БезникаяЯ• 28 февраля 2024

Просто питання, яке не дає жити

Доброго дня.
У мене таке питання, як собі допомогти?
Купили квартиру ми ( люди продавали бо донька захворіла на рак лімфома чи щось з лімфовузлами) , але то була не єдина квартира в сім´ї, це новобуд і вона була для оренди чи щось таке, в них багато квартир так є, самі живуть десь інакше.
Тобто ми не купили останню квартиру і люди переїхали на вулицю, ні.
Ми не торгуватись. Вони сказали суму, нас влаштувала вона і ми купили.
Від тоді в моїх дітей постійно я помічаю ті лімфовузли. То з однієї сторони шиї, то з іншої, то підщелепний. Що саме головне по УЗД вони добрі, не один педіатр дивився, Зак завжди добрий, але вони мене переслідують.
Раніше діти тоже хворіли, але ніколи ті л/в не вилазили в них, а тепер постійно.
Чим я можу собі допомогти, бо здається я з´їзду з глузду скоро.
Може вони з неохотою її продали, чи з поганою аурою, чи в чому може бути причина?
Клин_Кляйн• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ну так але не в двох дітей по черзі, правда ? До 10 років не було, а тут як в не в одного то в другої. Може вони й колись були я просто не дивилась на них. А тут постійно , вони навіть обідають а я дивлюсь на шию, і коли бачу в сина ту гульку при повороті голови, то мене аж в холодний піт кидає.
Да. Как раз это тот возраст когда их больше всего видно.
До 10 лет не было у обоих.
Сейчас моим через 3 месяца будет 13 и 11.
И будут они лет до 15

Клин_Кляйн• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ну вы же сами понимаете что вы себя специально накручиваете.
Зачем?
автор БезникаяЯ • 28 февраля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Автор, у вас ніколи не хворіли нічим діти? Я ж вам писала в мого висіла не гулька, величезні шари. Але ви робити все що від вас залежить, діти здорові. Займіться чомось.
Так, сказали все ок, наблюдати. І розумієте для мене наблюдати то раз вдень їх потрогати, вже син кричить що я замахала його. І я не може, боюсь що пропущу як він зменшився чи збільшиться ще більше. Здавала аналізи під час хвороби, бо була бак інфекція під питанням, три тижні тому, аналіз був ок, показав вірус. Більше не перездавала. Тепер бачу тут гульку що не зменшилась думаю може піти здати знов кров в зробити УЗД? Але педіатр каже що причини для цього всього не бачить, що не треба нікуди йти, просто чекати. Та гулька має зменшитись, але може залишитись така назавжди. В нього є вже одна 1 см, вище від тої на сантиметр, колись в дитинстві під час хвороби вилізла і так досі є, вже 9 років. Каже педіатр що з цією тоже може бути така ж історія. Це нормально. Головне щоб не більшала. А я дуже переживаю за це. І постійно хочеться іі потрогати
Бабуся мороз• 28 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
чо они бедные?
их души давно реинкарнировались и счас сидят на форуме
О, тоді Юра епідексиптерикс
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Думаю у автора проблема не в самой квартире и излучении, а в том, что она считает люди позавидовали, что ее дети здоровы, а их дочь нет( там у автора все серьезнее просто некачественного стройматериала, ну и азбест который используют там с лёгкими проблемы вызывает
Тоді точно голову лікувати треба
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Вам нужна помощь психиатра
+1000000
автор БезникаяЯ • 28 февраля 2024
А порадьте психотерапевта, краще онлайн, який таким займається. Це я йому маю розказати ось так як і тут описала, так ?
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Квартира освячена вже давно, я віруюча людина
Були би віруюча, то не було б теми
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляАстановитесь
Психологи там не помогут уже. Психиатр, чем скорее, тем лучше. Она ж не понимает, что нарабатывает неврозы своим детям на всю оставшуюся жизнь.
+залягає по лікарях

Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Я не писала, про мистику именно это я и имела в виду , ей уже нужен психолог
Їй психіатр потрібен
Вбигудях• 28 февраля 2024
Тривожний розлад, можу порадити КПТ терапевта, я теж мала тривогу за здоровʼя дітей
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Я просто настільки вбила собі в голову ту хворобу дівчини їх, що отці два роки що ми тут живемо я постійно про те думаю, і ці два роки вічно маю з л/в в дітей якісь справи. От розумієте як з поганою аурою квартира чи що? Хоча живемо тут щасливо ніби, не сваримось з чоловіком та дітьми, лише ті л/в
Це не квартира з поганою аурою, це у вам голова засмучена тим, що до віри ніякого відношення не має
Позитивна• 28 февраля 2024
У багатьох дітей збільшені лімфовузли.
В мене таке було в дитинстві і в мого сина також. В моєї подруги навіть була операція в дитинстві, на лімфовузлі. Але у всіх все добре. Не накручуйте себе.
Вбигудях• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
От і думаю, що якщо б я не знала цієї інформації то і далі не знала б де в моїх дітей л/в
Ще не факт що то є правдою, а не просто вигадка щоб не торгуватись🤦🏻‍♀️
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Дуже важко, розумієте ч не можу працювати. Прибирати. Та жити нормально не можу.
От не сходить той лімфовузлик після хвороби, каже лікар просто поспостерігай, мав би зійти. А ні то щоб не збільшувався, а для мене поспостерігай найгірше, бо я собі накручую кожен десь один і той сюжет і то дуже і дуже важко. Я не можу чекати, хочу вже і зараз знати що з ним все ок, бо просто моя голова пухне від тих думок
Мля, співчуваю Вашому оточенню, не приведи Господи
автор БезникаяЯ • 28 февраля 2024
Ответ дляВбигудях
Якщо онлайн то радьте
автор БезникаяЯ • 28 февраля 2024
Ответ дляВбигудях
Чи довго ви лікувались? Там і таблетки і розмови? Чи як проходить ті сеанси? Зараз у вас все ок?
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Це автор підвищена тривожність. В мого сина висіли як волоські горіхи, в дитинстві. В підлітковому віці пройшли самостійно. Весь час аналізи здавали і по лікарям ходили. Так лікарі радили.
Це не рідвищена тривожність, це вже нав’язливий стан
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
А будет и второй и третий и пятый.
Надеюсь там муж адекватный и не поведутся на такое.

Почему просто не пойти и не вылечить автору себя?
+1, бо автор всюди понесе свою найголовніше проблему -себе

автор БезникаяЯ • 28 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ніхто з оточення про це не знає, я весела компанійська людина в оточенні. Але коли приходжу додому , починаю щукати ті л/в
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ток отож, звідси висновок -лікувати голову
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
а в мене в 40 вперше. Хай вони собі у них будуть. не дивіться на дітей
В мене вже 30 років підщелепний,як горлшина
ennSe• 28 февраля 2024
свічку запаліть церковну в квартирі
Отчебучкина• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Вибачте, не вірю. Недарма вже навіть син Вас мало не посилає
Клин_Кляйн• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ваше окружение это ваши дети и муж.
Им сочувствуют.
Одяг та сумки• 28 февраля 2024
мы когда покупали такую квартиру - где рак был у двоих- то проверяли ее на радиоактивные вещества прибором какимто-вызывали специально проверить людей. Показало все ок и живем давно все ок. Незнаю даже что сказать - люди там не жили ведь.
Мое детство то у меня всегда были лимфоузлы и болели( на горле особенно. Переросла потом
Вбигудях• 28 февраля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Довго, десь рік, але по протоколу лікування 12 сеансів, тому це індивідуально.
Тільки розмови. В мене була сильна тривога, я вже не могла витримувати ці страждання, я в кожній температурі бачила онкологію. Зараз все ок, буває звісно находить тривога, але я знаю як з нею справлятись)
автор БезникаяЯ • 28 февраля 2024
Ответ дляВбигудях
От так як я в тих клятих л/в, аналізи йду здавати ніж дочекаюсь результатів то з розуму сходжу, Люба віруска боюсь що щось вилізе і все інше. Дуже важко з цим жити
Дама_из_рекламы• 28 февраля 2024
Ответ дляОдяг та сумки
а люди что то излучают? при чем тут радиация?
Аннуитет• 28 февраля 2024
Ответ дляСмурфетта
Болезнь может передаться вашему ребенку, будьте осторожней, а лучше найдите новую квартиру.
Точно-точно. А эту подарите кому-нибудь.
А как будете следующую покупать, то соберите подробную информацию о всех предыдущих владельцах, а то мало ли.