Mrs.Sexuality• 03 марта 2024

Мої перші чебуреки

Вперше робила суворо за рецептом, ніби ок
Файна_зупка• 03 марта 2024
Трохи згоріли )

Якось так і живу• 03 марта 2024
Аппетитные. А на вкус как? Сочные?
Амелі на мілені• 03 марта 2024
трошки пересмажили, то для першого разу супер
вітаю
КоролеВешна• 03 марта 2024
А как внутри? Жидкость есть?
Божа кульбабка• 03 марта 2024
Очень сексуальные
Лагшмивара• 03 марта 2024
Вітаю
Наша взяла• 03 марта 2024
Автор, ви молодець 2 рази.
1. Ви це зробили.
2. Ви виклали фото в серпентарії.

автор Mrs.Sexuality • 03 марта 2024
Ответ дляФайна_зупка
Трохи згоріли )
Ага, не очікувала, що так швидко будуть смажитися, не встигалаліпити нові
автор Mrs.Sexuality • 03 марта 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Аппетитные. А на вкус как? Сочные?
Так, соковиті, але трохи солі мало
dahashutka19• 03 марта 2024
Гарні))
автор Mrs.Sexuality • 03 марта 2024
Ответ дляКоролеВешна
А как внутри? Жидкость есть?
Так, є. А на деяких витікала під час смаження
Божа кульбабка• 03 марта 2024
Автор, а СВОИ чебуреки вы нам покажете или можно выходить из темы?
Элька-Карамелька• 03 марта 2024
Смачного. Витяжка на кухні хороша? Мене зупиняє смог від олії.
П´яна вишня• 03 марта 2024
Гарні, смачного.
Амелі на мілені• 03 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Так, соковиті, але трохи солі мало
порада - фарш повинний бути як трошки пересолений.
бо при смаженні тісто вбирає в себе сіль.
і ще одна порада - намагайтесь не робити вироби з борошна ’суворо за рецептом’, бо кінечний результат у вигляді готового тіста залежить не від точної кількості грамів, а від якості самого борошна. якщо вам сподобався ваш перший досвід, ’запам’ятайте’ руками консистенцію тіста, і наступного разу робіть таке саме.
dahashutka19• 03 марта 2024
Мене батько нещодавно пригощав чебуреками для лінівих, як він каже. Короче, беремо круглий Лаваш, Фарш ітд, що потрібно для начинки. Викладаємо начинку на половину лаваша, мазюкаємо яйцем і накриваемо іншою половиною. Потім смажити. На смак нічого такі .
Амелі на мілені• 03 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
купіть спеціальне коліщатко для чебуреків, в будь-якій господарскій крамниці є.
побольшомусекретику• 03 марта 2024
Як можна хотіти це з´їсти
Готова до другої• 03 марта 2024
Ответ дляdahashutka19
Отличные. Готовлю всё время. И никакого масла

Лагшмивара• 03 марта 2024
Ответ дляdahashutka19
Я роблю такі на ПХ з курячим фаршем і кабачком. Смажу на сухій пательні. Смачно і корисно
НичеНипанимаю• 03 марта 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Як можна хотіти це з´їсти
Шо Ви розумієте у цьому житті, домашні чебуреки - це топ оф зе топ.
dahashutka19• 03 марта 2024
Ответ дляГотова до другої
dahashutka19• 03 марта 2024
Ответ дляЛагшмивара
Ух ти. Треба і мені спробувати
НичеНипанимаю• 03 марта 2024
Ответ дляГотова до другої
Чебуреки, жаренные на сухой сковородке и на медленном огне, называются янтык, их потом смазывают сливочным маслом - и вуаля.

Один мой друг, крымский татарин, называет янтык фитнес-чебуреком или диетическим.
автор Mrs.Sexuality • 03 марта 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так, витяжка хорошо, і я ще вікно додатково відкриваю
Гравіцапа• 03 марта 2024
Круто! Спасибо за рецепт для ленивых. Ради 5 жареных чебуреков жалко литра масла.
Готова до другої• 03 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю

Запекаю сразу в духовке. Зачем та сковорода
автор Mrs.Sexuality • 03 марта 2024
Ответ дляГравіцапа
Вийшло 10 шт з порції тіста.
Творческий типаж• 03 марта 2024
А они у вас мягкие ? Я делаю , они вкусные , но детям хочется мягкие «как в кафе». А у меня они хрустящие и деревянненькие
Амелі на мілені• 03 марта 2024
Ответ дляТворческий типаж
напевно, тісто товстувате або дуже круте
на дотик воно повинно бути як мочка вушка. трохи м’якіше, ніж на вареники. і розкачувати тоненько.