У меня виски седые и борода. Хотя мне всего 40. В своих ровеснкиков пока седины в таком возрасте не замечаю. Это норма?
Nil admirari• 01 марта 2024
Цікаво, може, хтось зустрічав статистику щодо сивини у жінок і чоловіків? Бо більшість моїх знайомих жінок у 35 фарбували волосся через сивину, а багато знайомих чоловіків і в 40 не мають сивини. Може, справа у короткій стрижці.
JaSonechko• 02 марта 2024
Половина знакомых к 30 вообще лысые. В 40 неседых не видела среди знакомых.
Мужа знаю с его 30 лет. Тогда были седые виски.
Виктория-1980• 02 марта 2024
Ответ дляNil admirari
Я думаю просто на коротких не так видно.