Німеччина розпочала масштабні перевірки фальшивих «біженців з України» – Welt
Федеральне відомство у справах міграції та біженців розглядає понад 5600 випадків, коли люди з українським паспортом могли неправомірно отримати соціальні виплати в Німеччині. Як пише видання, йдеться про людей із нещодавно виданими українськими паспортами, але вони розмовляли лише угорською мовою та могли мати подвійне громадянство. Тому й виникли сумніви щодо їх справжньої країни походження та легальності набуття статусу біженця.
«Як громадяни ЄС, угорці не мають права на соціальні виплати, такі як соціальна допомога в Німеччині. Українці ж отримують тимчасовий захист і пільги через російсько-загарбницьку війну», – пише видання.
Восени минулого року Федеральне міністерство внутрішніх справ попросило федеральні землі повідомляти BAMF про сумнівні випадки. За даними німецьких ЗМІ, наразі туди надійшли дані про понад 5609 таких випадків, більшість з них із федеральної землі Баварія (2846), за нею йдуть Баден-Вюртемберг (1980), Тюрінгія (697) і Нижня Саксонія (81). Тепер державні органи мають вирішити, як бути з цими справами. Влада землі Баден-Вюртемберг виявила, що багато людей, про яких йдеться, отримали паспорти в українському місті Берегове. Берегове розташоване в Україні, і всього в декількох кілометрах від кордону з Угорщиною.
До слова, десятки румунів видавали себе за українців у Німеччині, отримували гроші та житло, але їх врешті видало незнання української мови. Про це повідомляє румунське видання Digi24.
Зазначається, що десятки самозванців були затримані правоохоронцями. Вони користувалися допомогою, яку надає німецька влада біженцям, заявивши, що покинули зону воєнних дій. Їм було надано житло, їжа та інша допомога. Проблема виникла тоді, коли кілька волонтерів зрозуміли, що багато хто з біженців не розмовляє українською мовою, і це привернуло їхню увагу.
Лише на південному заході ФРН було 1300 румунів, які видавали себе за вихідців з України
Ответ дляL-i-s-a-92af
Аж через два роки то зрозуміли?
Конфет04ка• 01 марта 2024
фальшивых беженцев со знанием украинского не планируют находить? каждого второго корни, приехал/а из разбитого вщент тернополя, Хмельницкого, львова, франыка, Черновцов.
Ответ дляКонфет04ка
Допомога українцям - усім,, а не по регіонах. Тому тут точно шукати немає сенсу
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляmax2013
та это я понимаю. мне интересно зашевелятся ли немцы в принципе в этом направлении или будут кормить дармоедов до последнего. вместо того, чтобы сосредоточиться на поддержке людей, действительно потерявших все, а также проживающих на территории активных боевых действий или с перспективой стать ей в недалёком будущем.
Ответ дляКонфет04ка
Немцам нужны люди
Поэтому не будут
Все регионы , которые вы перечислили после отмены халявы сами уедут
А те, кому некуда возвращаться- осиатнуться работать
Поэтому не будут
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляlecha
Немцам нужны люди
Поэтому не будут
люди, которых нужно кормить, а они взамен будут воздух коптить?
Ответ дляКонфет04ка
А це як німці будуть визначати перспективні території? Чим керуватися?
А по темі - навіщо їм це робити? Чим вони аргументують,що з івано-франківська не будуть платити, а з Харкова будуть?
Не вони самі приймають рішення про підтримку українців.
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляmax2013
руководствоваться нормативными документами нашего кабмина, который регулярно обновляет перечень таких территорий.
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляmax2013
То більшість же працює
в польше?
ибо dw в февральской статье пишет:
В настоящее время в Германии находится 2,4 миллиона беженцев трудоспособного возраста, из них примерно 840 тысяч – из Украины, сообщил Терценбах. В целом 750 тысяч беженцев трудоустроены с пакетом социального страхования, в том числе 170 тысяч украинцев.
ибо dw в февральской статье пишет:
Ответ дляКонфет04ка
Мне тоже интересно.
Некоторые из сурового Мукачевского котла уже 2 года сидят в Германии.
А из Донецкой области вынуждены ехать и жить в сарае, так как суровых мукачевских беженцев не сдвинешь с занятого жилья
Ответ дляmax2013
Удалено администрацией...
Ответ дляКонфет04ка
А как точно узнать?
Пример: девушка с детьми и пропиской Львовской обл, а реально жила в Бахмуте у мужа. Прописка старая у родителей, где живут родители и 10 братьев сестер в старом домике. А свекровь у себя в Бахмуте прописать отказалась.
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляOllka
А как точно узнать?
так значит у девушки есть возможность жить во львовской области. все элементарно, ватсон :)
Ответ дляOllka
А как точно узнать?
Надо возвращаться на базу - во Львовскую область.
Конфет04ка• 01 марта 2024
Ответ дляlecha
Дааа ))) сколько там Арабов? Которые не спешат приносить пользу государству
не знаю сколько там арабов. но сколько бы их там ни было, доля трудоустроенных среди них почти в 2 раза выше, чем среди наших.
немцы думали, что приедут рабочие руки, а приехали такие трутни, что арабы не попадают
Ответ дляlecha
Немцам нужны люди
Поэтому не будут
Сами верите в это? Если б немцам нужны были люди, они бы до войны создавали какие-то льготные условия по трудоустройству и проживанию иностранцев.
Та ні то у вас застарілі дані про Німеччину. Ви мабуть не в курсі і не слідкуєте за законодавством. Араби якраз і не працюють, бо вони по іншому параграфу проходять. Раніше так і допомога і мовні курси були. А зараз мовні курси до певного рівня і на роботу. Хочеш покращити мову - то вже за власний кошт вчи німецьку
Ответ дляlecha
Немцам нужны люди
Поэтому не будут
Кто вдолбил в голову нашим людям что они нужны немцам ? 😂 постоянно читаю только здесь такой бред. Может им и нужны какие то люди, но явно не те, кто сидит на заднице ровно два года , просто получая пособия
Ответ дляOllka
Нет
На выплаты + свои покупки делать, на самолётах летать и т.д
В авиакомпаниях Польши небывалые прибыли за счёт наших
Может и в Германии так
Я вам дам денег, а вы пойдите купите в моём магазине что нибудь. Вот это прибыль у меня будет. Лопатой буду грести.
Ответ дляКонфет04ка
это не их проблема. они помогают всем. арабам, сирийцам. украинцам вот.и не устраивают федеральных расследований о степени понесенных убытков.
Украина вон устроила. впо народу отменила.
так что, никогда не понимала подобных комментов. вас что, жаба душит?
Ответ дляКузякин
Мне тоже интересно.
Та ну. Завжди пишуть, що всих приймають, місце всим є. Хіба ні?
А ви просто заздрите)