Гжегож Бженчишчикевич• 03 марта 2024
Кросівки Adidas gazelle, оригінал чи ні?
Дивлюсь у продавалці кросівки Adidas gazelle і не знаю, як зрозуміти оригінал чи ні? Чи може оригінал коштувати 1500 грн?
Вообще не факт• 03 марта 2024
Та знайдіть в неті як визначити. Якщо ви не можете зрозуміти по фото, то як ми можемо сказати лише по словах...
Для мене ціна немає значення. Бо і в секонді можна купити за безцінь оригінальне спортивне взуття.
Вообще не факт• 03 марта 2024
Люди, які визначають оригінальність за ціною, це смішно) Ви не думаєте, що умисно можуть ставити високу ціну, бо знають вашу логіку
Дивитись треба на інше😉
Не кую, не мелю• 03 марта 2024
Думаю, подделка. Живу в Штатах и здесь в магазине Адидас стоят разные Газели от 71$ до 230. В чём разница - не знаю. Возможно, это модно, но лично мне не идут такие кеды, поэтому я их даже не пассматривала.
Полюю на дрони• 03 марта 2024
Я в Італії , мала собі хотіла цю модель , то дешевше 110 є я ніде не бачила .
ХаДиДиШь• 04 марта 2024
У адідас на бірці є типу водяного знаку. Така темна полоска, якщо на світло подивитись. Уточніть у продавуя. Взагалі, ціна як для не оригіналу, але хз.