Додекаэдр• 03 марта 2024
Фарбування 7-8-9 тисяч. Воно вартує того? Подивіться роботу
Невже в Києві неможна дешевше пофарбувати волосся?
Я засмучена, пішла сивина на нервах, думала схожу в салон, щоб прибрали сивину, волосся своє натуральне до плечей, а мені такі цінники виставляють((
Може зтомь порадить свого майстра за не шалені кошти?
Звісно, фарбування гарне, тут нема питань
lawyer2006• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Можете порадити який салон? Я на лівому живу, було б чудово ❤️
Анни Ахматової, 34/17, салон Подружка.
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Думаєте? У мене десь 30% сивини і вона вся спереду! На самому видному місці
Всі перукарі радять не свій тон, а висвітлення((
Вам повезло, що ви світленька, сивина не так помітна :) Я темна шатенка і у мене через кожні 2 тижні при голові все біле(( рання спадкова сивина ще із юності почалась((
Не знаю, може висвітлення і допоможе, але якість волосся від цього може постраждати. Почекайте може блондинки і русі з такою ж проблемою напишуть як у них
Мамин тріль• 03 марта 2024
Ответ дляНеваляшкина
Жінка -харизма - і наповнити і підтримати - все описано під фото - жінка - мрія
Вона явно в моменті та ресурсі :)))
Стиль 2000-х її ніяк не млже покинути
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляChaterbox
Удалено администрацией...
Тема поговорити про фарбування. Чи вартує воно таких грошей.
А «мерзкая» тут саме ВИ.
Фото в вільному доступі, я її не втихаря сфоткала.
А «мерзкая» тут саме ВИ.
lawyer2006• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
О, так прекрасний вік, саме те щоб мелірувати і вдома тонувати.
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляlawyer2006
Ідіть у салон в будинку Ахматової 32/17, на літеру П.
Дякую! ❤️
Удачная• 03 марта 2024
В мене всі подруги ходять моделями в хороші салони. Ризики мінімальні бо все під повним контролем майстра
Ейртач ціна салону 4500-5000 , моделю 1500
Кудряшка Сью• 03 марта 2024
Ответ дляПупс
Я тоже не понимаю этих сложных окрашиваний, вернее не восхищена их результатами. Но как позиционируют мастера: коррекция раз полгода, а то и год. Типа щадящее и все такое. Хотя как блонд может быть щадящим
Я раз в півроку-рік роблю ейертач. Воно дійсно менше шкодить волоссю, бо вся голова не освітлюється. Гарно відростає, немає різких переходів від свого до фарбованого, оскільки корені пофарбовані у трохи світліший за свій. Але я плачу 1200-1700 за довжину трохи нижче плечей. Вже 7років так фарбуюся. Більше 2000 ніколи б не віддала, воно не варте 7-9тис
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Перукарі кажуть що у мене 7 тон, не такий вже в світлий , темно русий
Ви в свій тор фарбуєте?
Веселуха Муха• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Я фарбуюся вже більше 20-ти років. За цей період вже побігала до різних київських профі і скажу вам, що краще ніж я - ніхто мене не пофарбував, бо на прохання мати приємний світлий беж була і бузковою, і зеленою і мандариновою. Мої фаворити:BACO COLOR та Siena Acme Professional. У мене рівномірний класний колір без сивини, сама себе фарбую давно.
Петриківна• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Дівчата, у перукаря стиль такий, щось в тому є))
А мне нравится)
Тро Нью-Йорку• 03 марта 2024
Я світла, фарбуюся вдома сама, але багато сивини і потрібно часто зафарбовувати. Може хтось порадить фарбу якісну. Із останніх брала фармавіту, але там палітра ніяка.
Chaterbox• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
А «мерзкая» тут саме ВИ.
Если бы вы хотели поговорить про покраску, она вставили фото работ, а не мастера со всех сторон, смотрите какой у неё стиль. Фу. Вы хабалка и сплетница. У вас никогда не будет денег, чтоб обслуживаться у таких мастеров. Правильно вам уже сказали сами красьтесь или к бабе Вале идите
Вумна, аж страшно• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Як же таку жіночку знайти((
Я у Львові у шикарного майстра за 2500 робила фарбування, тепер в шоці від столичних цін 😢
Підкажіть, будь ласка, майстра з фарбування, бо я якраз у Львові🙏
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляChaterbox
Удалено администрацией...
Кудряшка Сью• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Правильно радять. На фоні тоненьких висвітлених прядок буде здаватися, що то висвітлили, а не сивина.
Петриківна• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
Тетка взрослая, но выглядит отлично. Здесь не любят таких, тут почти все за естественность, обувь Экко,никаких каблуков и минимум косметики. На такую женщину хоть смотреть интересно. По теме, покраска жутко дорого стоит, краска итальянская +окислитель 500 грн,округлим, 1-2 работа, но 7 это минимальная зарплата в Украине
Непогодка• 03 марта 2024
Подобаються теми, де вибирають непойми кого з інсти з дикими цінниками і приходять жалітись на ціни.
Тишком_нишком• 03 марта 2024
Фарбуйтеся вдома. У мене такий колір, але вже коли вмиватися починає, спочатку більш перлинний. В волосся довше. Одне фарбування мені коштує 800- 850 гривень, але дуже густе волосся і свой тон волосся 6 рівень.
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ось ця дівчина
Вона працює на tempting, дуже класна марка
Тепличная• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
В мене русий 6 мабуть. Появилась сивина, треба вже починати фарбуватися.
а вы раньше пробовали краситься?
мне интересно, на родной тон 6 может лечь краска тона 9 например, без предварительного обесцвечивания?
кто разбирается, подскажите)
Печенюшка• 03 марта 2024
у меня много седых волос, давно уже у своего мастера мелируюсь и тонируюсь, седина не заметна месяцами и стрижёт отлично! Цена адекватная. Киев Правый берег Печерск Филатова, надо? дам номер
Додекаэдр
• 03 марта 2024
Ответ дляПетриківна
Так і є, нажаль
І про зовнішність, і про зарплату
Веселуха Муха• 03 марта 2024
Ответ дляChaterbox
Никогда не понимала таких женщин, которые пытаются указать собеседнику на его недостатки, используют чемодан своей вульгарщины. Фу((( Вы то чем лучше?
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Ви в свій тор фарбуєте?
Не зовсім у свій, бо не можу свій рідний знайти - колір мокрого асфальту з ледь помітним відтінком коричневого. Беру темний холодний відтінок шатену 3 тон (без коричневого чи каштанового відтінку)