Додекаэдр• 03 марта 2024
Фарбування 7-8-9 тисяч. Воно вартує того? Подивіться роботу
Невже в Києві неможна дешевше пофарбувати волосся?
Я засмучена, пішла сивина на нервах, думала схожу в салон, щоб прибрали сивину, волосся своє натуральне до плечей, а мені такі цінники виставляють((
Може зтомь порадить свого майстра за не шалені кошти?
Звісно, фарбування гарне, тут нема питань
Я Вас не боюся• 03 марта 2024
Прийти в салон, где красят за тысячу и сидеть рядом со смердами?
---
А если серьезно, такая цена определяется не только запредельным качеством продукта. Крутое расположение = дорогая аренда, крутой интерьер = равно куча денег в его обустройство, известный мастер, к которому все хотят попасть = возможность повысить цену и отсечь наименее платежеспособных, ведь принять больше людей, чем позволяет рабочее время, все равно невозможно.
---
Секретница• 03 марта 2024
некоторые парикмахеры цены себе не сложат. Я долго ходила к мастеру, стриг мне каре, все нравилось, цена была -1000 грн, с ноября поднял цены на стрижки до 1500, я уже перестала ходить и нашла другого мастера, стрижет за 550 грн еще ЛУЧШЕ!!! а у первого теперь в инсте постоянно ’есть окошко на стрижку’, видимо многие тоже ушли. За покраску отдаю 3000, однотон каштановый, корни до 5 см отросшие-1800 с вытягиванием цвета
Дюагональ• 03 марта 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Тонування і освітлення порошком мають на меті різні цілі, тому дивно їх порівнювати
По темі, мінімум половина від вартості за фарбування йде на якісні матеріали, також багато хто використовує догляд в процесі. Це все недешево, навіть нормальна фольга. Плюс простояти біля вас кілька годин, хто то за копійки буде робити?
Також готуйтеся викласти таку ж суму на подальший домашній догляд, тонування кожні 3-6 тижнів, бо техніка так,відростає гарно і по півроку, але без догляду і тонування будете як рудий закудланий барбос.
Звісно, якщо для вас то є дорого, то легше обісрати майстра, його зовнішність та роботи
Скільки коштує 1 година майстра постояти біля клієнта?
Дюагональ• 03 марта 2024
Та ну
Це як я восени зайшла в новий салон. Майстер, вона ж власниця салону, подивилась і озвучила ціну в 2700. В мене волосся до плечей. Потрібно було підфарбувати корені, блонд.
Хз, звідки таке ціноутворення. Але в іншому салоні мене прекрасно пофарбували в рази дешевше.
АдеКВАтная• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Ну припиніть обзиватися
Ойойой. К чему это жеманство? Не этого ли вы добивались?
Я Вас не боюся• 03 марта 2024
Ответ дляСекретница
Если ушел каждый третий, значит мастер получает теперь те же деньги, тратя на треть меньше времени и расходников. Так что она вполне может быть в выигрыше.
Файна_зупка• 03 марта 2024
Стиліст очень красвивая рос кошная женщина, зависит прет из ушей страшный теть
Коник-стрибунець• 03 марта 2024
Я позвчора пофарбувалась за тисячу,волосся нижче лопаток,в платиновий блонд.Але моя база була теж блонд,теплий.Мінський масив
Секретница• 03 марта 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
да и пусть, на каждый товар свой покупатель. Я даже и рада что так вышло, новый мастер мне даже больше нравится.
Коник-стрибунець• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Якісна фарба то яка? Порекомендуйте?
Будь-яка професійна,не нижче 250-300 грн тюбик
Файна_зупка• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Як же таку жіночку знайти((
Я у Львові у шикарного майстра за 2500 робила фарбування, тепер в шоці від столичних цін 😢
Я в Києві за 2000 шикарно роблю) тому виходьте из шоку и не шукайте супер пупер салон якщо вам то не по кишені
Ручки-Крючки• 03 марта 2024
Якщо це Air Touch, то навіть не думайте. Дорого, довго, такі фотки виходять тільки після укладки майстром. Потім коли я мию волосся суха Пакля. Я фарбувала декілька років у різних майстрів, думала що це проблема з моїм волоссям. Догляд дорогущий завжди був. Потім перейшла на звичне мелірування і волосся нарешті заблищало і більш-менш нормальне стало. І сивину мелірування приховує краще, ніж Air Touch
Ручки-Крючки• 03 марта 2024
Ответ дляТоматико
Ось порівняйте фото в старпості і нормальне фарбування. Я б в той салон і безкоштовно не пішла, автор
В барлі мені також попсували волосся) Марії Фіалко привіт.
рукиЖимолости• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Дівчата, у перукаря стиль такий, щось в тому є))
Удалено администрацией...
Борщик• 03 марта 2024
Я крашу волосы сама. Меня результат устраивает. Точно не стала бы отдавать 7-8 тыс . грн. за покраску волос.
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Варіанти на фото не дуже
Я раніше теж економила, ходила по «перевіреним» майстрам де і результат не радував і зрештою волоссю прийшов капець.
Потім завдяки карантину навчилася сама себе фарбувати і нарешті маю блонд гарної якості.
Донька підліток захотіла еіртач, зробили у бекстейдж за 9000. Але плюс в тому, що волосся не пошкоджене і наступний раз можна приходити аж через 6-8 місяців
Не рекламую бекстейдж ні в якому разі. Просто на своєму прикладі кажу що можна економити та залишитися без волосся
Ну какие 6-8 месяцев?
Там будет 10 см корней уже
Корсет_на_шурупах• 03 марта 2024
Ответ дляIsa Dora
Ну какие 6-8 месяцев?
Там будет 10 см корней уже
Еіртач чудово відростає
Коли русе волосся в блонд то все органічно
ХаДиДиШь• 03 марта 2024
Считаю для блонда это норм цена. Моя покраска в свой цвет стоит 4000 грн. У меня нет седины, просто концы теряют цвет , я для равномерности крашу.
LIANA171185• 03 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
А чубчик у всіх під копірочку
Я теж хочу собі такий чубчик)Але як подумаю,щоб він почне вкладатися так,як йому захочеться(а у мене саме ця частина волосся завивається сильніше)-одразу передумую)
Лама_мама• 03 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Я бы к такому мастеру точно не пошла бы.
LIANA171185• 03 марта 2024
Це ж скільки треба заробляти,щоб мати можливість викласти за фарбування волосся 7-9 тисяч гривень?
Ми не в Києві,у нас ціни трохи менші,але все одне жабка душить платити за фарбування такі гроші.
МастерЮля• 03 марта 2024
Ответ дляIsa Dora
Ну какие 6-8 месяцев?
Там будет 10 см корней уже
Я собі теж то слабо уявляю.
А, якщо відростає все сиве, то взагалі красотінь.
ХаДиДиШь• 03 марта 2024
Ответ дляКротоТо
Можу порадити спеціаліста. Психіатр називається. Викласти більше 500 грн за покраску, то випадок для вузьконаправлених спеціалістів.
За 500 грн уже и маникюр не сделать
КротоТо• 03 марта 2024
Ответ дляХаДиДиШь
За 500 грн уже и маникюр не сделать
Дома делайте обыкновенней гигиенический маникюр. Здоровее будете.
ХаДиДиШь• 03 марта 2024
Ответ дляКротоТо
Зачем мне дома что-то делать? Финансовых трудностей не испытываю.