02 марта в 12:46

НМТ-2024

Як вам нові правила складання НМТ тесту? 4 предмети за 4 години) Як гадаєте, чи є можливість гарно скласти при таких умовах? 4 години, влітку, з не дуже гарними комп´ютерами та тривогами.
4 2 1
Мальовнича даль 02 марта в 12:49
Так, можливо
Математика там на елементарному рівні, укр мова теж.
8 5
Танго утрьох 02 марта в 12:49
усі будуть в однакових умовах
9 комнат 02 марта в 12:51
Це важко. Пригати з одного предмета на інший.
7 2 1
Зайканалужайке 02 марта в 12:55
Это было известно ещё в начале учебного года. Можно было немного потренироваться с ребенком выседеть эти 4 часа с перерерывом. Лично я ничего страшного не вижу. Тем более это делается для удобства людей, которым прийдет ехать за много километров для здачи НМТ. Проще один раз съездить и забыть.
5 3
автор Луиза-5731 02 марта в 12:57
Ответ дляЗайканалужайке
Это было известно ещё в начале учебного года. Можно было немного потренироваться с ребенком выседеть эти 4 часа с перерерывом. Лично я ничего страшного не вижу. Тем более это делается для удобства людей, которым прийдет ехать за много километров для здачи НМТ. Проще один раз съездить и забыть.
Чи не хотіли б Ви самостійно спробувати висидіти 4 години складаючи 4 різних предмети?)
4 1
Зайканалужайке 02 марта в 13:00
Ответ дляЛуиза-5731
Чи не хотіли б Ви самостійно спробувати висидіти 4 години складаючи 4 різних предмети?)
Для начала, это не 4 часа подряд, там два часа, потом перерыв и еще два часа. Проблем с усидчивостью в 11 классе уже быть не должно, иначе вам к доктору.
6 2
Солоденька цукОрка 02 марта в 13:01
Ответ дляЛуиза-5731
Чи не хотіли б Ви самостійно спробувати висидіти 4 години складаючи 4 різних предмети?)
Ну я б хотіла. А не так як я вступала в 1 вуз, здаючи предмети усно, де необ´єктивність оцінок зашкалювала.
Але в умовах війни це жах, погоджусь.
Місячне Сяйво 02 марта в 13:05
Ответ дляЛуиза-5731
Чи не хотіли б Ви самостійно спробувати висидіти 4 години складаючи 4 різних предмети?)
У 22 році діти складали 3 предмети, при чому багатьом довелось складати те, до чого не готувались взагалі. Нічого, впорались.
ОбережнаЯ 02 марта в 13:05
Ответ дляЛуиза-5731
Чи не хотіли б Ви самостійно спробувати висидіти 4 години складаючи 4 різних предмети?)
Я пробувала
В Києво Могилянку був такий вступ ще до зно
Все ок
Госпожа Белладонна 02 марта в 13:08
Цікаво, чому минулорічне НМТ вас так не хвилювало? Між іншим, було 3 предмети за 3 години)) І без перерви, на хвилиночку, як в цьому році.
Госпожа Белладонна 02 марта в 13:12
Ответ дляЗайканалужайке
Для начала, это не 4 часа подряд, там два часа, потом перерыв и еще два часа. Проблем с усидчивостью в 11 классе уже быть не должно, иначе вам к доктору.
До речі, а оця перерва- чи не дасть вона можливість зловживати, погуглити те, що не знаєш/забув?
Забобонний фрукт 02 марта в 13:14
Как по мне то лучше так, чем на месяц растягивать
Анонимушка 02 марта в 13:19
4 предмети за 4 години цілком достатньо. Мене б більше хвилював рівень програмного забезпечення, бо компи реально виснуть і потрібно по кілька разів перевіряти, чи зафіксувалася відповідь, на це витрачається час.
Анонимушка 02 марта в 13:20
Ответ дляГоспожа Белладонна
До речі, а оця перерва- чи не дасть вона можливість зловживати, погуглити те, що не знаєш/забув?
Ви після перерви до попереднього блоку повернутись не зможете вже.
So_so 02 марта в 13:24
Дочка сдавала в 22, было 3 предмета и без пауз. Там всё достаточно легко, пусть ребенок не переживает.
Викачую яйцями 02 марта в 13:36
Ответ дляSo_so
Дочка сдавала в 22, было 3 предмета и без пауз. Там всё достаточно легко, пусть ребенок не переживает.
В 2022 действительно было очень легко, в 2023 достаточно усложнили, а в 2024 ещё продвинулись в этом. Хотя все равно сам принцип этих тестов лучше выпускных/вступительных экзаменов
Попразендовна 02 марта в 14:44
Краще ЗНО? Син здавав в 2021. 4 предмети, кожен по три години. Через 2-3 дні наступний. І завдань більше значно, і складніші.
Я_и_моя_собака 02 марта в 15:35
Ответ дляГоспожа Белладонна
До речі, а оця перерва- чи не дасть вона можливість зловживати, погуглити те, що не знаєш/забув?
не буде, бо перші 2 години будуть робити один блок, наприклад, укр.мова +математика , після перерви інший блок (історія +предмет на вибір) , після перерви, неможна повернутися до 1 блоку, він буде закритий
Коли мовчу- приємна жінка 02 марта в 15:39
В прошлом году дочь сдавала, сдала очень хорошо, сама готовилась, первая в рейтинге в своем ВНЗ. Итого: учится на дистанционном платном. Так что определяйтесь надо вам бюджет или нет, есть ли он вообще на вашей специальности и надо ли рвать жилы.
Пліткарка 04 марта в 20:43
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В прошлом году дочь сдавала, сдала очень хорошо, сама готовилась, первая в рейтинге в своем ВНЗ. Итого: учится на дистанционном платном. Так что определяйтесь надо вам бюджет или нет, есть ли он вообще на вашей специальности и надо ли рвать жилы.
А почему первая в рейтинге и платно?
Коли мовчу- приємна жінка 04 марта в 20:45
Ответ дляПліткарка
А почему первая в рейтинге и платно?
Потому что бюджетных мест нет и это именно дистанционная форма обучения ( не онлайн).
Я супер-пупер 31 марта в 09:47
Он проходит удалённо можно дома его выполнять?
И где зарегистриваться на него
Мишка-шалунишка 09 апреля в 14:45
Ответ дляЗайканалужайке
Для начала, это не 4 часа подряд, там два часа, потом перерыв и еще два часа. Проблем с усидчивостью в 11 классе уже быть не должно, иначе вам к доктору.
Тоді мені теж. Буди в максимальній концентрації 4 години,ще й різні предмети- це мнга саладно