Чтооооооооооо?• 02 марта 2024
Хто не спить, це нормально коли чоловік так пише колезі?
Хто не спить, подивіться будь ласка і скажіть на вашу думку це нормально коли чоловік так пише колезі? Що це може значити?
Ответ дляЧтооооооооооо?
Да. Можно и так сказать) ну видите, мнения разделились, от ничетакого это норма до гулящий))
Не варто стверджувати, що гулящий, поки не застанете за цим ділом.
А у вас за всі роки подружнього життя, «буду на роботі, особливо якщо ти там будеш», «навзаєм» «давай підкину»
Кручу хвости• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Спасибо вам. Вы правильно все подметили.. не знаю, так сейчас паршиво себя чувствую. Не знаю как разговаривать с ним. Хочется пообижаться, типа не брать телефон заблокировать его в мессенджерах.. но наверное это глупо. А разговаривать он не любит сразу злится(( да и как теперь разговаривать типа ничего не случилось? При детях не хочется тоже ругаться… старший сын и так вчера все слышал.
Блокировать телефон и прочее - очень глупо!!!! Идти мириться первой - тоже не рационально. А может быть вам прихорошиться, сходить в салое на массаж, потом с подружкой на кофеек? просто.. для себя. А ему скажете, что хотите тоже получать такие ’невинные’ сообщения от коллег!)) Поэтому теперь будете ухаживать за собой и повышать самооценку. и мило хлопайте глазками, когда будете это говорить. Обиженная женщина его будет злить, а загадочная и себе на уме - напрягать не по детски
кураГАЛЯ• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чтоб посоветовали, что теперь делать..
Больше так не делать.
Кручу хвости• 02 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Хто в цьому винен?
иногда и мужчина. представьте себе. очень многие прогибают женщину под себя, чтобы чувствовать свою значимость
Госпожа_тамагочи• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мені це ні до чого, я одружена і не поводжу себе таким чином як би не хотіла щоб поводили зі мною
А выше вы интересовались как поднять самооценку, флирт, один из способов
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Больше так не делать.
Поняла.. не знаю смогу ли сдержаться. Попробую🙏
кураГАЛЯ• 02 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ой та ладно, а самодостатні жінки не розчаровуються у найближчих людях? Чи у них броня і сердця немає?
Звісно розчаровуються, але не так болюче.
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Цікава ідея. Та зі мною вже мабуть так ніхто не буде фліртувати, я маю зайву вагу, та і вік такий що краси вже немає. Та і мені не хочеться цього.
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Оце прикольно, дякую. Я в так сьогодні вдень записана до косметолога, трохи непокоїть висипка на зоні декольте от записалась на процедури. Так, я стараюсь ходжу в спортзал, стараюсь схуднути, щоб краще виглядати але трохи повільно виходить
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ для vihola
А якщо вашому чоловікові хочеться фліртувати, хотілося б з вами, але вам вже не хочеться.
З ним мені б хотілось
Кручу хвости• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
И еще позвольте вам дать совет опытной, так сказать, женщины...
Все мужчины без исключения, особенно вот такие флиртогоны, как ваш, любят переписки на сексуальные темы. Особенно начинает клинить домашних семейных мужчин 40+. Начинайте потихоньку вносить искру в вашу жизнь. Начинать можно с малого, вам виднее, как в вашем случае. к примеру, едете с работы и напишите ему ,что приготовил вам ванну, вино и горите желанием, что не будете сегодня спать. /Это так, образный пример.
Ms. Доброта• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
От у цьому і Ваша проблема, а не в чоловікові.
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ для vihola
Отже, треба ще більше над собою працювати. Аби і йому з вами захотілось.
Образами та докорами це не змінити, треба щоб очі у вас засяяли, від того що подобаєтесь собі, іншим, навіть якщо ці інші вам не потрібні.
Та я розумію, виходить що я як випрошую якусь увагу чи що. Буду працювати
Кручу хвости• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
знаете ,что его еще поставит в ступор? Если вы придете домой в отличном настроении, с тортиком, будете веселы и юморливы. И скажете ,что полностью переосмыслили жизнь. Не упоминайте вчерашний диалог, ведите себя так, будто его не было. /Потому что он не извинится.... Заинтригуйте его. Он сейчас думает, как вас обвинить во всех смертных грехах, чтобы переключить внимание от себя на вас.
Малинка• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Де ви живете? У селі глухому і працюєте онлайн? Флірт скрізь, от тільки що сходила на базар і кави випила у кав´ярні починали фліртувати двоє людей, а продавців і не полічити. Спробуйте
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Добре) дякую за пораду 🙏
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляМалинка
Ні, в обласному центрі) ну можливо ви гарніша)
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Спасибо )
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
Та коли то було) як зараз вони?
Ніяк, після тих подій невдовзі вона звільнилась чи її звільнили, і все.
Зупка_цем• 02 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так до чого ці страждання зараз?
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
Так до чого ці страждання зараз?
Ну бо він же до неї підкатував? Що отак просто це пропустити і все. Ну типу було і було, і нічого не сказати… в мене якось так не виходить
Автор, в тіктоці є відео, як жінки з 140 кг, де красою та молодістю і не пахнуло вже. Приводять себе в порядок. Не тільки скидають вагу, починають зі смаком одягатись, робити щодня макіяж. Одна жіночка десь за 60 накладні вії щоранку перед роботою клеїть. Тобто, якщо це допомагає, треба робити все що підніме вам настрій.
Чтооооооооооо?
• 02 марта 2024
Ответ для vihola
Дякую, зараз якраз я себе приводжу в порядок. Вже навіть схудла на один кілограм, ну я тільки почала.