Плету интриги• 2 часа назад

Насмажила я своїх кривульочлк і хвалюсь вам

Смачно і рецепт вдалий, а у вас що смачненьке?
Іноді Да• 2 часа назад
С чем?

автор Плету интриги • 2 часа назад
Ответ дляІноді Да
С чем?
Квасоля, картопля, курка і гриби
Лукава_Кiшка• 2 часа назад
Ответ дляПлету интриги
Квасоля, картопля, курка і гриби
воно ж давке. тісто ще й картопля і квасоля. Найкраще - тушена капуста- соковита,кисло-солодка.
Чупокабра• 2 часа назад
Ответ дляПлету интриги
Квасоля, картопля, курка і гриби
Что то много всего . Квасоля лишняя
Ліплю вареники• 2 часа назад
Ответ дляПлету интриги
Квасоля, картопля, курка і гриби
Это у вас вчерашнее рагу осталось? Иначе какой-то странный выбор для начинки
Голубая фишка• 2 часа назад
Клааас!!!! Смачного 🤩
Так хочу смажених пиріжків з капустою, домашніх. А в інтернеті всі рецепти тіста один складніше іншого(((
Рятівник Малібу• 2 часа назад
Ответ дляПлету интриги
Квасоля, картопля, курка і гриби
я б с удовольствием поела, приготовь мне кто-нибудь добрый))

автор Плету интриги • 2 часа назад
Ответ дляРятівник Малібу
Ой, я б приготувала, але ппц вже замучилась і пиріжків вже нема
автор Плету интриги • 2 часа назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
Для кого найкраще?
Однозначно• 2 часа назад
Ответ дляГолубая фишка
Клааас!!!! Смачного 🤩
Ось рецепт тіста я давала на біляші.
Але це тісто підходить до всяких пиріжків і пирогів, і печених, і жарених, і солодких, і солоних)
На 800г муки додайте 2ст.л. цукру, 1 ч.л. солі і пакетик сухих дріжджів. Перемішали і вливайте 600мл теплої води і 75 +-мл олії.
Перемішайте ложкою, щоб усе подружилося, в тоді додавайте по ложці муки і вимішуйте руками, десь ложки 3-4 піде, щоб тісто не приставало до рук, але і дуже красиве нам теж нафіг нада. Накрили полотенцем і забули.
В фарш, бажано жирненький, додаємо стільки ж цибулі, бажано мілесенько різаної. Якщо влом різать, то натріть. Туди ж сіль, перець і холоднющу воду. Перемішайте, відбийте і поверніться до тіста.
Тісто рвіть на кульки, розміром з крупне яйце, скачайте і викладайте на пакет, як накрутите, то зверху теж пакетом накрийте. І з тістом працюйте без муки, просто олією змочуйте руки.
Ну а далі ви знаєте - кульки підійшли, ви їх руками розплескали, м´ясо впхнули і заліпили. Сковорода з гарячим маслом уже повинна бути під руками. На сковороду, без кришки, рум´янимо біляші
автор Плету интриги • 2 часа назад
Ответ дляЧупокабра
Что то много всего . Квасоля лишняя
Кому лишня?
автор Плету интриги • 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
В чому він странний?
Квасоля окремо
Картопля окремо
Курка з грибами окремо
Це у вас рагу в голові
На пів ставки• 2 часа назад
Юля, вот вы пирожки все едите, а потом похудеть не можете. Не налегайте
автор Плету интриги • 2 часа назад
Ответ дляОднозначно
Ось рецепт тіста я давала на біляші.
Приблизно такий же в мене рецепт, але дріжджі 15 г сухих
Сизоока бестія• 2 часа назад
Негритосики ?
Червона рута• 2 часа назад
Лав-лав опять свои тошнотики выставила, а потом будет 100 тем про похудение создавать
автор Плету интриги • 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Ви в кожну тему заходите групками по 3-4 людини і ось це пишете, вам платять за це?
На пів ставки• 1 час назад
Ответ дляПлету интриги
Вы еще и параноик
Сизоока бестія• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
На 41 кг похудеть это вам не шутки. Правда потом пришлой ей дохудеть

Зроблено у 80-х• 1 час назад
Ответ дляГолубая фишка
Клааас!!!! Смачного 🤩
Картофельный отвар вместо воды.И лепятся,и подходят хорошо
БджілкаМайяUA• 1 час назад
Ответ дляГолубая фишка
Клааас!!!! Смачного 🤩
Ось мої з капустою.
На фото заварне тісто, воно взагалі елементарне, його лівою ногою можна робити)
БджілкаМайяUA• 1 час назад
По темі: сьогодні нічого не пекла, бо вчора Сльози ангела робила на 1 кг сиру, то ще половина в холодильнику стоїть, нам на сьогодні вистачить.
автор Плету интриги • 1 час назад
Ответ дляБджілкаМайяUA
Це що таке?
БджілкаМайяUA• 1 час назад
Ответ дляПлету интриги
Це що таке?
Пиріг такий, гугл в поміч.
ШаленаГруша• 1 час назад
Де ви взялися із своїми смаженими пиріжками? Я не їла їх років 15. А зараз аж відчуваю запах пиріжків. Та я ж на схудненні.
автор Плету интриги • 1 час назад
Ответ дляШаленаГруша
Я теж, один лише зʼїла
ШаленаГруша• 1 час назад
Ответ дляПлету интриги
Я теж, один лише зʼїла
Якщо я один з´їм, то це буде початок великого зажору.
Брюлик в стразах• 1 час назад
Нормальні пиріжки, не каведлики:)
В мене печіночка вже тогось, а в молодості теж таким балувалася
Зажуженная Жужжа• 1 час назад
в мене бабуся такі смажені пироги ще розкачувала, щоб ставали пласкі і великі, плескачами називали, вони з будь-якою начинкою смачні: і з картоплею, і з молодим горошком тушкованим, з сиром, з яблуками, все буде вдалим
На пів ставки• 1 час назад
Ответ дляПлету интриги
Я теж, один лише зʼїла
А кто ж съел все остальные?