі допомогти, бо здається я з´їзду з глузду скоро.
Може вони з неохотою її продали, чи з поганою аурою, чи в чому може бути причина?
У мене таке питання, як собі допомогти?
Инстагра_мерша• 28 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Простите, но я бы не покупала такую квартиру, возможно перевела бы людям просто сумму приемлемую как поддержку ,но квартиру никогда бы такую не купила. И да, я не купила к примеру квартиру которую продавали муж и жена бывшие при разделе имущества ( хотя них двоих уже было другое жилье) с какой болью женщина рассказывала и показывала мне квартиру я Вам передать не могу(Естественно они ее не с радостью продали. Мой Вам совет продавайте и покупайте другую. Вы с ума сойдёт это раз, мысли и страхи имеют плохое свойство воплощаться в реальность, Вы сама своим детям болячку накликать можете.
Но зато Вы с удовольствием купите квартиру, в которой, со слов риелтора, целыми поколениями рождались и жили исключительно здоровые, благополучные люди. На самом же деле в этой квартире, например, жили суицидники, больные открытым туберкулезом или квартира опустела по причине того, что мужик зарезал всю семью и сам повесился.
Думаете, что новострой спасение? А где гарантия, что при стройке дома не умер ни один работник? А может, разводку в квартире делал мужчина в поцессе развода.
В общем, смешно выглядят Ваши размышления. Даже не знаю как жить с такой мнительностью и тревожностью.
Одяг та сумки• 28 февраля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
а люди что то излучают?
при чем тут радиация?
а вы считаете что в строй материалах мало радиоактивных веществ? - наивно так думать
Кудлата хмаринка• 28 февраля 2024
Ответ дляОдяг та сумки
А яке відношення мають буд.матеріали до раку і радіоактивні речовини до раку? Ви просто малоосвічена людина.
Опля Картопля• 28 февраля 2024
Автор, причина не в квартирі, ви просто іпохондрик. До зустрічі із власниками квартири ви не задумувалися, що взагалі існує такий діагноз чи проблема з лімфовузлами. А після зустрічі із власниками квартири для вас це стало індикатором підвищеної уваги.
Це як у моєї колеги виявили рецедив онкології молочної залози і пів відділу заради профілактики пішли на обстеження. В однієї колеги таки виявили доброякісне утворення, яке успішно видалили. Але ж воно у неї було не через те, що вона з онкохворою працює.
Так само і з лімфовузлами. В мене з дитинства проблеми з гландами, тонзилітом і періодично збільшуються лімфовузли. Але через свій досвід я їх не сприймаю як щось надто загрозливе.
БезникаяЯ
• 28 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
У сина тоже рихлі мигдалики, збільшені постійно, часто миє їх у лора вакуумно, допомагає ця процедура дуже, але ніколи через горло в нього не збільшувались л/в, або я на них не дивилась, а тепер от часто, то в доньки то в сина. Певно я просто ніколи не дивилась на них. А зараз прям трогаю їх, шукаю.
палка-копалка• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Я просто настільки вбила собі в голову ту хворобу дівчини їх, що отці два роки що ми тут живемо я постійно про те думаю, і ці два роки вічно маю з л/в в дітей якісь справи. От розумієте як з поганою аурою квартира чи що? Хоча живемо тут щасливо ніби, не сваримось з чоловіком та дітьми, лише ті л/в
Сходіть до психіатра, я серйозно.
Допоможіть знайти• 28 февраля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Очень смешно, я покупая квартиру я спрашиваю у владельца причину и смотрю на реакцию , а потом еще иду познакомиться с потенциальными соседями )) чтоб купив квартиру без суицидников и наркоманов и алкашей не оказаться их соседкой или случайно не узнать, что квартира которая с идеальным ремонтом увы топит бабушку снизу и она ничего поделать не может так как владелец все заложил плиткой и отказывается что то менять, поэтому бабушка будет подавать в суд )
Вбигудях• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
От так як я в тих клятих л/в, аналізи йду здавати ніж дочекаюсь результатів то з розуму сходжу, Люба віруска боюсь що щось вилізе і все інше. Дуже важко з цим жити
Саме так, тому вам потрібна допомога, цей стан реально прибрати.
в додатку Mindly можна відфільтрувати психологів по методу когнітивної-поведінкової терапії і підібрати собі терапевта, їх там не багато. Я зараз працюю з Тетяною Ж, нажаль прізвища там приховані, її можу рекомендувати, 1200 грн сеанс. Ще маю одного терапевта, але дорожче, 2000 грн сеанс
Допоможіть знайти• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Лимфоузлы даже при проблеме стоматологической могут быть увеличены . Не ищите проблему там где ее нет иначе найдете , то что так страстно ищите (
Кидаю курити• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
А який час треба щоб вони вернулись а норму? От в сина після хвороби ( 3 тижні тому) вже прийшли всі в норму, а один лишився більший. Лікар пробувала каже все ок, але його помітно навіть не трогаючи десь 1 см на шиї. То як ок?
Головне щоб вузли до 2 см не збільшились і не ділились. В мого сина був лімфогранулематоз, але спадковість тут(моя мама вмерла від раку, син зовні її копія). Різке схуднення, зміна запаху поту( на гнило-хімічний запах),слабкість, втомлюваність. Якщо вузли не поділені як виноград і дитина як звичайно то Вам нема за що переживати.
Якщо боїтесь що щось енергетично пішло не так, то в церкву. Сорокоуст за дітей за здоровья, кожних сорок днів, а ще краще на рік одразу замовити, це не так дорого і Вам спокойніше буде.В трьох церквах одразу краще. Ще якщо ви в Києві, в Лаврі служби кожен четвер на 13.00 для хворих людей і дітей в тому числі.
Регулярно робіть аналіз крові розширений. І питайте дітей чи болить. До 3 тижнів після ослаблення чи інфекції лімфоузел норма. Далі вже треба щось робити
БезникаяЯ
• 28 февраля 2024
Ответ дляКидаю курити
Три тижні минуло, всі прийшли в норму а один ні. Десь до 1 см він точно , не більше. Не болить. Над ним десь на 1 см вище є також побільшений але по УЗД нормальний, він в сина вже 8 років такий. Кому не показувала з лікарів всі так дивились як на дурну, мол мамочка там 10-11 мм, не напрчгайтесь. І я за ту гульку успокоїлась вона 8 років без змін. А зараз нижче на сантиметр збільшився , кажу ж точно до сантиметра. Не більше. Не запалений, не болючий, лікар пробувала, каже нормальний, напрягатись лише коли буде збільшуватись а дитина здорова.
БезникаяЯ
• 28 февраля 2024
Ответ дляСон і дрімота
А речі із секонду носити?
Ношу , але вже давно
Тільки не про гроші• 28 февраля 2024
Не сприймайте так інформацію. Я не знаю, як то працює. Але в мене було декілька випадків в житті, коли я сприйняла чужу інформацію близько до душі, потім зі мною стались аналогічні ситуації. Тепер якщо якась новина мене схвилювала, то намагаюсь швидко переключитись на щось інше, уникати цієї інформації, не проявляти емоції.
AmazingLady• 28 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Это какая по счету тема от Вас? На моей памяти, а я тут нечасто, третья.
Может, Вам к психиатру сходить?
На моей памяти первая
А меня обвиняют в том что я отсюда не вылажу
БезникаяЯ
• 28 февраля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ну тут було все в купі перша ця новина, купляючи квартиру, потім а доброї знайомої донька захворіла на лейкемію, і тоже вона розказувала що місяць перед цим були збільшені л/в, а через місяць інші симптоми і пішло поїхало. Дві такі новини за рік мене повністю вибили з колії.
Я почала своїм щупати ті л/в постійно, і вони дійсно почали збільшуватись, то зменшуватись. І я про них постійно думаю. А до того я про них не думала і не мала з ними проблем. А зараз син повертає голову мені вони випирають і я переживаю. Була одна гулька на 10 мм, тепер нижче рядом є ще одна на 6-7 мм, чекаю чи зменшиться та нижня
Инстагра_мерша• 28 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Это правда смешно) Спрашивать причину у владельца? Кто ему запретит наврать с три короба или просто умолчать? Он Вам скажет именно то, что хотите услышать)) А соседи будут знать всю историю болезней и причин смертей всех предыдущих жильцов квартиры?)
И при чем здесь история с затоплением? Кто-то топил, а вы не будете - вот и идеальная квартира))
Электричка• 28 февраля 2024
Нужно лечить вас. Запишитесь к психологу. Вам нужна помощь. От детей отстаньте
БезникаяЯ
• 28 февраля 2024
Дівчата, дякую. Трохи зрозуміла що з тими л/в все ж все ок, дай Боже, і може допоможе відстати від них
Записалась завтра до психіатра чи психотерапевта , не знаю точно. Так що робота почата
Одяг та сумки• 29 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
так згодна що тільки малоосвічена людина може когось принижувати ще й анонімно) Ваша квартира мабуть з соломи так розумію чи з дерева. Нажаль більшість квартир не такі)