Амбасадор щастя• 2 часа назад

А ось моя дієта. Норм?

Чи багато для обіду?
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ще питання. А мед їсти можна? Там же цукру нема? Я, бува, їм потихеньку мед, і запиваю водою, і теж трошки голод збиває.

Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Скинути кг 6-8
Від якої ваги? Смажені котлети і жирний сир таке собі для схуднення
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляНе люблю натовп
Це тимчасово. Великий ризик, що через години 2 почнете думати щоб його таке зʼїсти
Ну ось через 2 години з´їм яблуко і сир (сподіваюсь, не весь)
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Від 68
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Просто телятина, сіль, яйце.
І багато олії((
Запікайте в духовці
Винник• 1 час назад
Ответ дляНе люблю натовп
А вот тут надо включать силу воли - это второе по важности дело в похудении.
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
А на вечір планую ось цю смакоту запекти під тертим сиром.

Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Не подужала, і навіть яблучко залишилося на потім.
Ітого каклєткі, хліб і огірок мав місце бути.
А, і ще за хв 15 до того випила стакан води, щоб багато не влізло. І дійсно, допомогло. Поки не хочеться їсти.
Якщо на 4 год вистачить вас то супер. Додайте овочів
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Це чистий цукор
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляВинник
Якщо збалансувати продукти в кожному прийомі їжі, то сила воді може не знадобитися 😉 золоти голодним це стрес і він уповільнює процес схуднення і головне формування звички харчуватися правильно
Кров з молоком• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
навіщо??
вам їсти треба, 2-3 рази на день, а не голод забивати
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Це чистий цукор
Капець! Та звідки ж він там узявся? (
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
На вечір треба білок
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
На вечір треба білок
То краще було б поміняти? М´ясо на вечір, овочі на обід?
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Капець! Та звідки ж він там узявся? (
80% це природні цукри
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Краще порізати на шматочки, на 2-3 хв в окроп і потім на пательню залити омлетом з 2 яєць, трошки посипати пармезаном або вашим сиром з пліснявою. Так ви точно голодна не будете до ранку
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Вам треба близько 120 грам білку на добу
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Калорійність цукру за рахунок вуглеводів приблизно 400 ккал на 100 гр, а меду - приблизно 300-335 ккал на 100 гр. От і думайте
Пушап Мі мі• 1 час назад
що це за жахливі котлети? чого вони спалені??? дійшла висновку.що мало хто вміє гарно смажити,щоб воно було рум´яне,а не горіле. Що котлети,що битки,що риба-вічно воно у більшості чорне.
ваша дієта то дурня-їжте багато відварного м´яса курки і буде ок.

Винник• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Мед калорийнее сахара
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Це перегини. Середньо статистичній жінці середнього віку достатньо 80 гр білку на добу. Це мода, як свого часу була з водою.
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляПушап Мі мі
Та ні, зовсім не спалені насправді. Не знаю, чого вони такого кольору.
Курку я не люблю, від одного запаху верне. В свій час, як жила дуже економно, тільки її і їли, і з тих пір навіть нюхати не можу.
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляВинник
Мед калорийнее сахара
Ні, менша калорійність десь на 25%. Інша справа, що він смачніше і його легше зʼїсти багато
Пушап Мі мі• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
індичка,телятина. я худнула на м´ясі.супер 10 днів - мінус 5 кг. м´яса скільки хочу їла. не голодна була. а от ніякого меду,хліба і вуглеводів. на білках найліпше худнути. і нічого смаженого в олії. все варене. ось тоді буде результат
риба,м´ясо,овочі.
Винник• 1 час назад
Ответ дляНе люблю натовп
Ну да, сахар ложками мало кто ест )
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляНе люблю натовп
Я насправді його не люблю, мені він дуже приторний. Але купила баночку із дієтичних міркувань. Зрозуміла вже, що це була помилка.
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляНе люблю натовп
Автор важить 68 кг.
Мені все рівно скілтки вам достатньо.
Є дослідження і факти
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляПушап Мі мі
риба,м´ясо,овочі.
Ну і печене ж можна, я так розумію?
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Купіть стевію, можете в сир додати кисломолочний і трохи какао з йогуртом, хороший корисний десерт
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
А 120 г білка - це скільки треба г м´яса?