Начальник Анонимов• 01 марта 2024
Что для вас самое важное в мужчине?
И нашли ли вы такого , в ком это есть ?
Тень льва• 01 марта 2024
Чувство юмора ,на одной волне со мной ,да ,нашла ,иностранец ,6 лет брака
Королева спама• 01 марта 2024
Щоб відповідав моїм вимогам відносно моральних якостей, вмів забезпечувати сімʼю, звалив мої страви, мене.
Ева Блонді• 02 марта 2024
Щоб любив мене,дітей і котів, гроші давав ,божественно ..ахав( але тільки щоб не мізки), щоб був добрий ,ніжний ,теплий ,розумний ,стриманий. Такого не знайшла- бо в одному флаконі все ,що мені хочеться - не існує