Pavel575• 01 марта 2024

У вашего мужа есть седина в 40 лет?

У меня виски седые и борода. Хотя мне всего 40. В своих ровеснкиков пока седины в таком возрасте не замечаю. Это норма?
Tonya Linde• 01 марта 2024
У кожного своя норма. Є знайомі що до 40 є сивина , є що і до 30
Хитрый Лис• 01 марта 2024
Ему ещё нет 40, а седина есть
В свои 28 лет тоже имею седину
Гл@ша• 01 марта 2024
49 років немає жодної сивої волосини на голові, на бороді пару штук
Ежеви4ка• 01 марта 2024
Є знайомі сиві з 20+ років
Olenavs• 01 марта 2024
Мій чоловік мав сиву пряднину ще коли ми познайомились (йому був 21 рік). Зараз (45) майже зовсім сивий. В молодості у нього було чорне волосся.
Еленка14• 01 марта 2024
В мого вже у 25 років була сивина на скронях. Це нормально, не піариться. Завдяки короткий стрижці не видно, видно коли відростає. Також відсутність бороди вирішує це питання.
Крім цього, завжди виглядає молодше свого віку.
Nil admirari• 01 марта 2024
Цікаво, може, хтось зустрічав статистику щодо сивини у жінок і чоловіків? Бо більшість моїх знайомих жінок у 35 фарбували волосся через сивину, а багато знайомих чоловіків і в 40 не мають сивини. Може, справа у короткій стрижці.
Ira_Do• 02 марта 2024
Ще нема 40, але сивина є
JaSonechko• 02 марта 2024
Половина знакомых к 30 вообще лысые. В 40 неседых не видела среди знакомых.
Мужа знаю с его 30 лет. Тогда были седые виски.
uma• 02 марта 2024
У мужа в 50+ только стала появляться, но он блондин.
А у сына в 18 есть седые пряди ☹️
Ollka• 02 марта 2024
У брата с 25 виски полностью седые
У мужа с 40 начали сидеть примерно
Мой дед почти в 60 начал седеть

Генетика
Виктория-1980• 02 марта 2024
Ответ дляNil admirari
Я думаю просто на коротких не так видно.