harchushyn• 01 марта 2024
Подарую Ігровий набір Томас і друзі обвал в печері Thomas Friends Cave Collapse
Дівчатка,хто у зв´язку із війною чи важким матеріальним становищем не має можливості купити нові іграшки,із задоволенням подарую Ігровий набір Томас і друзі обвал в печері Thomas Friends Cave Collapse Fisher-Price .
На жаль,загубили дві рельси,думаю,в інтернеті є можливість докупити.
Також у жовтому механізмі(фото 3) щось не нажимається. Я розкрутила,але не зрозуміла що. Вірю,що у вас получиться,бо там лише декілька деталей всередині.
Набір стояв на лоджії,припав пилом,тому вам потрібно буде його помити.
Відправлю зручною вам транспортною команією