Гуляю босоніж• 03 марта 2024
Психологи, зайдіть, будь ласка.
Бивший чоловік був дуже ревнивий( от дуже!), навіть, моя розмова з його другом розцінювалась як потенційна зрада, якщо затрималась десь, відразу:- де була, з ким, як доїхала, яким маршрутом? І таким тоном, і з такии прицілом до мене, що мені було інколи непросто несмішно, а і страшно...і, недарма...бо дійшло до фізичного насилля.
Ми розійшлись давно. Я вийшла заміж за чудового чоловіка, та як тільки він задає мені якісь звичайні питання за якихось інших мужчин-мене перекидає в ті ситуації з бившим і я червонію, я не розумію, що робити, що казати, ступор, страх, знову те відчуття як і колись, що мене підозрюють, що зараз може статись скандал, рукоприкладство... Як проробити це? Як закрити цей гештальт? Як перепрошити себе, що це інший чоловік і я вже інша, що він питає, не для того щоб додовбатись і зробити мені боляче?
Снежинка снежная• 03 марта 2024
А для чого він питає?
Потрібно один раз нормально поговорити, пояснити, що вам незручно від подібних питань і поставити крапку.
Або обирайте самотність, так вам буде простіше.
Гуляю босоніж
• 03 марта 2024
Ответ дляСнежинка снежная
А для чого він питає?
Питає з цікавості без якогось заглиблення чи наводящих питань - проста розмова. Питання не в ньому, а в мені, в моєму сприйнятті цих питань
Божа кульбабка• 03 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Вам внушили шо це щось погане і ви тепер соромитесь що про вас могли таке подумати. Прийміть те що спілкуватись з іншими це нормально. Або що задавати вам такі питання навпаки не можна. Позадавайте собі питання що саме ви відчуваєте і чого боїтесь.
Гуляю босоніж
• 03 марта 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Благодарна Вам❤️
Гергель Татьяна Психолог• 05 марта 2024
В терапії з психологом краще за все.
Так же можете запитати, чому він це питає і зрозумієте,що загрози від нього немає
Гуляю босоніж
• 05 марта 2024
Ответ дляГергель Татьяна Психолог
В терапії з психологом краще за все.
Дякую Вам