Сегодня сержусь• 28 февраля 2024
всегда интересно, как кто-то пытается "построить" малый бизнес
у работы открылся ларек с выпечкой, сразу же обратила внимание, что нигде не написана цена и что и с чем это, но однажды подошла купить что-то и слушала "пол часа", что это за выпечка и с чем, вместо того чтобы подписать это, на это не нужно много средств, можно даже ценник от руки сделать, а цену пожалуй не написали потому что выше среднего это у них по цене, чтобы не отпугивать пожалуй, не профессиональный подход на лицо..
Баба на горошині• 28 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Удалено администрацией...
Губи до вух• 28 февраля 2024
Ответ дляЖонДуан
В мене є свій маленький бізнес. Мої послуги мають чіткий і доступний до ознайомлення цінник . Прайс є роздрукований у кабінеті і актуальний на робочий сторінці.
А чого ж він у вас досі маленький, якщо ви такий знавець бізнесу?))))
ЖонДуан• 28 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Бо мене так влаштовує.
Губи до вух• 28 февраля 2024
Ответ дляЖонДуан
Бо мене так влаштовує.
Дуже смішно))). Не вмієте і не знаєте як. Ось це буде більш чесною відповіддю.
ЖонДуан• 28 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Дуже смішно навзаєм. Ви екстрасенс? Звідки такі висновки про незнайому людину.
Губи до вух• 28 февраля 2024
Ответ дляЖонДуан
Обов´язки ково бути екстрасенсом?) Дівчина, яка має не зрозуміло що, не може розвинутися, розповідає як і кому працювати, будувати бізнес. Ну, смішно)
ЖонДуан• 28 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Я Вам особисто нічого не розповідала. Спілкуємося у темі і обговорюємо запропоноване авторкою питання. А Ви перейшли на особистості .
У Вас фабрики і пароплави ? Ок, рада за вас.
До речи, конструктивна критика допомагає розвиватися бізнесу
Губи до вух• 28 февраля 2024
Ответ дляЖонДуан
Було б дуже цікаво, якщо б ви написали мені свій пост в особисті).
Так, в мене фабрики і не тільки
Так може ви б підійшли до продавця та взяли би контакти хазяїна і йому розповіли, який він цікавий)
Так, в мене фабрики і не тільки
ЖонДуан• 28 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Так, в мене фабрики і не тільки
Може б і розповіла, але я не автор теми. Особисто я прислухаюся до думки потенційних клієнтів.
Нагайна• 28 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Мені їх шкода, всім оплати бандитам і мєнтам
Навіщо їм платити?
Нагайна• 28 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
зачем мне это слушать свое время терять?!
Когда я могла сама это прочитать и увидеть цену и решить мне покупать то или нет
Цену сказать перед фактом покупки, что за бред вообще?
Ви все одно маєте підійти туди щоб поглянути на ціну. Ну не побачили, спитали. Це вас змушує щось купувати?
Сегодня сержусь
• 28 февраля 2024
Ответ дляНагайна
Це не нормально не озвучувати ціну
Нагайна• 28 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Це не нормально не озвучувати ціну
Ненормально влаштовувати істерику як ви на рівному місці. В людей могли банально закінчитися цінники, і якщо вас це не влаштовувало - ви могли просто пройти повз.
Сегодня сержусь
• 28 февраля 2024
Ответ дляНагайна
Яку істерику я влаштовую та де???
Б´ю байдики• 29 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Однакові
Ага 🤣 а вы прям стояли и проверяли закупку и рецептуру?
Сегодня сержусь
• 29 февраля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
По смаку відчуваєтся
Б´ю байдики• 29 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
По смаку відчуваєтся
а вы, я смотрю, бизнес-леди от Бога