Написала сьогодні коментар, де було всього два слова: "буває. Кацапня". І відразу ж мій коментар було заблоковано за слово " кацапня" . Це нормально, коли вона роблять такі звірства, захищати їх? Та їх мало називати мразотою, виродками. Мені просто цікаво, це так завжди, чи це правила групи нашого лояльного міста?
Карамелінка• 02 марта 2024
Там так всегда. Меня надолго забанили за ’хана бурятам’.
Знакомых израильтян тоже банят.
Ирина-bbd0• 02 марта 2024
У меня иногда что-то пишет ’ваш пост противоречит и может привести к блокировке’
Семицветка• 03 марта 2024
Тоже как-то было дело - писала что-то про ’руцкую шваль’ и попала в бан))) Какая-то шваль оскорбилась и пожаловалась
Семицветка• 03 марта 2024
Ответ дляTAM-rico
Судячи по рукаліцо, швалі і мразі і тут пасуться 😂
Их тут щас как грязи)