Фея_3уровень• 03 марта 2024

Садоводи! До вас питання! Що з ягідних кущів росте у тіні?

Маю тіньову ділянку від будинка до паркану. Що буде рости у таких умовах?
Ягідок хочеться)))
Дюйм оф о4ка• 03 марта 2024
Малина
УраганнаЯ• 03 марта 2024
В нас на дачі в тіні росте кизил, порічки і аґрус. Як на мене, найкраще себе почуває аґрус.
Малина прям в тіні не дуже росте, хоча б напівтінь, або щоб години 2-3 хоча б сонце було.
Последний вагон• 03 марта 2024
Смородина і порічки непогано почуваються.
Пэрисхилтонша• 03 марта 2024
Жимолость не сильно елитных сортов.У меня в тени ореха отлично плодоносит.
На паровозе• 03 марта 2024
Яка це сторона? Взагалі ніколи сонця не буває? У мене взатінку малина, західна сторона від будинку, тож сонечко там після обіду буває.
Форс мажор• 03 марта 2024
Малина, чёрная смородина - это из того что к меня в тени растёт
Мир Мир Мир!• 03 марта 2024
Ответ дляПоследний вагон
Ага . Смородина, порічки ростуть навіть на непридатній для інших культур землі .
автор Фея_3уровень • 03 марта 2024
Ответ дляНа паровозе
Ні, сонця не буває(((
автор Фея_3уровень • 03 марта 2024
Ответ дляПоследний вагон
А за відсутності сонця вони не кислі?
Пліткарка• 03 марта 2024
+ за порічки та смородину, також ожина
Последний вагон• 03 марта 2024
Ответ дляФея_3уровень
А за відсутності сонця вони не кислі?
Ні, нормальні, тільки достигають пізніше.
автор Фея_3уровень • 03 марта 2024
Ответ дляПоследний вагон
Дякую за відповідь
Пожарник• 03 марта 2024
Ответ дляПліткарка
+ за порічки та смородину, також ожина
Пожарник• 03 марта 2024
Ответ дляФея_3уровень
Дякую за відповідь

Ну невже ви повірили, що в тіні і на сонці ягідні культури можуть набирати однаковий цукор? Це ж нонсенс. Очевидно ж, що в повній тіні ягода завжди буде кислішою.
Пожарник• 03 марта 2024
Ответ дляФея_3уровень
А за відсутності сонця вони не кислі?
Посадіть смородину, іргу, аронію чи, як вже писали, жимолость. Але все це на любителя, якщо говорити про поїдання свіжої ягоди. Переробка - інша справа.

Малина, а тим більше ожина, в повній тіні то дурня. Згниє майже все, починаючи від стебла і закінчуючи ягодами. Не кажучи вже про смак тієї ж ожини в повній тіні
Мир Мир Мир!• 04 марта 2024
Ответ дляПожарник

За малину згодна
Хачапууури• 05 марта 2024
Дивлячись яка тінь. Якщо це якесь північне місце за хатою, де ніколи не буває сонця і нонстоп глуха тінь, то не буде там толку з ягодами, краще не починати