Міняйловна• 29 февраля 2024

У вас в стосунках бували періоди, коли хотілось розійтися?

Чи стабільно все добре?
Барабан для дорослих• 29 февраля 2024
15 років, періодично хочеться розійтися.
ГоловнаЯ• 29 февраля 2024
Да, постоянно
Алгонавт• 29 февраля 2024
За 16 лет разное было
автор Міняйловна • 29 февраля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А чому?
Vse_ok• 29 февраля 2024
Звісно
Барабан для дорослих• 29 февраля 2024
Ответ дляМіняйловна
А чому?
Перші роки припали на народження дітей, потім в наші відносини сильно втручалися мами з обох сторін. Багато чого чоловік обіцяв і не зробив. Образи були. Але є двоє дітей. Просто так дверима не гримнеш й не підеш. Було розходилися на півтора місяці я пішла. Але повернулася.
Аnnеt• 29 февраля 2024
а не проще будет создать тему, в которой спросить, а есть ли вообще такие, которые никогда не хотели разбежаться?
автор Міняйловна • 29 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
Не додумалась :)
автор Міняйловна • 29 февраля 2024
Ответ дляVse_ok
Звісно
Чому?
LIANA171185• 29 февраля 2024
Був період,коли ми могли розійтись.Тримало тільки те,що комусь потрібно буде йти та подавати заяву,а ніколи:він на роботі з ранку до вечора,а я вчуся і з дитиною.Тривало це місяців 6.
Потім трохи пішло на спад.Багато балакали на тему ’Що робити з нашими відносинами?’.Так і зійшлися знову)
Коротше,16 років-політ нормальний
Я не в теме• 29 февраля 2024
Был период где-то на 5-6 году я прям ждала когда он решит уйти. Потом через года три в голову что-то там стукнуло, решил он что надо разойтись. Причину и сейчас не может сформулировать, но уже искал съёмную квартиру. Сейчас уже 20 лет вместе, в нынешних реалиях семья онлайн. Но похоже никто из нас уже не хочет идти в неизвестность, поэтому будем стареть вместе как вернётся. Дети у нас не взрослые, поэтому ещё есть к чему стремиться.
Калинові вуста• 29 февраля 2024
Я гадаю, що у всіх в сімейних стосунках хоч раз виникало таке бажання. І це не є чимось дивним. У парі і чоловік, і жінка змінюються. З´являються нові пріоритети, нові бажання, нові бачення, новий досвід і т.д. І вони не завжди синхронні. Відповідно, коли на якомусь етапі щось не співпадає - виникає природнє бажання розійтися. І тоді вже спрацьовує декілька варіантів - або парі вдається ’синхронізуватися’ (це ідеальний варіант), або хтось пристосовується і приймає те, що є (або не приймає, але зі своїх причин продовжує жити в шлюбі), або пара розпадається.
из_под_тишка• 29 февраля 2024
У нас за 10 лет периодами было то я снова его обожала, тогда прощала многое и жили хорошо, потом надоедало и начинались скандалы. Не а очередном таком периоде он нашёл коллегу и решил пожить отдельно у друга, типа разобраться в себе, а на деле отдохнуть от семьи и погулять с молодой коллегой. Я не должна была узнать, но узнала через пару недель и тут же подала на развод. Выл, на коленях ползал, не смогла простить и период такой был в тему. Развелась. Я не одна, у меня новый и довольно счастливый брак, я не жалею о разводе, но иногда берет обида, что хотелось раз и навсегда, тем более ребёнок общий был. У него никого нет, но периодами ноет вскользь, мол вот если б не ты, мы были семьей…
В новом браке 5 лет. Периодами хочется разойтись но лишь потому, что человеку объясняешь что то важное для тебя, а он то ли не понимает, то ли специально так делает и хочется скорее убить, может не видеть и не слышать пока не остыну, но скорее не прям разойтись навсегда. Бывает это редко, очень редко, что это такое не знаю, может усталость. Мы вместе едем на работу, там пьём кофе и обедаем вместе, работаем врозь, но много общаемся по работе, вечером едем вместе снова домой.
Белая котичка• 01 марта 2024
За 22 роки так було бажання і не раз. Я думаю що не тільки у мене, а і у чоловіка були такі думки. Один раз я уходила на 2 тижні, потім він мене вернув, сказав хватить займатись «глупостями», один раз чоловік уходив на 3 години . Поки він типу пішов, я всі речі зібрала його і мої на різні кучки, знайшла куди буду зʼїжати. Ми тоді винаймали квартиру. Але це було все до народження дітей, після народження синів нас трохи попустило. Моя думка - це все про втомленість та не бажання поважати особисті кордони та інтереси. Коли входиш у стосунки не зрілою людиною, ще із своїми очікуваннями, а вони не виправдовуються, починаються конфлікти.
фрау Гітта• 01 марта 2024
Хотілося багато разів. То кохаю, то ненавиджу. Інколи прибити його хочеться, а іноди притиснутискаючись, почуваю спокій. Доречі, як голова болить, то мені допомогає просто полежати разом в обіймах. Діти є, 19 років шлюбу.