Глаза_в_3_карата• 03 марта 2024
яке борошно викоростовуєте?
Мені для випічки... млинці, кекси, бісквіти і т.п., щоб було біле і продавалося в маркетах міста.
Дякую за відповіді!
Мішечок щастя• 03 марта 2024
Яке по акції, таке й купую. Навіть Своя лінія із АТБ.
З випічкою на ’ти’
Глаза_в_3_карата
• 03 марта 2024
Я раніше брала київмлин або хуторок.
Але бачу, воно вже не ідеально біле, еа жаль.
Плету интриги• 03 марта 2024
Точно все гливке із Хуторка виходить. А все інше норм. Якщо якась і подія і потрібно необлажаться, то беру київхліб або білоцерківську
Слава Українi• 03 марта 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я раніше брала київмлин або хуторок.
Новопокровскую брали, перешли на любую по акции из маркетов. Торты и пирожные, паски на заказ тоже из нее пеку - дрожжи, правда, пр-ва Германии люблю, но в принципе с любыми приготовлю, стаж домашнего кондитера позволяет;) Не вижу проблемы с выбором муки, вся ОК.
Весела моль• 03 марта 2024
з атб ( бо атб найближче до дому). все що ви написали виходить добре.
bespe4na_mavpa• 03 марта 2024
У меня в Хмельницкой из форы завелись какие-то мелкие мушки, никогда не видела такого((