Весёлая морковка• 01 марта 2024
Мені хочуть взламати приват24?
На тижні в 5,20 ранку отримую дзвінок з невідомого номеру(як виявилось приват) скидую. Тут же приходить смс від привату з чотирма цифрами. Захожу в додаток швидко змінюю пароль. Сьогодні вдень дзвоне невідомий номер. Піднімаю - підтвердіть заявку на зміну пароля , натисніть 1, або натисніть 2 щоб відхилити. Натиснула 2. Знову міняю пароль. Таки хтось хоче зламати? Що робити далі? Змінити картку? Телефон привязати до паспорту чи змінити номер?
Весёлая морковка
• 01 марта 2024
Ответ дляenglish book
У Приваті можна перевірити, чи дзвонили вам з банку. Це є в меню додатку. Також можна повідомити їм про шахраїв.
Якщо у вас Київстар, то можна ще прив´язати свій номер мобільного до паспорту. Це не перехід на контракт. Така сама предоплата, як в вас і була в залишиться . Але ніхто без вашого відома не перевипустить мобільну сім карту.
Дякую, перевірила. В історії дзвінків банку є вони, саме той час, коли дзвонили. Це просто вводили пароль і заблокували додаток, і був дзвінок для погодження на зміну пароля. Таки прив´яжу номер до паспорту
Коко Шанель• 01 марта 2024
Напишите в поддержку в приват 24,там живой оператор.а вообще номер к паспорту привязывать всегда надо
Херсон це Україна• 01 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ще може бути варіант- хтось вводить замість свого тел - ваш. Я сама так декілька разів робила 🤣 в мамин приват заходила, і весь час одну цифру не правильно писала))
Комусь були дзвінки
От і я так заходила в приват батька. Завжди якусь цифру поплутаю. І завжди думаю, що хтось буде кипішувати, бо йому треба бути ту мою помилку пітверджувати☺️