Зам. зав. Анонима• 03 марта 2024
Шенгенська віза - хто орієнтується, підкажіть
Потрібно обов´язково відвідати ту країну, посольство якої видало візу? Чи достатньо буде просто побувати в шенгенській зоні? Дякую.
Зам. зав. Анонима
• 03 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Какой-то временной скачок в прошлое. Кто-то ещё оформляет визы?
У мене чоловік-іноземець, що постійно проживає в Україні. Щоб нам разом кудись поїхати, йому потрібна віза. Світ трохи складніший, ніж вам здається :)
Міряю від одиниці• 03 марта 2024
На сколько я знаю то да, потом могут быть проблемы с повторной визой
Мрію про пончик• 03 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Куда уж сложнее, когда кто-то невыездной, а кто-то по шенгенской зоне гуляет 🤣 в добрый путь
Ща как дам• 03 марта 2024
Можно открывать в любом консульстве, но желательно или заехать через эту страну и далее гуляй, или посетить ее хотя бы на обратном пути, выезжая.
Зам. зав. Анонима
• 03 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Але ж якщо їхати на авто і заїхати в шенгенську зону через будь-яку країну, то як можна відслідкувати, де ти був, якщо всередині ЄС немає кордонів?
Само_достаточная• 03 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ніяк
Зам. зав. Анонима
• 03 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Я писала не про ЖИТТЯ складніше, а світ складніший. Свою отруту может при собі залишити.
Зам. зав. Анонима
• 03 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ну це технічно неможливо відстежити, в шенгені нема контролю
От я теж так думаю.
Твердая валюта• 03 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
От я теж так думаю.
Ні, наприклад, у випадку з Угорщиною на виїзді у вас попросять підтвердження продивання в готелях і навіть фотографії з памʼяток архітектури у якості підтвердження того, що ви дійсно були в цій країні. Кажу як жінка чоловіка, у якого також інше громадянство.
Бяки-козяки• 03 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Хм... то він має краще знати, або у своїх друзів-колег попитати. Чи хоча б в посольства подзвонити.
Українцям віза не потрібна, хто його зна як воно там іранцям-албанцям
Зам. зав. Анонима
• 03 марта 2024
Ответ дляТвердая валюта
Дякую.
Само_достаточная• 03 марта 2024
Ответ дляТвердая валюта
Якраз по дорозі можете сфоткатися
Твердая валюта• 03 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Якраз по дорозі можете сфоткатися
Якщо встигне. Угорщина зараз дає візу виключно на дати, які оплачені та заброньовані в готелі в їх країні. Деякі країни зараз взагалі не відкривають Шенген. Можна спробувати Словакію або Хорватію. Можливо, там умови краще.
Некомильфо• 03 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Це не світ складніший, а ви, тому що не написали всі вихідні дані )
Чай не пью, только кофе• 03 марта 2024
Автор, раніше наче було так - через яку країну заїхали, через ту й виїхали, пересування між країнами шенгену вільне (без контролю); ну і дні перебування рахуйте, щоб не перевищити. Можливо, як на сьогодні актуально, то вам перевірити в офіційних джерелах (правила шенгену).
Зам. зав. Анонима
• 03 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дякую
Чай не пью, только кофе• 03 марта 2024
Ще візьміть на замітку, що іноді прикордонники нормально ставляться, і питань не задають зайвих. А іноді просто допитують - мета поїздки, де зупинитеся, покажіть бронь готелю, покажіть ще щось, які плани… головне, підготуватися, триматися дружелюбно та відповідати на питання стримано, в дружелюбному настрої. Така вже в них робота…
Зам. зав. Анонима
• 03 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дякую.
жижифреймут• 03 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Из какой иной земли муж конкретно ?
Пусин Кукин• 03 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Про в´їзд і виїзд через одну країну - не було такого. Не раз їздила, і було, наприклад, в´їзд Іспанія, виїзд Німеччина.
Або в´їзд Литва, виїзд Польща, або Словаччина - Угорщина і т.п.
Умова видачі візи - щоб країна, яка видала візу, була або першою країною в´їзду, або основною країною поїздки (з найбільшою кількістю днів перебування). Мету поїздки, підтвердження місця проживання, квитки на кордоні можуть запитати.
Зам. зав. Анонима
• 03 марта 2024
Ответ дляПусин Кукин
Дякую
Редиска Я• 05 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Я подумываю. Узнала сегодня в нашем группе фэйсбука сколько предстоит ждать карту постоянного побыта в Польше у моего инспектора ( 1,5 это в среднем) ....Никакого статуса беженца у меня нет, карта временного побыта заканчивается. 1,5 года снова быть невыездной из Польши. не хочется.