Доктор Хаос• 03 марта 2024
Хто лікувався в онкоцентрі на Верховинній у Києві? Допоможіть, будь-ласка
25.01 свекруха виявила в себе пухлину на спині, звернулася до сімейного, її направили до онколога на Верховинну. Там записали на УЗД і МРТ на 25 березня і сказали, що будь-які дослідження з інших місць їм не підходять, потрібно чекати чергу. Пухлина на момент звернення була досить велика, її видно і без МРТ.
За час очікування вона збільшилася вдвічі. Вночі свекруха почала задихатися, визвали швидку, пульс був 200, лікар сказав, що пухлина почала перекривати основні артерії.
Зранку звернулися у поліклініку, зробили там УЗД, підозра на саркому 7*5см, метастази в регіонарні лімфовузли.
Що робити в такому випадку? Чи можна розпочати лікування на Верховинній швидше? Можна ж і не дочекатися 25 березня😢
Малявка ще та• 03 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Чому? Вона що не людина? Чи ви про те, що на прийомі треба було заплатити лікарю? Це вона не вміє на жаль, людина Радянського Союзу
Звісно людина. Але, нажаль, на власному прикладі - ’спасение утопающих в руках самих утопающих((’. Там потік хворих, їх сотні-тисячі, поки самі не буде все дізнаватися і бити в колокола...
Малявка ще та• 03 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Не підкажете скільки це коштує приблизно?
Ось приблизні ціни, я думаю десь у всіх так +-
Доречі, цей центр рядом з Верховинной.
Глаголиця• 03 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
От тому і відправили. Ніхто там не панькається, хворих багато дуже. Там поток
АгатаХристя• 03 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Десь 1.5 роки назад, в Ужгороді за КТ лиш черевної порожнини у приватній платила ніби 2 тис, з контрастом і відповідно аналізом на ниркові проби.
Доктор Хаос
• 03 марта 2024
Ответ дляSo_so
Какой специализации онколог? Поищу Вам контакты
Пухлина м´яких тканин спини. Саркома. Дякую за допомогу
АгатаХристя• 03 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Та не проблема туди подзвонити. Питання чому на Верховинній відмовляються інші дослідження брати. Можливо тому, що їм потрібно МРТ всього тіла, щоб зрозуміти де є метастази?
Не хотілося б Вас розчаровувати, але лікарі нерідко ’списують’ хворих похилого віку, зовсім маленьких важкохворих дітей, спихають за кордон хворих, яким не взмозі поставити діагноз.
Більшість лікарів звичайні люди, які хочуть вихідні і вільний час. Тому робочий час стараются розприділяти щоб вистачило на хворих з більшими шансами.
На анг.Вікі пишуть що інвалідів по анонімним опитуванням більшість лікарів взагалі лікувати не хоче. Пам´ятаєте як у часи ковіду в Італії офіційно заявляли про сортування пацієнтів? Думаєте з іншими хворобами і у нас інакше? Хіба маєте великі 💵
Доктор Хаос
• 03 марта 2024
Ответ дляГлаголиця
Це жахіття. Я вже зрозуміла. Тому мабуть і черга на КТ і УЗД на 2 місяці вперед
АгатаХристя• 03 марта 2024
Все-одно обстежте свекруху, щоб знати чого чекати. Там 3 ст точно, якщо на КТ ще десь метастази то 4, лікувати її ніхто не буде рватись. Саме лікування - подивіться блогерів з онко на Тік тоці, це завжди важко, чи буде вона терпіти... Тому і треба мати максимум інформації про її стан. Можливо краще відкласти кошти на якісний паліатив
Доктор Хаос
• 03 марта 2024
Ответ дляSo_so
Внизу моб номер
Лікування хворих на саркому м’яких контакти :
Телефон +38(067)465 65 00
Дякую. Ви зверталися до цього лікаря?
Доктор Хаос
• 03 марта 2024
Ответ дляSo_so
Нет. Посмотрела Верховинную, хирургией заведует Аникусько
+380503311477
Звоните лучше ему, он отличный человек.
+380503311477
Звоните лучше ему, он отличный человек.
Дякую вам🙏🙏🙏
Пацан к успеху шел• 03 марта 2024
Ответ дляДоктор Хаос
На Верховинній можна зробити платно?
там,на Верховинній,є Олександрівський діагностичний центр,де роблять мрт і він дешевший за М24,наприклад.погугліть.
Доктор Хаос
• 04 марта 2024
Ответ дляSo_so
100%. Или просто кинули её одну.
Якби ж вона приймала допомогу і щось розповідала