Единорог помог• 02 марта 2024
Зволожуючий крем для обличчя до 500 грн
Порадьте будь ласка.
Шкіра чутлива, пориста, схильна на зморшок,п мені тільки 32((((
Кастрюлька• 02 марта 2024
Розберіться трохи. Крем це просто покриття,він абсолютно нічого не робить. З якістю шкіри працює комплексний догляд і сироватки
Единорог помог
• 02 марта 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
У Вас большие запросы для одного крема до 500 грн...
Просто зволожуючий.
Далі я написала, яка шкіра, а не побажання щодо крему
Пи Пи Пилюля• 02 марта 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Просто зволожуючий.
А до крему, які побажання?
Кастрюлька• 02 марта 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Просто зволожуючий.
Вам це нічого не дасть за такі гроші.
Це буде тільки для самозаспокоєння. Підіть купіть любий в єві зволожуючий і мажте. Але він ваших купу проблем не вирішить.
З порами працюють пілінги і ніционамід, з зморшками ботулотоксин, з чутливістю центела і транексамова кислота і це все по запитам не може бути 3 в одному.
От шукайте складники і купуйте за 500 , але нажаль то буде просто недіюча мазюкалка
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Вам це нічого не дасть за такі гроші.
Но для кожи под глазами всеравно только крем
Не за Будка• 02 марта 2024
Ответ дляSo_so
А попробуйте такой. Мне очень понравился.
А мені їх маски подобаються!
Единорог помог
• 02 марта 2024
Ответ дляSo_so
Дякую!
Единорог помог
• 02 марта 2024
Ответ дляМайданщица
Багато знижок зараз, з аптечних можна точно щось підібрати
Дякую!
Кнопкотиць• 02 марта 2024
Зараз хороші знижки на аптечну косметику. Ось вчора собі замовила Дюкрей. Просто в мене проблемна шкіра, тому його не раджу. Але можна щось з Біодерми чи Урьяжу підібрати
vitamin-bd22• 02 марта 2024
мне ідеально подошел uriage rich water увлажняет не липкий не жидкий нет сыпи от него
Ядвига Юсьлегко• 02 марта 2024
Ответ дляКнопкотиць
А де знижки?
Ядвига Юсьлегко• 02 марта 2024
Ответ дляSo_so
Лёгкий? Для жирної шкіри підійде?
Там-тарарам• 02 марта 2024
La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+
по совету дерматолога начала 4 года назад пользоваться-довольная очень
Ласковая_львица• 02 марта 2024
Ответ дляМайданщица
О, я теж його порадила