03 марта в 11:56

Навчання у ВУЗах за кордоном

Напевно ж тут є ті, у кого діти навчаються безкоштовно у ВУЗах інших країн. Як ви подолали цей шлях? Де шукати умови вступу? На сайтах університету? Особливо цікавлять англомовні країни. Подивилася, що в Чехії безкоштовно лише за умов знання чеської. Цікавить напрям фізики і електроніки.
показать весь текст
САМ_ТАКОЙ 04 марта в 21:00
Ответ дляАленький носочек
Лодзький університет має значно вищі рейтинги але саме місто
От так воно і є