Кондуктор трамвая• 03 марта 2024
Ваш муж сам может сделать ремонт?
Хотя бы в теории способен сделать жилье качественным и красивым? Или приглашаете специалистов?
Хотим купить дом. Но приходится выбирать между ремонтом и местоположением.
Либо дом в приличном состоянии но расположен за пределами цивилизации, либо место нам подходит но состояние убитое.
Муж обещает что сможет отремонтировать. Но помню когда в квартире делали он даже обои клеить приглашал мастера, т.к. говорил что он может но будет не так красиво как у спец-в)) мне реально было смешно, всю жизнь с мамой сами клеили. А тут прям дом готов чуть ли не строить.
Короче расскажите про своих мужей которые делают ремонт, но естественно они не строители
Результат:
вже голосів:
45 (39.47%)
Муж делает сам все что нужно
30 (26.32%)
Все делают наемные люди
29 (25.44%)
Муж делает какие-то виды работ
10 (8.77%)
Нет мужа/нет ремонта/результат
Сонечко• 03 марта 2024
Все вміє, акуратист і перфекционіст. Річ не втім, що він там робитиме сам. Щоб добре зробили ремонт наймані майстри, треба або самому добре розбиратись або наймати технічний нагляд, бо в 8 з 10 випадків буле біда. І не тому, що вони погані люди, а тому, що не розуміють техпроцеси і хочуть як краще, а виходить жопа.
Татьяна-cb91• 03 марта 2024
Нет. Верней у него нет на это времени. Ему проще заработать, заплатить специалистам и не епать себе мозг. Ну каждому свое
Natalia505• 03 марта 2024
Ответ дляСонечко
100 відсотків. Косячать, а якщо не розумієш нічого в процесі жопа ще більше.
Да будет так• 03 марта 2024
Мій чоловік може все оплатити, проконтролювати і перевірити роботу. Мене влаштовує.
Лівий Локіть• 03 марта 2024
Может, но если бы я покупала дом, то просчитывала бы работу спецов.
Чаклунка-ведунка• 03 марта 2024
Якщо захоче, звісно може, але краще заплатить спеціалісту. Із того що робив, електрику в квартирі. Все працює вже 4 роки. Перший раз, але мав освіту повʼязану з таким, тобто не просто псіхонув))
Natalia505• 03 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Справа в тому що робота спєцов коштує ще як вартість будинку, а результат не завжди прогнозований. Тому або ти дуже заможний, або працюєш самостійно. В будинку інакше ніяк.
Лівий Локіть• 03 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Я хотела начать, что весь вопрос в деньгах))) И это правда. А так-то, мой муж, я уверена, справится со всем. Но сколько это займет времени и сил - неизвестно. Поэтому, если бы было достаточно денег, то закладывала бы на спецов сумму, а он пусть контролирует.
долой_лама• 03 марта 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Вот як так буває? Він же за фахом не будівельник?)
Да, если руки не из жопы. Мой перестраивал мамину однушку, с переносом стен. То стены спецы двигали, остальное полностью сам.
Но он никуда не спешил, у него свой бизнес был, в свободное время неспеша всё сделал.
Гарачий Чокалад• 03 марта 2024
частково може сам робити, але якісь роботи, якіі краще виконає спеціаліст. наприклад , провести каель і розеку встановити може, але коробку на квартиру спеціаліст нам збирав. або стіни поштукатурити, обої поклеяти... а ось двері встановлював спеціаліст, бо в чоловіка немає деякого інструменту для цього.
ну і взагалі, якщо б він сам робив ремонт, то це тільки вихідні. і це розтягнулось би на роки.
Агент Пинкертона• 03 марта 2024
Ответ дляНа пів ставки
Плитку покладе, шпалери клеїли разом. До проводки навіть не підійде
А мій навпаки.
Зробить проводку, і те що з електрикою пов´язано.
Але плитку покласти не зможе.
Тому питання.
До чого автору інформація про чужих чоловіків?)
Але плитку покласти не зможе.
Тому питання.
палка-копалка• 03 марта 2024
Автор темы, если муж себя никак не проявил- то не рассчитывайте на него.
Мой инженер, ремонт сам делает. Но вызывали на потолки, так как он бы замахался.
А так сам (без опыта, Ютуб, форумы, имея правильные руки и инструменты) делал: ставил двери, замки; клал/резал плитку; штукатурил, красил; паял трубы водоснабжения и обогрева; тянул проводку и подключал все (штробы и т.д. ).... Обои клеяла я))) он руки умывал.
палка-копалка• 03 марта 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
А мій навпаки.
Але плитку покласти не зможе.
Тому питання.
Але плитку покласти не зможе.
Тому питання.
Чтоб убедиться - что ее муж вряд-ли что-то сможет.
Natalia505• 03 марта 2024
Ще, автор-головне бажання. Я зараз вивчаю схеми як правильно обрізати дерева. В який час, які бруньки залишати. В кожні роботі є нюанси.Якщо немає часу- навіть не беріться. Якщо немає схильності працювати багато фізично, або грошей платити тим хто зробить- не починайте. Об´єми роботи відносно квартири величезні але якщо це мрія, тоді все вийде.
Лівий Локіть• 03 марта 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
А мій навпаки.
Але плитку покласти не зможе.
Тому питання.
Але плитку покласти не зможе.
Тому питання.
хороший вопрос. Начала неуютно оглядываться по сторонам))
Агент Пинкертона• 03 марта 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ну це така відносна штука.
У моєї подруги чоловік сам сирокопчену ковбасу робить і готує ідеальні стейки.
А мій яєшню спалить.
Зате коли минулого тижня в ванній потекло, то він розібрав все і замінив деталь, яка дала тріщину.
У кожної людини свої таланти.
А мій яєшню спалить.
У кожної людини свої таланти.
Пффф 100%• 03 марта 2024
Мій займався ремонтами, до мене і коли ми познайомилися, але коли купили квартиру, то на дещо й людей наймали. От і шпалери нам клеїли. Хоча я те ж в дитинстві з мамою клеїла. Але результату хочеться гарного.
Незламна• 03 марта 2024
Ответ дляЗаведУющая
Мой зарабатывает
мій теж заробляє, як і у багатьох дівчат тут))) і може все зробити сам, але об´ємну роботу, де треба більше одного робітника, то винаймає. Наприклад , кришу він сам би в будинку не зробив. Але підлогу на двух поверхах робив сам, на першому з утепленням. Взагалі, я ще не бачила, чого він не може, окрім заробляння грошей. Але дещо читає, консультується, дивиться відео.
Незламна• 03 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Дарма ви думаєте, що будівельники мають профільну освіту. Більшість чим тільки не займались до будівництва.
В нас кришу повністю робили військові колишні. Дуже якісна робота.
Незламна• 03 марта 2024
Ответ длязаварний look
Не хотіла б жити в житлі, де робила ремонт одна людина - неважливо чоловік то чи ні, бо все вміти і знати всі нюанси неможливо. Ну, у кого які запити до житла звичайно... Хіба шо під дешеву аренду в дешевому житлі.
Ну при чому тут робити і вміти? Звісно ми замовляли вікна в будинок, і нам фірма їх і всановлювала. Кухню теж замовляли, то нам її і збирали. Але це не означає, що цього при нагоді не зробить чоловік.
Я теж думала,що нічого не вмію. Виявилось, як почалась війна, я змогла замінити реллє, на баці ( бае расшерительний) , і повністю змінити кран, замінити фільтри всі 7 шт у фільтрі на воду . Просто включила відео з чоловіком, і він казав що робити.
Ні, я не гроші економила, просто не було кого визвати в перший місяць. Кому не позвони, або зараз не роблять, або забрали на війну, прийшлось самій.
ТрамвайGirl• 03 марта 2024
Ремонт могу сделать я, в первом браке сама и делала, штукатурила, клеила обои, клала плитку.. Во втором браке, в этом нет необходимости, всё делала бригада, муж купил квартиру, оплатил и контролировал работу, я только выбирала цвет обоев, плитки и прочей красоты..
Указка• 03 марта 2024
Автор, вы должны понимать что поклеить обои и победить потолок это не весь ремонт. Мой муж делал все сам только потому что он в этой сфере и у него есть необходимое оборудование. Например стены он красил в доме машинкой, что бы положить плитку должен быть опыт и понимание как это делать, у нас душевая без подъёма в пол, перила он делал сам потому что есть инструмент, потолки гипсокартон тут помощь нужна, сам не сможет. Тёплые полы заливались и шлифовались это и понимание и машинка опять же специальная. Электрику сам разводил.
А так как в квартире мои родители делали раньше сами обои поклеили на кривые стены и побелили потолки и папа кое как по видео урокам плитку положил, то такое. Не ремонт.
Кондуктор трамвая
• 03 марта 2024
Ответ дляМюллерная
Непонятно, причем здесь чей то муж
Ваш коментар теж не зрозумілий, але нічого, терпимо якось
Крию матом страшно• 03 марта 2024
Не строитель, но с фундамента начиная и крышей заканчивая делает все сам, ну и все внутри - свет, вода, отопление, отделка.
Г@Л@В@ломка• 03 марта 2024
А что ответчать, если муж может сделать абсолютно все?
Но при этом много зарабатывает - и нанимает людей на такие работы?
Только иногда, для удовольствия или если совсем что-то сложное - может сам сделать?
Но есть и минус - дома есть наверное все возможные инстурменты.
Дрели, перфораторы, шлиф и машинки, обрезные машинки.
У него прямо целая комнта на паркинге ими забита, продавать отказывается))) говорит - иногда может пригодиться.
Білка в колесі• 03 марта 2024
Мій може, але рідко щось робить. Він заробляє гроші, і дуже мало має вільного часу, тому зазвичай, наймаємо людей. Але при потребі зможе багато чого сам, руки ростуть з того місця, що треба)))
Бабо-лебідка• 01 апреля 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
99,9 процентов специалистов по внутренней отделке за фахом не будивельники))