02 марта в 16:43

Українка, росіянка та білоруска влаштували скандал на конкурсі красі Міс Європа

Сам конкурс проходив у Лівані з 15 до 25 лютого. Переможницею конкурсу стала росіянка з Казані Роза Гадієва, друге місце посіла дівчина з Туреччини, а третє місце віддали учасниці з Білорусі Ірині Максимович.
Представниця України Мілена Мельничук поскаржилася в Instagram, що напередодні конкурса на неї ’ринув хейт від росіян, дзвонили на особистий номер, погрожували що по айпі знайдуть де я і вб*ть мене і мою родину. Називали н*цисткою і ф*шисткою’.

Українська красуня розповіла, що після приїзду до Лівану її почали цькувати інші учасниці та організатори.
Р*сіянка самостійно намагалась завжди сісти поруч і сфоткатись, хоча я постійно від неї намагалась сховатись. Не маю до неї претензій, як людина вона здавалась нормальною. Дизайнер спеціально дав нам однакові сукні, щоб ми були однакові і як подруги! Хореограф конкурса поставив мене поруч з р*сіянкою на сцені, коли я попросила переставити мене він сказав на рос мові ’мне п*хуй на в*йну в Украине’. Підчас самого фіналу цей самий хореограф кричав мені на сцені ’хохлушка’.
Коли конкурсантки їхали з нагородження, нетвереза учасниця з Білорусі Ірина Максимович почала ображати українку:
Miss Ukraine! У тебя война? А х**и ты сиськами трясешь на конкурсе красоты?
45 4 10
Василина Семеніч 02 марта в 16:44
Уже давно обговорили .
автор Тракторні війська 02 марта в 16:45
Ответ дляВасилина Семеніч
Уже давно обговорили .
А можете тему скинуть я искала не нашла
ГоловнаЯ 02 марта в 16:45
Після цього скандалу рашу на конкурс міс світу не пустили. Так їм і треба.
Замрійлива 02 марта в 16:46
Ответ дляГоловнаЯ
Після цього скандалу рашу на конкурс міс світу не пустили. Так їм і треба.
.
Пишна молодиця 02 марта в 16:47
Ответ дляВасилина Семеніч
Уже давно обговорили .
рилли? а я вот не видела, мы тут без вас как то обсудим это снова
Пишна молодиця 02 марта в 16:47
Ответ дляГоловнаЯ
Після цього скандалу рашу на конкурс міс світу не пустили. Так їм і треба.
как я это пропустила ?
Татьяна-cb91 02 марта в 16:49
Шел третий день подряд….
ВсеЧетко 02 марта в 16:52
Огидна ситуація, але давайте по совісті: коли у твоїй країні війна , а ти по конкурсах краси їздиш, то напевне маєш бути готова таке почути. П.С. ні в якому разі не виправдовую білоруску.
25 35
ГоловнаЯ 02 марта в 16:52
Ответ дляПишна молодиця
как я это пропустила ?
13 1
Фея_3уровень 02 марта в 16:52
Есть даже видео, где белоруска в автобусе унижала украинку, когда они ехали на конкурс.
Автор, Вы только проснулись или мало следите за новостями?
14 2
Сама купляю квіти 02 марта в 16:53
А что мы хотим? Эта сфера всегда низкосортная была и есть. Проститутки одни и ловеласы престарелые с баблом. А организаторы - шушера, которая служить готова, кому скажут. Ни интеллекта, ни культуры, им реально по фиг на нас, биомусор.
3 36
Я супер-пупер 02 марта в 16:54
Ответ дляВсеЧетко
Огидна ситуація, але давайте по совісті: коли у твоїй країні війна , а ти по конкурсах краси їздиш, то напевне маєш бути готова таке почути. П.С. ні в якому разі не виправдовую білоруску.
Коли у твоїй країні війна, то ти можеш використати такі поїздки як майданчик говорити про злочини росії.
Але дивно було не заявляти це все голосно ще під час того конкурсу. Навіть якби була дискваліфікація, це була б гучна позиція
11 48
LoveYouOrNot 02 марта в 16:54
Назва теми виглядає як анекдот.
Фея_3уровень 02 марта в 16:55
Ответ дляВсеЧетко
Огидна ситуація, але давайте по совісті: коли у твоїй країні війна , а ти по конкурсах краси їздиш, то напевне маєш бути готова таке почути. П.С. ні в якому разі не виправдовую білоруску.
Я тоже не оправдываю белоруску, но наша украинка, вполне могла бы достойно ей ответить, а она просто молчала, когда белоруска унижала её в автобусе.
13 16
автор Тракторні війська 02 марта в 16:55
Білоруска за 5000€+ купила 3 місце і сама це всім розказала. Мінкульт... викупив за 20 000€+ перемогу для учасниці, підчас всього конкурса вона вихвалялась допомогою від президента. Її 38 років (інфа від менеджерів з її країни, яка через дівчат дійшла до мене)
7 2 3
Бутерброд з ікрою 02 марта в 16:56
А сам Ліван якої сторони притримується?
Можливо не треба було і їхати в ту країну
А я женатая 02 марта в 16:57
Заголовок у вас повне ’куку’ ’українка ... влаштувала скандал’, ну звичайно ж, вона влаштувала, ага.
21 1
Yuliya-23 02 марта в 16:57
ліван терористи. з їх території обстрілюють Ізраіль
7 18
размахер 02 марта в 16:58
Про скандал только что здесь прочитала, захотела посмотреть фото представительницы Украины,нашла её инсту, ,ну зачем таких посылать на конкурсы красоты(. Её инста,кому интересно https://www.instagram.com/milena.melnichuk/
Фея_3уровень 02 марта в 16:59
Вот здесь есть видео:
https://t.me/nabludatels/39947?single=
Василина Семеніч 02 марта в 17:00
Ответ дляПишна молодиця
рилли? а я вот не видела, мы тут без вас как то обсудим это снова
Если вы не знаете японского языка,то это не значит что его не существует, женщина
Крим мій 02 марта в 17:01
Ответ дляразмахер
Про скандал только что здесь прочитала, захотела посмотреть фото представительницы Украины,нашла её инсту, ,ну зачем таких посылать на конкурсы красоты(. Её инста,кому интересно https://www.instagram.com/milena.melnichuk/
Боже, зачем я это увидела?😳
Пластилин_Колец 02 марта в 17:02
Элитные шлюхи подрались? Очень важный конкурс
6 13
размахер 02 марта в 17:02
Ответ дляКрим мій
Боже, зачем я это увидела?😳
Я тоже удивилась. Неужели нет нормальных красивых девушек.
Prervana 02 марта в 17:04
Мадам такая, неформатная мягко скажем. Как так то, давно бодипозитив у нас на конкурсах красоты случился?
12 27
Пупуговка 02 марта в 17:04
Я вот не понимаю, почему спортсмены не ездят с рашистами на соревнования, а красавицам можно? Еще второй вопрос возник. Почему мисс Европа в Бейруте проходит?
17 3
Prervana 02 марта в 17:05
Ответ дляПупуговка
Я вот не понимаю, почему спортсмены не ездят с рашистами на соревнования, а красавицам можно? Еще второй вопрос возник. Почему мисс Европа в Бейруте проходит?
Там основная клиентура тусит😆
Пупуговка 02 марта в 17:05
Ответ дляPrervana
Там основная клиентура тусит😆
Тоже так думаю, но может ошибаюсь
Країна мрій 02 марта в 17:05
Ответ дляФея_3уровень
Вот здесь есть видео:
https://t.me/nabludatels/39947?single=
Курятник 🤮
Туся муся 02 марта в 17:07
Ответ дляА я женатая
Заголовок у вас повне ’куку’ ’українка ... влаштувала скандал’, ну звичайно ж, вона влаштувала, ага.
бел сми написало ’Белоруска угодила в скандал’. ниче шо она его и спровоцировала?
и это оппозиционный сайт типа.