ДеньгиНеСдаю• 28 февраля 2024
Як залишити відгук на покупця? Спірна ситуація!
Дівчата, добрий вечір. На всім відомій торговій площадці (не тут) зробили у мене замовлення новою поштою ляльки з аксесуарами. Від посилки відмовились. Я спитала чому, покупець навіть не прочитав. Сьогодні забрала, на пошті оглянула, наче все ок. А вже зараз зрозуміла, що зникли окуляри. Лялька лол з аксесуарами. Питання в тому, як на олх можна залишити відгук на покупця. Знаходжу лише на продавця. Адмінам поскаржусь, але ще хотілося б і відгук залишити. Наче ситуація дріб´язкова, але осад не дуже приємний. А потім питають - чому олх - доставкою не відправляєте...
Повітруля• 29 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
усвідомлювати прочитане вам важко, бачу... то може дійсно якийсь чоловічок є, відволікає.
Мне вас правда жаль)мне не интересны ваши фантазии о мужичках ,простите)))вам на сайт знакомств
Прибираю щодня• 29 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Это бред полный.поверю с техники подменили что то,с одежды что то умыкнули.но очки куклы попросту уронились при упаковке
Чего за морды хватаетесь?
Сегодня была на новой почте. Пока проверяла полученный товар, тетка рядом куртку меряла, осматривала, щупала минут десять. Забирать не стала - отдала оператору. Я все свое проверила и вижу - на полу валяется пояс от этой куртки. Подняла - отдала оператору. Он посылку уже со склада возвращал, чтобы пояс в нее вложить.
Повітруля• 29 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Чего за морды хватаетесь?
А я о чем написала автору,о том же,что и вы
Dоctоr Luck• 24 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Серйозно? Нехай і далі замовляє у інших і краде? Я не кажу, що для мене це кінець світу. Я хочу залишити свій законний відгук про людину.
Ми маєте право, абсолютно. Я хотіла б бути попередженою про злодійкуватість персонажа.
ДеньгиНеСдаю
• 24 марта 2024
Ответ дляDоctоr Luck
Два рази скаржилася адмінам, у відповідь тиша... Не змогла ні відгук залишити, нічого. Дуже неприємно, що на ОЛХ можна поскаржитися тільки на продавця і відгук на нього залишити. Покупці, виходить, не можуть бути винними і обманювати( Така собі політика.