Мій не такий• 01 марта 2024

Про Чекбокс

якщо кілька днів немає ніяких продажів, чи треба кожного дня відкривати і закривати зміну, чи можна просто не відкривати?
IQ 80• 01 марта 2024
можна не відчиняти
Крихітка на всі• 01 марта 2024
Я відкриваю і закриваю. Тоді видно, що нема продажів, а не я забула їх провести
Крайня невістка• 01 марта 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Нульова зміна одна з причин навідування податкової. Це одна з причин, чому можуть прийти на перевірку.

Немає продажі, зміну не відкривати.