Планшетница• 03 марта 2024

Спондилолистез

Спондилолистез . Екстреного завезли тата в лікарню. Добре,що лікар ,який мене оперував,допоміг швидко все оформити,будуть оперувати. Одна нога просто зігнута вже 3 дні. У кого був такий діагноз ,як після операції?
Вареничніца• 03 марта 2024
Спонділолістез це не діагноз, це зміщення хребців відносно один одного, оперативне лікування по суті не потребує

автор Планшетница • 03 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Якщо людина не може ходити?
Вареничніца• 03 марта 2024
Ответ дляПланшетница
Якщо людина не може ходити?
Геміплегія, парез - це діагноз, остеохондроз це діагноз, що і є у вашому випадку, спонділолістез це симптом остеохондрозу, показанням до операції може бути стиснення корінців внаслідок зміщення хребців, ходити не факт , що буде скоро після операції
автор Планшетница • 03 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Та його на колясці везли,на ногу не ставав. Капають,оперувати мають. Я так розумію після операції буде довго лежати. Я після грижі встала на другий день,лікар підняв ,сіла через місяць. Але підняла важке і порушила всі старання лікаря
Налитое яблочко• 03 марта 2024
Ответ дляПланшетница
Якщо людина не може ходити?
то люмбалгия та ішиас
Вареничніца• 03 марта 2024
Ответ дляНалитое яблочко
то люмбалгия та ішиас
Не може ходити то вже плегія або парез
Налитое яблочко• 03 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Не може ходити то вже плегія або парез
можливо. але не спондільоз
Вареничніца• 03 марта 2024
Ответ дляПланшетница
Сама операція по суті не складна, а от коли стане невідомо