Пьяная вишня• 03 марта 2024

Навчання у ВУЗах за кордоном

Напевно ж тут є ті, у кого діти навчаються безкоштовно у ВУЗах інших країн. Як ви подолали цей шлях? Де шукати умови вступу? На сайтах університету? Особливо цікавлять англомовні країни. Подивилася, що в Чехії безкоштовно лише за умов знання чеської. Цікавить напрям фізики і електроніки.
Пишу вірші, дорого• 03 марта 2024
А что по польским вузам? Какие там условия поступления?
Ло Шарик• 03 марта 2024
Ответ дляЖонДуан
Подскажите пожалуйста ресурс на котором сами нашли
Ресурс? Интернет и поисковая система Гугл. Выбрали страну, ищите подходящие университеты, узнаете условия. По шажочкам, по шажочкам.
Светка-пипетка• 03 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
Справа в тому, що дочка вже рік як студентка укр вузу, я бучу, що рівень навчання, верніше мат база не дуже висока. Тому задумалися про перевступ. 18 їй буде лише влітку.
По перше дивіться який рівень мови в неї . Бо це дуже важливо. І безкоштовного немає ніде для іноземців в Універах так точно
Жена брата Админа• 03 марта 2024
є агенції з академічного консультування, можна звернутись до них, щоб визначитись з основними напрямками та особливостями країн. Сплатити за їх послуги по підбору вишів. Далі йдете на сайти цих університетів і читаєте умови вступу. Готуєтесь до відповідних екзаменів. Записуєтеся, складаєте, отримуєте результати і подаєте аплікаційний пакет. Чекаєте їх рішення, подаєтесь на студентську візу.
Є приватні консультанти , які працюють в цій галузі.
Є гугл, він безкоштовний.
ПушАпница• 03 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
Дякую
’Освита Поль’ . Дочь знакомых отучилась. Работает. Все довольны. Реклама соответствует цене
ПушАпница• 03 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
У Франції точно бакалаврат буде французською. Дитина хоч рік і вчить французську, але цього ще явно не вистачить
Словакия-есть бесплатные вузы
Закусенец• 03 марта 2024
Подсказка: financial aid for international students
https://www.usnews.com/education/best-colleges/pay...
Хотя бы с таких статей начните поиск по образованию в США
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляМатраскин Брат
В Финляндии бесплатное обучение для иностранцев на любом языке, в т.ч. и на английском. Но жильё и пропитание Вам наверное придётся оплачивать самим.
Знакомая училась, потом на работу не брали без хорошего финского, а его выучить нереально. Училась на английском
Матраскин Брат• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
ну я так и написала. для учебы финский не нужен, но для карьеры в Финляндии (как и в любой стране) - очень даже нужен.
Sk-kik-mango-tesco• 03 марта 2024
В Словакии обучение на словацком бесплатно. Я преподаю словацкий нашим абитуриентам. Начинать учить надо за год.
Аленький носочек• 03 марта 2024
Ответ дляПушАпница
Словакия-есть бесплатные вузы
В Словаччині навчання безкоштовне словацькою, сусід навчається, мінімальний бюджет досить доступний харчування+ проживання+ телефон 350 євро на місяць, але це досить невибагливе харчування.
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Да, она училась на айти, даже в международную компании на стажировку не брали
Аленький носочек• 03 марта 2024
Ответ дляФФФФристайла
Нічого собі, думала в сфері ІТ англійської досить для працевлаштування в любій країні. . Який шлях далі у дитини? Бо хочеться дати якісну ( типу) освіту. а потім виявляється , що це неефективно, бо влаштуватися навіть на стажування неможливо. За час навчання фінську не вивчила до рощмовоного рівня?
Аленький носочек• 03 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
А ви не пробували поцікавитися програми обміну ? Для дівчат зараз доступний Еразмус, на відміну від хлопців, подивіться на пропозиції, стосовно мобільності у вашому внз, максимально можна два роки провчитися в закордонному університеті. Так не тільки навчання буде безкоштовно а й отримуватиме кошти на покриття поточних витрат.
Сяду на шию, дорого!• 03 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
https://www.hochschulkompass.de/en/study-in-german... ищите здесь англоязычную программу, но смотрите город где легче найти жильё. Если 24 параграф не продлят на следующий год , то надо будет открывать блок счет и студенческую визу. И всё равно учить немецкий, так как надо для прохождения практики ( работа веркштудентом можно 20 часов в неделю ) и дальнейшего поиска работы.
Ні за холодну воду• 03 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Загалом - все аналогічно як і в інших країнах Європи
Контракт - дешевше ніж в інших країнах, ціни широкий діапазон, навчання англ або польська на вибір
Бюджет - тільки польською, вступ через тестування, профільні, мова (рівень має бути В2 мінімум), + усна співбесіда, укр атестат, зно і т.д. абсолютно ні на що не впливають
Цього року, критерії відбору підвищують

В обох випадках - оплачувати проживання, харчування треба
Вартість життя, порівняно з 2021 роком, зросла в 2.5 рази!!! В злотих, рахували якраз в січні (((

Всі умови і деталі - взнавати тільки в конкретному місті, і вузі.
Аленький носочек• 03 марта 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Цього року, критерії відбору підвищують

В переважній більшості державних вузів важливі оцінки з профільних предметів і бали ЗНО, в приватних мабуть не потрібно.
Скажемо так, безкоштовно з рівнем польської С1 та картою поляка, зі статусом укр в державних на польськомовному навчанні за рішенням конкретного внз можуть бути знижки ( так було, як буде поки не ясно).
Університет міста Лодзь дає гарні знижки навіть на англомовне навчання, соціальну стипендію платять.
Пишу вірші, дорого• 03 марта 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Цього року, критерії відбору підвищують

Дякую! А у скільки приблизно вийде вартість проживання?
Ні за холодну воду• 03 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дуже залежить від міста, самого житла
Напр Краків, місце в кімнаті, гарний гуртожиток 700зл місяць було
Знімати кавалерку малюньку, на 2х людей, 1800 місяць , + газ зимою
Харчування, поточні витрати 1500-2000 зл місяць, то хлопець, їсть нівроку )) , але все сам собі готує
Ні за холодну воду• 03 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Добре було писати з власного досвіду, а не то що десь чули ))

# В переважній більшості державних вузів важливі оцінки з профільних предметів і бали ЗНО, в приватних мабуть не потрібно #

Так, в приватних взагалі все простіше, окрім самих документів нічого не треба

На бюджет більше вимог і бюрократії
С1 майже ніде не вимагається, В2 цілком достатньо
Карта поляка... ну
Сам атестат, апостильований потрібен всюди, а от на оцінки всім пофіг, зно аналогічно - взагалі нема в переліку доків
Це на технічні спеціальності так
На гумарні, можливо десь і хочуть виписки з оцінками, то не знаю
Та у всіх випадках, бали зно, оцінки з атестату , при вступі НІЧОГО НЕ ВАЖАТЬ
Відбір тільки по рівню знань
ФФФФристайла• 03 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Не знаю как у нее дела, это было ещё до ковида. Финский очень сложный, учила активно последний год, а так не требовалось.
автор Пьяная вишня • 03 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Паралельно шукаємо. Але для 1-2 курсу не так багато пропозицій, плюс в більшості все ж потрібна мова, і як правило мова країни, а не англ.
Сяду на шию, дорого!• 03 марта 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ну как бы программы обмена особо ничего не несут в себе. Раньше это была возможность увидеть жизнь за границей у тех кто не смог собрать денег для обучения в другой стране, возможно поучить язык в среде, получать стипендию полгода и путешествовать по Европе и возможно поступить на магистерскую программу. Сейчас как бы есть пару украинских университетов которые сотрудничают с немецкими по программам двойных дипломов( мне неактуально и сильно не узнавала), программа ’ мост’ от института Гёте, фонды со стипендиями для изучения языка, частичный кредит Бафог, т.е появилось ’ окно возможностей’ и многие этим пользуются.
Аленький носочек• 04 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А що за фонди зі степендію для вивчення мови?
Сяду на шию, дорого!• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Otto Benneke, другие надо искать на сайте Daad
САМ_ТАКОЙ• 04 марта 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Цього року, критерії відбору підвищують

В Польщі у більшості рейтингових державних ВУЗів конкурси балів, і вони рахуються по НМТ або по атестату.
По атестату приблизно так - 12 з атестату - це 100 балів, але *на 0.5 тобто 50, а 175 по НМТ - це 75 балів.
І це стосується і безкоштовно на польській, і за гроші на англійській.
От і рахуйте) НМТ потрібен добрий для гарного ВУЗу.
Але є ще нерейтингові ВУЗи, є ще приватні ВУЗи... Вибір досить великий в Польщі.
САМ_ТАКОЙ• 04 марта 2024
Ответ дляНі за холодну воду

На бюджет більше вимог і бюрократії
Карта поляка... ну
Це на технічні спеціальності так
Відбір тільки по рівню знань
Це ви про самі незатребувані ВУЗи пишете. От вам Краківський економічний, який в рейтингу десь на 50му місці. А є ще ті, що в 20ку входять.
Аленький носочек• 04 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А як взагалі Краківський економічний в плані освіти ? В самих рейтингових перше, це не попасти (для іноземців кількість місць обмежена, до прикладу 5 місць, а ми , як іноземці рахуємося), друге, це не вилетіти до кінця першого курсу, бо вчитися складно. Минулого року хлопчик, маючи 3*200 з НМТ пройшов у Вроцлавську політехніку, а в Лодзьку не пройшов, це те, що читала в групах вступників.
САМ_ТАКОЙ• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Не знаю)
Взагалі вибір складний. От він в рейтингу не з перших) Але є одне але - він у великому місті, перспектив для працевлаштування більше.
Аленький носочек• 04 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Не знаю)
Лодзький університет має значно вищі рейтинги але саме місто