Чтооооооооооо?• 02 марта 2024
Хто не спить, це нормально коли чоловік так пише колезі?
Хто не спить, подивіться будь ласка і скажіть на вашу думку це нормально коли чоловік так пише колезі? Що це може значити?
Не виправдовуюсь• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дякую за підтримку, дівчата.. вибачте що отак вночі написала. Емоції. Зараз трохи полегшало… от як тепер миритись. Наломала дров(
Да ничего, вы скрасили ночь с моими падающими ушами))
МАМА НИКИТКИ-2• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ні, не думала що таке побачу.
А шо очікували? От просто цікаво, Нашо ви взяли телефон і переписки почали читати ? Якісь же думки вас на це навіяли?
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Думки що я старію, стала не така гарна, є такі думки.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вобщем моя вам порада. Меньше знаешь- краще спишь. Якщо немає явних змін в поведінці чоловіка, спіть і живіть далі спокійно.
Ранком сідайте і спілкуйтесь про те, що вам не подобаються такі флірти.
Но те, що він вам згадав стосунки 100 річної давнини, мені особисто, не сподобалось. Кращий захист- напад. І рильце в нього явно в пушку.
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дякую 🙏
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 марта 2024
Я, як іноді хочу почитати переписки чоловіка, згадую свої
і бажання зразу відпадає. Хоча і його і мій телефон у відкритому доступі.
Пьяная вишня• 02 марта 2024
Автор, мені воно не треба, але судячи по скрінам ви не з Києва, здається я з вашого міста. Ви б не викладали тут імена, там ще записи на видалення згадуються і назви.
По темі, переписку гидотна, але давня. То звспокойтесь і робіть висновки.
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
Які висновки з цього? Довіряла чоловіку тепер вже не зможу.
ДваДваВісім• 02 марта 2024
Ответ дляПошаманю
Вы втихую взяли телефон что ли? Или нечаянно взгляд упал? 😂
Человек видимо полночи переписку перечитывает, уже до 22-го года дошла в поисках улик
ДваДваВісім• 02 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
Удалено администрацией...
Котики-муркотики• 02 марта 2024
Ответ дляПошаманю
Флиртует) ничего страшного. А его личные сообщения каким образом оказались у вас?
А каким образом это Вас интересует?)
Морковку дай• 02 марта 2024
О, Днепр чтоли?)
Флиртует мужик, особо ничего такого, пока на том конце в нем не станут сильно заинтересованы ))
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Просто флирт, не волнуйтесь 🌸
Я не розумію як це просто флірт?? Якщо вона так йому подобається то хай іде до неї жити, навіщо він тоді зі мною живе?
Коплю на груди• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
А Вы никогда ни с кем не флиртовали?
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
А Вы никогда ни с кем не флиртовали?
От саме так ні. В чаті тімсу можу колезі поставити сердечко на повідомлення чи квітку, замість дякую. Оце вже виглядає як для мене як залицяння, для чого це робити??
Мій не такий• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Добре, дякую.. та як я буду взагалі то дивитись як я на роботі з 9до 6..
Геолокацию можете подключить?
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляМій не такий
Геолокацию можете подключить?
Не знаю як це робити. Та і не буду, ну це вже зайве мабуть… не знаю ((
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
О, Днепр чтоли?)
От всі пишуть нічого страшного… як зробити щоб я теж так вважала що це нічого страшного, а не безсонну ніч провела
Сижуревувшоке• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну, то Ви самі себе накрутили прилвчно . А сенс? Для чого лазити в телефоні? При тому може він з багатьма переписується в такому стилі. Що тут такого?
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Ні, ні з ким більше в такому стилі, все решта сухо і нейтрально
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
О, Днепр чтоли?)
Ні, та і яка різниця, Дніпро, Жмеринка, Ужгород.. головне для чого він так писав????
Пьяная вишня• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Автор, поприбирайте скріни, моя вам порада. Те як повів себе ваш чоловік не гарно причому дуже, але це було 2 роки тому і у вашому житті нічого не змінилось. Це теж щось означає.
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
Як їх прибрати?
Вумна, аж страшно• 02 марта 2024
У вас муж видимо такой - балагур. Думаю он и при вас шутит с женщинами. Ничего такого в этом нет.
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Спасибо.. Может и нет но мне очень больно. Поссорились вот.. не знаю что теперь делать
Застряла• 02 марта 2024
Фу автор. Зачем вы это вынесли?
Администратор молодая, дурная, хирург стоматолог флиртует с молодыми девочками. Флирт и ничего более. Зачем только сюда выносить это?