СпайдерВумен• 29 февраля 2024

Как наносить тушь, чтобы придать объем ресницам?

Б´ю байдики• 29 февраля 2024
Припудрить ресницы перед нанесение туши
Скляна миша• 29 февраля 2024
В 2-3 шари наносити, роблячи паузи щоб попередній шар підсох
Фуліганка• 29 февраля 2024
перед нанесенням туші використовувала сиворотку. Гарний ефект. Сподобалося.Сироватка для вій Eveline Lash Therapy Professional 8 в 1 Total Action
fialka123• 29 февраля 2024
Ответ дляФуліганка
Плюсуюсь. Ресницы в два раза больше. Круче была сыворотка Вивьен сабо, но....
Не кую, не мелю• 29 февраля 2024
Дівчата, а хто стикався з таким, що туш взагалі не надає об´єму і довжини..? У мене за роки користування таке вперше
Завжди купувала недорогі (Кіко, ІР, МФ) для об´єму - і все ’працювало’.

А тут подруга подарувала Шанель..і вона - ну абослютний нуль так шкода(( пудрити - не варіант для мене зараз(