Белоснежко• 02 марта 2024
чому як хтось чогось не зробив...
так от що трапляється:
приходить хтось і каже: ой, ти не зробила? ну ладно, нічого страшного. (закриває на то очі і далі так все і пропускає мимо вух що хтось від роботи косить)
а як я не зробила, то приходить хтось і каже: ти не зробила? чому? чому? чомууу? ЧОМУ???? ЧОМУ ТИ НЕ ЗРОБИЛА?! це твоя робота, тобі за це платять, купа наслідків через ТВОЄ недбале ставлення! ти така сяка і це ти в усьому винна !
при тому ці дві людини на одній і тій же должності працюють і мають однакову відповідальність і однакове усе. просто одній з рук спускають бо це ВОНА от і все. і ні, ні з ким вона не спить і не родичка власника бізнесу. просто з самого початку поставила себе таким чином. на якій основі вона себе так поставила взгалі не збагну.
Белоснежко
• 02 марта 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Возможно она более лояльна к руководителю
зовсім ні. робить що хоче і через опу, і їй все одно з рук сходе!
Белоснежко
• 02 марта 2024
Ответ дляНиф_ниф
То спитайте у вашого чомучки) йому чи їй краще знати
я питала, сказали що то все я собі придумала і такого нема.
З горіха зерня• 02 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Ну значит ей без толку говорить
Белоснежко
• 02 марта 2024
Ответ дляИнтимная
Вы сами ответили на свой вопрос. Она ТАК себя поставила. А Вы нет.
так на якій основі? коли я себе ТАК ставлю - мені кажуть що вийобуватись і свій характер показувати буду де-інде. а їй не кажуть такого. а знову таки очі закривають на все. просто нізвідки!
Белоснежко
• 02 марта 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну значит ей без толку говорить
а мені з толком - всі нерви повитріпали вже, хоча я і так якісніше набагато працюю за неї, і все ще цього недостатньо.
Интимная• 02 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Ни на каком основании, просто так. К Вам отношение уже другое, Вы с этим ничего не сделаете.
Ниф_ниф• 02 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Можливо, ви просто надто близько все сприймаєте і гостро реагуєте, а колега мовчить і зі всім погоджується
Белоснежко
• 02 марта 2024
Ответ дляНиф_ниф
мовчить, погоджується, і своє робе знову і знову і безкінечно. погодиться, і знову своє і через опу. лицемірка. а я стараюсь зі всіх сил і все одно вона гарна а я погана.
Ниф_ниф• 02 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Не лицемірна, а мудра жінка. Вчіться
Белоснежко
• 02 марта 2024
Ответ дляНиф_ниф
Не лицемірна, а мудра жінка. Вчіться
що тут мудрого? наскрізь видно її маніпуляції оці. і байдужість, нещирість.
Ниф_ниф• 02 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Та сама зп, обов´язки менші, керівництво лояльніше. А від вас так багато шуму