Хвігура мічти• 01 марта 2024

Підкажіть, але тільки ті що справді знають, інші - не треба

Чи може тривожність перерости в психічне захворювання?
Колись таке було тільки був інший страх смерті зараз страх божевілля
Ochen_lubov• 01 марта 2024
Может.
Наша взяла• 01 марта 2024
Не может
любименькая• 01 марта 2024
Може в психічний розлад,нервовий зрив.
Млинець Мій• 01 марта 2024
Идите к психиатру и лечитесь. Тогда такие дурацкие вопросы не будут вас мучить.
Неновая почта• 01 марта 2024
Неа
культУра• 01 марта 2024
Здається, ви не зовсім правильно оперуєте словами тревожність, псих захворювання і божевілля…. Тривожність - це вже псих розлад, і він лікується
Наша взяла• 01 марта 2024
У вас тревожное расстройство,обратитесь к психиатру.
Сегодня сержусь• 01 марта 2024
Это вы мама с детскими лимфоузлами?
Мамина корзиночка• 01 марта 2024
Страх і тривожність вказують на вже наявний психічний розлад, який потребує лікування або психотерапії, якщо він псує людині життя (або її сім´ї). Чи переросте він у щось більше, ніхто не спрогнозує, бо це залежить і від стану самої людини, і від ряду зовнішніх чинників.
Сарафанное радио• 01 марта 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Это вы мама с детскими лимфоузлами?
Не, та сходила к психиатру, но таблетки пить не будет, потому что в интернете написано, что может быть сложно от них отказаться (хотя доктор сказала, что распишет схему с постепенным уменьшением дозы и все будет ок). Там, походу, клиника. Гугл - авторитет. Врачи - побоку.
EL13• 01 марта 2024
мало информации даете,чтобы точно сказать.
Что Вас конкретно сейчас вонует?
Україна понад усе!• 01 марта 2024
Откройте свой профиль и почитайте. Вы уже там.
LoveYouOrNot• 01 марта 2024
Тривожність не перетікає в божевілля.
Але тривожність може бути одним із симптомів божевілля.
Ще одне ’Але’ - божевільні не думають, що вони такі, у них нема страху збожеволіти.
Зубная фея• 01 марта 2024
Может теоретически.Как и любой стресс.
Белая и пушистая• 01 марта 2024
Почему Вы не обращаетесь к специалисту? Мы же в современном мире живем. 3 года назад была депрессия. Врач помог. Недавно опять хуже стало, я обратилась за консультацией. Это не шутки. Подруга 3 года тянула. Теперь не может выбраться
БЦАшка• 01 марта 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Это вы мама с детскими лимфоузлами?
Имеете ввиду Мамку никитки 2?
fialka123• 01 марта 2024
После вчерашних тем, вы уже должны были как минимум записаться к врачу
ПробілНеПрацює• 01 марта 2024
Чого ви тут мусолите кожен вечір цю тему?
Вам вже сто раз відповідали.
Йдіть до лікаря.
Не божеволіють від страхів