Додекаэдр• 03 марта 2024
Фарбування 7-8-9 тисяч. Воно вартує того? Подивіться роботу
Невже в Києві неможна дешевше пофарбувати волосся?
Я засмучена, пішла сивина на нервах, думала схожу в салон, щоб прибрали сивину, волосся своє натуральне до плечей, а мені такі цінники виставляють((
Може зтомь порадить свого майстра за не шалені кошти?
Звісно, фарбування гарне, тут нема питань
Kusalochka• 03 марта 2024
Ну ясно же, что стоит, если для Вас это небольшая сумма. С доходом в какой-то миллион Вы и не заметите такую трату
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляПупс
Кучери у нее конечно 🙈 как из 80-х
Структура така, пориста
У мене така сама якщо на браш не вкладу, плюс вона ще їх сильно висвітлює і стає таке дуже сухе і нездорове
По собі знаю, якщо таке волосся тоную, воно гладким стає, а якщо порошковий блонд - то все, такий жахливий вигляд одразу
Шкідлива молекула• 03 марта 2024
Особенно на первом фото хороша покраска у парикмахера)) это выглядит примерно если бы тренер по фейсбилдингу была обвисшая как шарпей...
Мамкиня доця• 03 марта 2024
З початком ковіду сама собі фарбую сивину. Але пройшла курси перукаря, де навчилася працювати з професійною фарбою. Нажаль підстригти себе не можу.
Сиреневая цапля• 03 марта 2024
Ответ дляПупс
Я тоже не понимаю этих сложных окрашиваний, вернее не восхищена их результатами. Но как позиционируют мастера: коррекция раз полгода, а то и год. Типа щадящее и все такое. Хотя как блонд может быть щадящим
Мне вообще не очень подходит такое.
Волосы темно русые, есть седые волосы.
У меня уже через 3 месяца видно, а через 4 вообще ужас на голове.
Поэтому перекрасилась под свой родной цвет и крашу его раз в месяц
Волосы темно русые, есть седые волосы.
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Мне тоже показалось что это фотки с года так 2005
Та нє, це свіжі, я підписана на неі в інсті
lawyer2006• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Думаєте? У мене десь 30% сивини і вона вся спереду! На самому видному місці
Всі перукарі радять не свій тон, а висвітлення((
Скільки вам років?
НЛОша• 03 марта 2024
Фарбуйте самі себе, заплатите тільки за фарбу
Ну або в найближчу перукарню до баби Валі.
Все до блиску• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Дівчата, у перукаря стиль такий, щось в тому є))
Ага, як з фільмів для дорослих, актриса з великим досвідом.
кураГАЛЯ• 03 марта 2024
Челка такая странная.
Нормально она выглядит только на фото 1, но там окрашивание не нравится.
Двум другим девам челка такая не идёт, имхо.
Пенек Возмездия• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Точно. Таке грубовате обличчя і стиль старіючого транса. Може якби не колола губи і скули і не одягалась як стара б, то виглядала б природніше і ніжніше, а так це все її овульгарило((.
Чего-чего, а харизмы у неё нет, она даже отталкивает. А подписала что её харизма что-то там мужчинам вдохновляет.🤣
НЛОша• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Так, і стрижки вона всім однакові робить
Ну чубчик то я так розумію так модно зараз
На вулиці у кожної другої дівчини бачу такий
То йдіть до іншої. Чи про що тема?
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Не йдіть у розкручений салон. Мене фарбувала жіночка з перукарні-ларька біля метро, типу все за 100, краще ніж у салоні. Я до неї ще рік-півтора їздила з передмістя, поки не знайшла по місту
Як же таку жіночку знайти((
Я у Львові у шикарного майстра за 2500 робила фарбування, тепер в шоці від столичних цін 😢
Chaterbox• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
НЛОша• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Прикольна.
А тепер покажіть себе.
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляlawyer2006
Все життя в Києві хожу в салони такого ефекту за таку плату не бачила. Мене їдально мелірвали Lakme chroma на натуральне довге русяве волосся і ефект був вав натуральний бкз жовтого. Потім тонуюсь 1 раз на тиждень маскою і шампунем фіолетовим. Салон на ст.м. Позняки.
Можете порадити який салон? Я на лівому живу, було б чудово ❤️
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Якісна фарба то яка? Порекомендуйте?
Залежить від вашого тону. Не у всіх можна знайти бажаний відтінок, треба шукати. Краще брати проф. лінії і безаміачні (це якщо на вашому волоссі такі беруться).
У мене безаміачні не беруться і мій тон мало де є, на жаль((. З настанням війни вимушено перейшла на Веллу, бо там мій тон є і вона бере моє волосся і алергії немає.
Кручу хвости• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Як же таку жіночку знайти((
Їдьте у Львів. Дешевше буде
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляKusalochka
Немає у мене такого доходу.
Ответ дляПупс
Яка там корекція раз на півроку? Через 3-4 тижні вже буде солома жовтуватого кольору, яку треба тонувати . Про півроку нормального вигляду ніколи не повірю
кураГАЛЯ• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Нуу...Мужчинам точно нравится, но у советчиц точно не прокатит никто меньше 100 кг.(:
Хотя, думаю, даме пофиг.
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Мне вообще не очень подходит такое.
Волосы темно русые, есть седые волосы.
Вот і я про це думає тепер(
Бо все одно буде ставати жовтим, буде мівіна на голові
Неваляшкина• 03 марта 2024
Ответ дляМамин тріль
1 фото це що?
Жінка -харизма - і наповнити і підтримати - все описано під фото - жінка - мрія
Вона явно в моменті та ресурсі :)))
Ms. Iphone• 03 марта 2024
Ответ дляПупс
Ой, ні. Волосся росте, сивину видно, темний корінь видно. Волосся сухе. Ці техніки не варті ні тих грошей ні танців з бубнами, накшталт тонування, маски і т.д. Куди простіше однотон і підфарбовувати корінь
lawyer2006• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Як же таку жіночку знайти((
Ідіть у салон в будинку Ахматової 32/17, на літеру П.
Капризуля• 03 марта 2024
Ответ дляПупс
Ну тонироваться можно и дома, я так понимаю. Просто правильно подобрать и уход, и потом средство для тонирования. А по факту- смотришь до и после видео, когда приходят на коррекцию, так такое у многих на голове, мамадарагая. Как в болоте мыли ту голову
Я брюнетка і після аіртач сама не затонуюсь. Бо майстер на прикореневу зону наносить фарбу, щоб сивину прибрати, а по довжині тон. Сама я так не пофарбуюсь
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
В мене русий 6 мабуть. Появилась сивина, треба вже починати фарбуватися.
Kusalochka• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Немає у мене такого доходу.
Не знаю я чужих доходов. Цены везде разные. На качество услуг это не сильно влияет. У девушки где я красилась около 3000 стоит