СпайдерВумен• 29 февраля 2024
Как наносить тушь, чтобы придать объем ресницам?
Фуліганка• 29 февраля 2024
перед нанесенням туші використовувала сиворотку. Гарний ефект. Сподобалося.Сироватка для вій Eveline Lash Therapy Professional 8 в 1 Total Action
Не кую, не мелю• 29 февраля 2024
Дівчата, а хто стикався з таким, що туш взагалі не надає об´єму і довжини..? У мене за роки користування таке вперше
Завжди купувала недорогі (Кіко, ІР, МФ) для об´єму - і все ’працювало’.
А тут подруга подарувала Шанель..і вона - ну абослютний нуль
так шкода(( пудрити - не варіант для мене зараз(